Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 2390 • Strona 225 z 239
  • 3210 / 321 / 2
Daro Retard :pacman: Czego te poprzepalane pedały nie wymyślą %-D Jak to w ogóle brzmi? Daro Retard :korposzczur: Piwo Ci z mózgu siano robi!!! Yyyyy yyyy yyyy....
Przechwytywanie.PNG
O! Daro Retard. Daro zjad dex i jest retard.

Dobra. @TymekDymek sprawa jest o tyle dobra, że to bromowodorek, więc jest po prostu w jakiejś otoczce, żeby się wolniej wchłaniał. (Jakby był polistyrex to by była jazda, ciekawe czy jeszcze sprzedają tą formę, w Niemczech była napewno) Ja tak popatrzyłem na te strony to syropki są w Holandii, ale pewnie mniej opłacalne. Zapewne metoda na Sharkyego Sabu Sebe będzie najpewniejsza. Co do łączenia to wszystko jak z Acodinem. Polecam Salvie z dexem, szczególnie jak sama nie chce wejść (łatwiej się nawet porządnie zaciągnąć).
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
L-8a - blog neurofarmakologiczno-empiryczny
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM

Pozdrawiam %-D
  • 865 / 257 / 0
Dobra to w środę obiadę już całe miasto i kupię na pewno gdzieś. Nigdy w życiu nie paliłem 10 gram tygodniowo XD deksiwo ułatwi przerwę, bo coś nie idzie. Może i stestuję z kratomem, jak NG naprawią. Trzymajcie kciuki, na początku grudnia tuż przed wyjazdem do NL przeżyłem trip życia na 910 mg DXM z mieszankami i raport ciągle czeka na dodanie... Od wtedy nie deksiłem, zaraz będą dwa miesiące. Ale chyba bedzie dobrze, 300 to zawsze była dawka "w sam raz" i tylko za pierwszym podejściem mnie przerosła.
@jogurt też się z ziomkami śmiejemy z tej nazwy bo znamy jednego upośledzonego Dariusza XD
  • 1121 / 387 / 0
@TymekDymek stary 10euro 300mg ? To juz lepiej wyjdzie ketaminy kupic 15-20 za g .
Życie jest zdrojem rozkoszy; ale tam, gdzie pije zeń motłoch, zatrute są wszystkie studnie.
  • 3210 / 321 / 2
Hehe ja tu sprowadzam 2oxopce i dmxe z holandii, a tu dex za 180zl/g.

Nic tylko wozić tussidex do nl, a przywozic rc do pl. Taka wymiana kulturowa. Ja nawet na cenę uwagi nie zwróciłem.
L-8a - blog neurofarmakologiczno-empiryczny
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM

Pozdrawiam %-D
  • 98 / 18 / 0
Planuje w najbliższych dniach tripa z okazji zdanej sesji i zastanawiam się nad kilkoma sprawami:
1. Ostatnio próbowałem fety. Ile dni najlepiej by było odczekać przed dekszeniem?
2. chce przetestować wpływ czosnku na tripa, ile ząbków, ile przed tripem i w jakiej formie polecacie go zjeść?
3. Z racji że po ostatnim tripie na 780mg zostało mi w jednej paczce 120mg to dorzucę do tego całą paczkę i wyjdzie mi 420mg. Czy rozbicie dawki na 120 i 300 będzie git czy lepiej jakoś inaczej to zrobić? np 150+270.
4. Ile czasu między pierwszą dawką a druga należy odczekać?
5. skoro wyszło że będę zarzucać 420mg to fajnie byłoby spróbować miksu z mj. Myślę że jak minie DXMowy peak to wtedy iść zapalić. Na pewno trzeba by było skręta przygotować przed tripem, ale poza tym czy jest coś jeszcze o czym warto pamiętać przy tym połączeniu?
  • 1966 / 368 / 0
1.Na drugi dzień po fecie będzie ok.Ja raz rano kończyłem balet i wieczorem zjadłem dexa,zadziałał jak należy.Ale lepiej poczekaj do następnego dnia jak się już dobrze zregenerujesz.
2.Nw xd
3.420mg nie rozbijaj,wrzuc na raz.Za mała dawka.
4.Przy rozbijaniu drugą dawkę możesz wrzucić,kiedy pierwsza zacznie działać.
5.Polecam zapalić kiedy dex właśnie cie pochłania,po peaku tez można.Wedlug mnie najważniejsza rzeczą przy tym połączeniu jest,żeby ostrożnie palić.Lapiesz mini chmurkę,odkładasz lufkę i czekasz,jest dobrze to latasz,za słabo to kolejna mała.Zbyt dużo mj na dużej dawce może nawet urwać film.
widzialem nieskonczonosc
  • 98 / 18 / 0
Jeszcze planuje sobie przed peakiem zrobić seans złota wampirów, całość trwa niecałe 40 minut. Zastanawiam się czy w dobrym momencie umiejscowiłem sobie w planach oglądanie podczas tripa.

Wolałbym nie palić w mieszkaniu, a nie widzi mi się latanie na zewnątrz na bucha i z powrotem, wiec muszę sobie jeszcze przemyśleć jak tą kwestię rozwiązać.
  • 1966 / 368 / 0
A ja Ci mowie,ze dobra jest metoda na naprawdę mini mini buszka i czekamy czy jest ok,nie to powtórzyć (szczegolnie jak zaczynasz z dexem).Przy takim buszku jak przetrzymasz długo w płucach i wypuścisz przez koszulkę czy coś to nawet tak nie będzie czuć.
widzialem nieskonczonosc
  • 98 / 18 / 0
No to może faktycznie spróbuję, w końcu nie chodzi o ukrywanie tego, że sobie zapalę, a o kulturę wobec współlokatorów, żeby im nie smrodzić.
  • 27 / 2 / 0
Jestem mega zdziwiony, że tak dużo osób uwielbia łączyć dexa z mj.
Mimo, że jestem raczej doświadzonym użytkownikiem obu substancji (DXM zazwyczaj 900-1200 mg per trip, często mixując z różnymi innymi rzeczami), jeśli nawet na 300 mg dexa zapalę choćby odrobinkę 420, dostaje takich kurewskich paranoi, myśle że umieram i czuje się jak w najgorszym koszmarze XD
Co ze mną nie tak
ODPOWIEDZ
Posty: 2390 • Strona 225 z 239
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.