Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala
Waga cos na to wpływa, racja
Waze na ten moment 43kg, na pewno nic nie da taka dawka jak odstawie leki na kilka dni?
Ps. Wgl to bym przestał brać te leki bo nawet nie pamiętam jak bez nich się czuję a dobrze i tak nie jest. Nie mam obecnie jakiegoś gorszego okresu.
Całość trwała od ok 9:30 do 15, a jedynym zdrowotnym skutkiem były lekkie nudności chwile po wypiciu mieszanki sok+grzyby
Jak brałem kwas parę razy (zawsze jeden karton o niewiadomej, pewnie standardowej dawce, kolegom ściany się wyginały itp.), też prawie wcale nie miałem wizuali, ale ogólnie było to mocniejsze (jak brałem po miesięcznej przerwie od SSRI, to nie widziałem różnicy).
Skopałem sobie coś na stałe psychotropami i muszę następnym razem próbować kilkanaście gramów suszonych, czy można jakoś podbić fazę?
Grzyby nie mają całego parkietu, aby dać popis, a zaledwie jego mały skrawek w kącie.
W ogóle zejście z kuracji, z leków które mącą w serotoninie trwa ciut dłużej, niż się podaje: rzekomo minimum dwa tygodnie. W mojej opinii nawet po miesiącu faza może nie być aż tak satysfakcjonująca, jak sobie to wyobrażaliśmy. Niby faza, niby fajnie, ale czuć niedosyt. Warto się więc zastanowić, czy warto, skoro na danym antydepresancie czujemy się w miarę ok.
Podziel się posiłkiem, chamie
Raport: w Europie pojawiają się nowe narkotyki o większej sile działania
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Nowy sposób rozprowadzania narkotyków w Berlinie. Rodzice muszą być szczególnie ostrożni
Policja w Berlinie wydała ostrzeżenie dotyczące nowego sposobu rozprowadzania narkotyków: kolorowe ulotki z danymi kontaktowymi dealerów wrzucane są bezpośrednio do skrzynek pocztowych razem z saszetką kokainy, haszyszu, ekstazy, marihuany lub innego narkotyku.
CBŚP rozbiło „rodzinny” gang przemytników narkotyków. 12 osób z zarzutami
Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji, działając wspólnie z Prokuraturą Okręgową w Krakowie, rozbili zorganizowaną grupę przestępczą podejrzaną o przemyt znacznych ilości narkotyków z Hiszpanii do Polski oraz ich dalszą dystrybucję. W wyniku skoordynowanej akcji przeprowadzonej na terenie województwa śląskiego i małopolskiego zatrzymano 11 osób, a łącznie zarzuty usłyszało 12 podejrzanych.
Nastolatki używające marihuany mają podwojone ryzyko poważnych zaburzeń psychicznych
Nastolatki używające marihuany mogą mieć w przyszłości aż dwukrotnie wyższe ryzyko rozwoju zaburzeń psychotycznych i choroby afektywnej dwubiegunowej - wynika z dużego badania opublikowanego w „JAMA Health Forum”.
