Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
Następnego dexowego tripa planuje z czosnkiem i oglądnięciem złota wampirów gdy zacznie wchodzić, może wtedy uda się mieć jakieś visuale.
Więc na razie ja też nie miałem, ale nie mam z DXM dużego doświadczenia więc może jeszcze się to zmieni.
Poczytaj sobie tripraport na neurgroove św. Tomasz i Jasna Góra. To jest modelowa i calkiem fajnie opisana sigma.
https://neurogroove.info/trip/plateau-s ... ra-nagniot
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM
Pozdrawiam
1. Jak te tabletki spożywać? Wystarczy skruszyć, żeby wchłaniało się szybciej?
2. Ma ktoś może informacje czy w skladzie są jakieś gówna, że nawet jesli nie robić ekstrakcji, to chociaż otoczkę zmyć?
3. Czym sie różni głównie od Acodinu? Dłużej wchodzi, więcej nudności?
4. Prosili mnie o dowód przy zakupie. Czy w takiej sytuacji mogę iść bez problemu do drugiej apteki po drugą paczkę i bez przypału robić tak raz na miesiąc?
5. Łączył ktoś to z holenderskim haszem? Chcę DXM głównie pod wzmacnianie haszu raz na miesiąc. Jakieś uwagi?
6. Czy te tabletki wchodzą w jakies interakcje z kratomem, truflami czy szałwią w większym stopniu niz nasz Acodin?
7. Czy ktoś w okolicach Harderwijk chciałby sie spotkać i rozpierdolić czyms? XD
29 stycznia 2023TymekDymek pisze: Zdecydowałem się w końcu na zakup tego niderlandzkiego Daro Retard. Pech chciał, że akurat karta mi w aptece nie działała nie wiem czemu... Może to i dobrze, może źle, zamiast tego kupiłem gram drogiego haszyszu który zniknął w godzinę. Zatem może to okazja żeby sie przygotować...
1. Jak te tabletki spożywać? Wystarczy skruszyć, żeby wchłaniało się szybciej?
2. Ma ktoś może informacje czy w skladzie są jakieś gówna, że nawet jesli nie robić ekstrakcji, to chociaż otoczkę zmyć?
3. Czym sie różni głównie od Acodinu? Dłużej wchodzi, więcej nudności?
4. Prosili mnie o dowód przy zakupie. Czy w takiej sytuacji mogę iść bez problemu do drugiej apteki po drugą paczkę i bez przypału robić tak raz na miesiąc?
5. Łączył ktoś to z holenderskim haszem? Chcę DXM głównie pod wzmacnianie haszu raz na miesiąc. Jakieś uwagi?
6. Czy te tabletki wchodzą w jakies interakcje z kratomem, truflami czy szałwią w większym stopniu niz nasz Acodin?
7. Czy ktoś w okolicach Harderwijk chciałby sie spotkać i rozpierdolić czyms? XD
18 stycznia 2023mmigotka pisze: W sumie tez zapomniałam o tym ze jednak po takim czasie to mój organizm się kompletnie odzwyczaił od deksa, pamietam ze te pare lat temu jak wrzucałam 450 mg średnio co 2/3 tygodnie to miałam naprawdę dobre banie wtedy. Chociaż zaczynam się bać ze może już jestem za stara :(
Dobra. @TymekDymek sprawa jest o tyle dobra, że to bromowodorek, więc jest po prostu w jakiejś otoczce, żeby się wolniej wchłaniał. (Jakby był polistyrex to by była jazda, ciekawe czy jeszcze sprzedają tą formę, w Niemczech była napewno) Ja tak popatrzyłem na te strony to syropki są w Holandii, ale pewnie mniej opłacalne. Zapewne metoda na Sharkyego Sabu Sebe będzie najpewniejsza. Co do łączenia to wszystko jak z Acodinem. Polecam Salvie z dexem, szczególnie jak sama nie chce wejść (łatwiej się nawet porządnie zaciągnąć).
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM
Pozdrawiam
@jogurt też się z ziomkami śmiejemy z tej nazwy bo znamy jednego upośledzonego Dariusza XD
Psychoaktywny kameleon. Dlaczego marihuana to nie psychodelik?
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk
WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.
KAS: Przemyt ketaminy w świecach zapachowych
Podczas kontroli w jednej z firm kurierskich, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej (SCS) z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego (MUCS) w Warszawie zwrócili uwagę na przesyłkę zaadresowaną do odbiorcy w Filadelfii (USA). Zgodnie z deklaracją nadawcy, miały się w niej znajdować świece zapachowe o wartości ok. 111 euro.
Niebezpieczny proceder na lotniskach. Tak działają przemytnicy narkotyków
Przestępcy znaleźli nowy sposób na przemyt narkotyków, wykorzystując do tego dane nieświadomych pasażerów samolotów. Proceder polegający na podmianie zawieszek bagażowych z nazwiskami klientów linii lotniczych ujawniły kanadyjskie media. O ustaleniach kanadyjskiej stacji CTV News pisze też amerykański serwis podróżniczy Travel + Leisure.
