Należące do grupy anilidopiperydyn substancje opioidowe, o krótszym i silniejszym efekcie.
Więcej informacji: Fentanyl w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 3991 • Strona 396 z 400
  • 1 / / 0
Mało o fancie wiecie i najlepiej się w tym temacie nie zagłębiajcie bo kończy się złe. Moje początki to lizaki z fanta 1200 ng starczał 1. Po paru dniach już 3-4 dziennie. Potem czas na plastry od razu 100 ng . Plaster na 4 i pod język po 2-3 tygodniach 5-6 plastrów 100 dziennie bo cały czas mi się wydawało ze jestem słabi porobiony. Pierwsze zjazdy po lizakach były luzik ale po dłuższej kuracji plastrami po ścianach chodziłem . Teraz nauczyłem się 100-150 plastra na dzień przez 2 tygodnie starcza przy 3-4-5 tygodniu po 50 co tydzień muszę dorzucić. Łapy precz od tego gowna.
  • 24 / / 0
Wiem że setki razy to pytanie ale zadam biorę już 3 lata oxy średnio 10 tabs 80 mg dziennie codzień i po prostu następne oxy będę miał dopiero za kilka dni a wiecie co to jest jak zabraknie nie do użycia przez kilka dni a mam paczkę plastrów 50 mg z fenta i chciałem je po prostu potraktować by przeżyć te dni dodam że na oxy funkcjonuje codziennie pracuje ile zabrać fenty by nie było za mocno po prostu by szło przeżyć dzień bo huj wie czy to mnie porobi po oxy to po prostu mam cudowny humor i się chce wszystko robić nie wiem jak to po fencie.

Jeden plaster 50 odrazu w japę czy podzielić go sobie na dwa razy?

I ile trzyma taki zabieg jak załaduj np pół plastra mówię chce tylko tych plastrow na przeczekanie bo nic innego nie mam a nie mogę sb pozwolić na dzień bez opio bo skręt nie pozwoli mi iść do pracy a tego nie chce

Ci co muszą zabrać wiedzą o czym mówię, ja akurat wjebałem się w gówno i nie mogę z tego wyjsc po prostu mam pracę i funkcjonuje tak wiem ze to do czasu ale mam już taka tolerancję i tak muszę robić by nie dopuścić do braku opio. Czasem się zdarza że jeden dzień czekam bo nie mam i to jest już dla mnie masakra.. Nie wspomnę co jest w kolejnych dniach kilka razy w moim ciągu chciałem odstawić ale ni huj dlatego na chwilę obecną mam plastry które nigdy nie próbowałem więc doradźcie żeby te kilka dni na tych plastrach przeciągnąć bo naklejenie go chyba nic nie da co? Ja nie chce się uwalić po tym po prostu poczuć taką normalność opioidowa bo bez tego to wiecie co jest jak skręt łapie. Ja po prostu jak wezmę oxy to czuje taki lajcik spokój chce mi się wszystko robić chce mi się żyć a bez tego jest masakra więc nie zaczynajcie nigdy tego.

Ja jestem w sytuacji że już muszę i nic nie zrobię więc doradźcie coś

Scalono — CATCHaFALL

Sorka za post pod postem ale nie moge Edit bo ja mam 50 te plastry i pwci3 mi to jest 8g fentanylu ns cały plaster czy na 1cm2 bo nie wiem nawet jakie to duże bo dopiero odbiorę zaraz jak to użyć po prostu połowę równo zrobić i pod język czy tam policzek czy naklejenie również zadziała
  • 4581 / 2101 / 1
28 stycznia 2023sclero2014 pisze:
powiesz czemu tak jest ?
A nie myślałeś o tym bym rozpuścić plaster w płynie i wtedy go stosować p.o.? Tzn trzymać w ustach aż się wchłonie?

Co do odstawienia, to jak Ty sobie to wyobrażasz? Zakończyłeś leczenie choroby podstawowej? Jak nie, to coś musisz wszak brać na bóle. Jeżeli tak, to jedyne rozwiązanie skuteczne to szpital i detoks. Należy się Tobie bez słowa oskarżenia.
  • 2387 / 279 / 0
@DexPL jak rozpuścić w płynie ? Możesz coś więcej napisać ? Niestety choroba podstawowa nadal bardzo dokucza i te zmiany opatrunków mnie dobijają..
  • 24 / / 0
Hugo w ziołem pol pod język zobaczymy po jakim czasie to zaczyna działać jak sposob podania taki i jak długo trstna
  • 2521 / 205 / 0
@sclero2014 to niedobrze że nie możesz p.o :( i.v odpada? Lub p.r , czy tam podskórnie, domięśniowo? A to Pregabalina działa poprawnie w takim wypadku? baklofen tak właśnie działa, dzięki temu świetnie tłumi skręta.
  • 2387 / 279 / 0
@chlorekturbokofeiny moge p.o właśnie piszę ze biorę fenta pod policzek i czasami działa a czasami nie i właśnie to mnie zastanawia czemu tak jest .. jak chces podać fenta w postaci plastra podskórnie badz domięśniowo ?
  • 4581 / 2101 / 1
30 stycznia 2023sclero2014 pisze:
@DexPL jak rozpuścić w płynie ? Możesz coś więcej napisać ? Niestety choroba podstawowa nadal bardzo dokucza i te zmiany opatrunków mnie dobijają..
Przerabiasz tak samo jak do i.v. tyle że nie podajesz dożylnie a pijesz (a dokładnie trzymasz w ustach żeby się szybciej i mocniej wchłonęło)
  • 2387 / 279 / 0
@DexPL napiszesz mi na priv jak to zrobic ? Mam fentanyl actavis
  • 489 / 31 / 0
Skąd można ogarnąć fentanyl lub bardziej w jaki sposób? Ktoś zajmuje się w ogóle sprzedażą tu na forum takich środków?
ODPOWIEDZ
Posty: 3991 • Strona 396 z 400
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.