Należące do grupy anilidopiperydyn substancje opioidowe, o krótszym i silniejszym efekcie.
Więcej informacji: Fentanyl w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 3992 • Strona 397 z 400
  • 24 / / 0
Na mmie nic to nie podziałał ten fent co godzinę po pół plastra 50 pod język i nic kompletnie nie poczułem zero, teraz nakleiłem sobie jeszcze na próbę cały ale szczerze nie czuje nic z tego co tutaj opisujecie. To 1000 x lepsze jesy oxy milion razy lepszy.
  • 2388 / 279 / 0
@DexPL dexiu napiszesz mi w wiadomości prywatnej jak zrobic ten plyn z plastra by trzymac go w ustach ?
  • 4581 / 2104 / 1
Tak samo jak przerabianie wg przepisu z forum do i.v. (ekstrakcja z plastra do i.v.). Tylko zamiast i.v. używasz do śluzówki.
  • 2388 / 279 / 0
@DexPL dzięki tylko coś czuję że będzie mi to ciężko zrobić bo tam chyba trzeba metanol czy cos z tego co czytalem zaraz przejrze temat i zobaczę co potrzeba .. a jakbym pokroil kawałki plastra i włożył go do alkoholu w sensie spirytusu bylo by ok ?
  • 75 / 16 / 0
@sclero2014
Pewnie już znalazłeś odpowiedź, ale może ktoś na szybko będzie szukał a nie potrafi korzystać z wyszukiwarki...
Tak, można użyć spirytusu. Jest trochę mniejsza wydajność, poza tym niczym się te dwie metody nie różnią.
  • 2388 / 279 / 0
@kochamtoinienawidze czyli mogę pociąć kawałki plastra wrzucić do spirytusu i co ? Ile trzymać ? Co z nimi zrobić ? Czytalem poprzednie wpisy ale nie ogarniam tego
  • 4581 / 2104 / 1
W takim razie nie jest to zadanie dla Ciebie. Sory, ale skoro nie ogarniasz podstawowych czynności z chemii na poziomie podstawówki, to tylko możesz sobie krzywdę zrobić przez niewłaściwe przerobienie plastra. Bez urazy oczywiście, ale niektórzy mają tendencje do pewnych rzeczy, a inny nie. Ja np nie potrafię naprawiać elektroniki. Nie biorę się za to.
  • 2388 / 279 / 0
@DexPL ale ja nie chce pukać i.v fenta przerobionego z plastra tylko taki roztwór trzymać w ryjcu o to mi chodzi by wydajność plastra wykorzystać ile sie da . A nie 1 plaster na raz ..
  • 4581 / 2104 / 1
Kup wódkę w sklepie. Kieliszek 15ml nalej. Utop w nim odpowiednią ilość fentowego plastra. Regularnie mieszaj. Do lodówki włóż. Po 2 dniach dodaj soku/wody/płynu tak aby roztwór by max 4% 1:10. Popijaj proporcjonalnie do dawki fenta jaką chcesz przyjąć. No i nie zapomnij wyjąc plastra z kieliszka.

Jednorazowo maksymalnie pij po 3-5 ml. Tak, aby ilość wypitego alkoholu nie szkodziła zdrowiu i nie wchodziła w reakcje z lekami które bierzesz. Nie stosuj też o ile źle reagujesz na alkohol.
  • 2388 / 279 / 0
@DexPL dziękuję Ci bardzo jak nie pije alko tak teraz będzie " mały " przed snem . Dziękuję:<3
ODPOWIEDZ
Posty: 3992 • Strona 397 z 400
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.