Co bym Ci poradził? Na pewno wizytę u neurologa i badanie eng. Sprawdzi to czy nerwy zostały uszkodzone. Ja idę to sprawdzić za 3 tygodnie.
Nie daje mi też spokoju to czy ta polineuropatia jest w ogóle uleczalna. Niby nie, ale na reddicie jest dużo success story, że przeszła (głównie poli alkoholowa) ale potrzeba dużo czasu. Gubię się w tych wszystkich informacjach. Czas leci bardzo powoli.
Suplementuję witaminy b, c, d3, magnez.
Robią czerwone. Wyglądają jakby były trochę oparzone. Też w prawej ręce jak trzymam telefon to 3 mniejsze palce czuje jakby właśnie w rękawiczce były. Niby jest czucie, ale nie na 100%.
Emg warto zrobić, ale już dość mocno zagłębiam się w temat i w przypadku uszkodzenia tych najmniejszych nerwów może to badanie nic nie wykazać. Dopiero biopsja skóry. Na razie idę do neurologa, emg, a potem będę myślał dalej.
I tak jest lepiej bo wcześniej miałem bóle w kciuku oraz w stopie. Były dość mocne, ale przeszły.
Są tu ludzie co dzień w dzień nawalają jakieś dopy fete oralem bebechy napierdalaja ale nikt z tych ludzi nie zakład wątku że coś ich boli.
Nikt cię cię rozumie?
Już lecę księżniczkę ucałować na dobranoc ojojoj
A tak na poważnie jesteś zdrowa dziewczyna ciesz się życiem a nie szukaj wymysłów czego to to nie masz i jak jest źle uwierz o wiele więcej ludzi na tym forum ma tak przejebane a nikt się nie żali i nie pisze że go kość ogonowa w kolanie rzepki bo miał wypadek 8 lat temu i już sobie zniszczył życie do końca
Mi po suplementacji b1, b12, kwasu ALA i magnezu przeszło. Przeczytałem pół reddita jeśli chodzi o neuropatię i wychodzi na to, że teraz wystarczy mi jeden mocniejszy weekend z alko i objawy wrócą. Niektórzy z polineuropatią nie mają jednak tego szczęścia i uszkodzone nerwy już nigdy nie wrócą do pierwotnego stanu.
@Arachne9898 odezwij się na priv, może coś pomogę jak będę w stanie.
Co do supli to tak jak kolega wyżej pisał: witaminki z grupy B, kwas ALA, CDP cholina, warto też jeść dużo jajek.
Myślę, że można też spróbować regeneracyjnych mocy konopi - na początek spróbuj olejek CBD. Najlepiej kupić najmocniejszy z Kombinatu Konopnego (mają tanie i dobre jakościowo olejki).
Medyczna M to raczej nie dla ciebie - na rynku obecnie są dostępne tylko 2 "zbalansowane" preparaty które pewnie i tak w twoim wypadku trzeba by jeszcze mieszać z suszem CBD. No i zabawa w medyczną są to niestety duże koszta (recepta, susz z apteki, waporyzator - wszystko sporo kosztuje).
Ogólnie w listopadzie jadłam haluny co tydzień,czasem nawet na drugi dzień
dostałam psychozy nie wiedząc o tym bo dostaje ją ci jakiś czas z powodu Bordera.
I w grudniu dalej szalałam, w czasie psychozy paliłam i tak sie okazało że doprowadziłam sie do stanu totalnej psychozy gdzie wstawałam jak lunatyczka i nie kontrolowałam co robię co mówię
I tak jest ze mną od listopada wertując moje stany od tamtego czasu, z każdym miesiącem coraz gorzej.
Lęki, derealizja, odcięcie od świata i bardzo mała uczuciowość itd
(na ogół jestem bardzo uczuciowa)
Przejdzie mi czy już na tyle rozwaliłam sobie głowę że do końca życia będę wrakiem?
Na razie dostałam większą dawkę lamileptu 50 mg od psychiatry ale dopiero kilka dni temu, jak zdałam sobie sprawę że dzieje się coś niedobrego i innego od moich zwykłych stanów.
Dodam jeszcze że podczas tego brałam leki antydepresanty Tianesal 2 x dziennie, Lamilept 2 x dziennie i wieczorem po wszystkim ketrel i w większości byłam odcięta od świata, sama w domu
Ja chcę sie obudzić z tego ciągłego snu i chcę znowu czuć i wiedzieć że zależy mi na bliskich
31 stycznia 2023Miki12 pisze: @Arachne9898 jesteś bardzo ciekawym przypadkiem ,rozumiem że przed tym pamiętnym melanżem nie miałas zadnych problemow ze zdrowiem a wszystko pojawiło sie po nim? bo niektore rzeczy faktycznie mogly byc wynikiem np upadku na tripie ale neuropatia jest juz dosyc powazna i to teraz pytanie czy to narkotyki zadzialaly tak toksycznie na nerwy
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Marihuana a metabolizm. Naukowcy odkryli zaskakujący wpływ konopi na organizm
Naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego odkryli, że związki zawarte w konopiach mogą wpływać na wagę i metabolizm w sposób bardziej złożony, niż dotąd przypuszczano. Eksperymenty na myszach sugerują, że za potencjalne korzyści metaboliczne mogą odpowiadać nie tylko THC, ale również inne substancje obecne w marihuanie.
Ucieczka zakończona w jeziorze
Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.
Już 1 drink dziennie zwiększa ryzyko zgonu. Alkohol nie przynosi żadnych korzyści
W Journal of Studies on Alcohol and Drugs ukazało się jedno z najbardziej kompleksowych badań dotyczących wpływu alkoholu na zdrowie populacji amerykańskiej. Zostało przeprowadzone przez ponad trzydziestu badaczy z wiodących instytucji naukowych, w tym z Columbia University, University of California, Mayo Clinic, University College London czy Harvard Medical School. Dostarcza ono precyzyjnych szacunków ryzyka zgonu powodowanego przez spożycie alkoholu z uwzględnieniem płci, wieku i poziomu konsumpcji.
