Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 2869 • Strona 223 z 287
  • 499 / 149 / 0
Jeśli chodzi o dexowe tripy to ani na 300mg ani na 780mg nie miałem CEVów ani OEVów, co najwyżej po zamknięciu oczu po chwili zamiast ciemno to było jasno, za to miałem CEVy i OEVy zarówno po grzybach jak i po ziole.

Następnego dexowego tripa planuje z czosnkiem i oglądnięciem złota wampirów gdy zacznie wchodzić, może wtedy uda się mieć jakieś visuale.

Więc na razie ja też nie miałem, ale nie mam z DXM dużego doświadczenia więc może jeszcze się to zmieni.
  • 58 / 5 / 0
Czy te sigma plateau to jest coś takiego że nam faza nie schodzi przez cztery dni?
  • 3251 / 359 / 2
Nie. Poczytaj. Sigma to jakby psychoza, bardzo dziwna jazda, nieporównywalna. Jest temat na hypie o receptorze sigma.

Poczytaj sobie tripraport na neurgroove św. Tomasz i Jasna Góra. To jest modelowa i calkiem fajnie opisana sigma.
https://neurogroove.info/trip/plateau-s ... ra-nagniot
L-8a - blog neurofarmakologiczno-empiryczny
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM

Pozdrawiam %-D
  • 1768 / 598 / 0
Zdecydowałem się w końcu na zakup tego niderlandzkiego Daro Retard. Pech chciał, że akurat karta mi w aptece nie działała nie wiem czemu... Może to i dobrze, może źle, zamiast tego kupiłem gram drogiego haszyszu który zniknął w godzinę. Zatem może to okazja żeby sie przygotować...

1. Jak te tabletki spożywać? Wystarczy skruszyć, żeby wchłaniało się szybciej?
2. Ma ktoś może informacje czy w skladzie są jakieś gówna, że nawet jesli nie robić ekstrakcji, to chociaż otoczkę zmyć?
3. Czym sie różni głównie od Acodinu? Dłużej wchodzi, więcej nudności?
4. Prosili mnie o dowód przy zakupie. Czy w takiej sytuacji mogę iść bez problemu do drugiej apteki po drugą paczkę i bez przypału robić tak raz na miesiąc?
5. Łączył ktoś to z holenderskim haszem? Chcę DXM głównie pod wzmacnianie haszu raz na miesiąc. Jakieś uwagi?
6. Czy te tabletki wchodzą w jakies interakcje z kratomem, truflami czy szałwią w większym stopniu niz nasz Acodin?
7. Czy ktoś w okolicach Harderwijk chciałby sie spotkać i rozpierdolić czyms? XD
  • 58 / 5 / 0
@TymekDymek skład to możesz samemu sprawdzić translatorem. Co do reszty to nie wiem, na prawdę ja dopóki wszystkiego bym nie sprawdził tak jak z tymi otoczeni to bym nie jadł tych tabletek.
  • 2532 / 602 / 0
29 stycznia 2023TymekDymek pisze:
Zdecydowałem się w końcu na zakup tego niderlandzkiego Daro Retard. Pech chciał, że akurat karta mi w aptece nie działała nie wiem czemu... Może to i dobrze, może źle, zamiast tego kupiłem gram drogiego haszyszu który zniknął w godzinę. Zatem może to okazja żeby sie przygotować...

1. Jak te tabletki spożywać? Wystarczy skruszyć, żeby wchłaniało się szybciej?
2. Ma ktoś może informacje czy w skladzie są jakieś gówna, że nawet jesli nie robić ekstrakcji, to chociaż otoczkę zmyć?
3. Czym sie różni głównie od Acodinu? Dłużej wchodzi, więcej nudności?
4. Prosili mnie o dowód przy zakupie. Czy w takiej sytuacji mogę iść bez problemu do drugiej apteki po drugą paczkę i bez przypału robić tak raz na miesiąc?
5. Łączył ktoś to z holenderskim haszem? Chcę DXM głównie pod wzmacnianie haszu raz na miesiąc. Jakieś uwagi?
6. Czy te tabletki wchodzą w jakies interakcje z kratomem, truflami czy szałwią w większym stopniu niz nasz Acodin?
7. Czy ktoś w okolicach Harderwijk chciałby sie spotkać i rozpierdolić czyms? XD
Sharki na filmiku wysypywał z tych kapsułek kulki i rozgniatał je na proch.On potem wpierdalał ten proch,ale to w sumie może by dalo radę z powrotem do tych kapsułek popakować.Albo ew jakieś bombki.
Uwaga! Użytkownik Atro nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 50 / 17 / 0
18 stycznia 2023mmigotka pisze:
W sumie tez zapomniałam o tym ze jednak po takim czasie to mój organizm się kompletnie odzwyczaił od deksa, pamietam ze te pare lat temu jak wrzucałam 450 mg średnio co 2/3 tygodnie to miałam naprawdę dobre banie wtedy. Chociaż zaczynam się bać ze może już jestem za stara :(
Bzdura! Ja odkryłem deksa w wieku chrystusowym, a jak nie walę go już po 2-3 razy w tygodniu, tylko raz na miesiąc to zaczął klepać lepiej. Już nie jestem taki hop do przodu przy gadce przez telefon po 600 mg jak kiedyś, a i przy 450 mg żona uchem wyczuje co jest grane i to nawet jak się przy okazji mocno nie ukopcę ;)
"Zawsze myślałem, że moje życie jest tragedią, ale teraz wiem, że to komedia"
  • 3251 / 359 / 2
Daro Retard :pacman: Czego te poprzepalane pedały nie wymyślą %-D Jak to w ogóle brzmi? Daro Retard :korposzczur: Piwo Ci z mózgu siano robi!!! Yyyyy yyyy yyyy....
Przechwytywanie.PNG
O! Daro Retard. Daro zjad dex i jest retard.

Dobra. @TymekDymek sprawa jest o tyle dobra, że to bromowodorek, więc jest po prostu w jakiejś otoczce, żeby się wolniej wchłaniał. (Jakby był polistyrex to by była jazda, ciekawe czy jeszcze sprzedają tą formę, w Niemczech była napewno) Ja tak popatrzyłem na te strony to syropki są w Holandii, ale pewnie mniej opłacalne. Zapewne metoda na Sharkyego Sabu Sebe będzie najpewniejsza. Co do łączenia to wszystko jak z Acodinem. Polecam Salvie z dexem, szczególnie jak sama nie chce wejść (łatwiej się nawet porządnie zaciągnąć).
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
L-8a - blog neurofarmakologiczno-empiryczny
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM

Pozdrawiam %-D
  • 1768 / 598 / 0
Dobra to w środę obiadę już całe miasto i kupię na pewno gdzieś. Nigdy w życiu nie paliłem 10 gram tygodniowo XD deksiwo ułatwi przerwę, bo coś nie idzie. Może i stestuję z kratomem, jak NG naprawią. Trzymajcie kciuki, na początku grudnia tuż przed wyjazdem do NL przeżyłem trip życia na 910 mg DXM z mieszankami i raport ciągle czeka na dodanie... Od wtedy nie deksiłem, zaraz będą dwa miesiące. Ale chyba bedzie dobrze, 300 to zawsze była dawka "w sam raz" i tylko za pierwszym podejściem mnie przerosła.
@jogurt też się z ziomkami śmiejemy z tej nazwy bo znamy jednego upośledzonego Dariusza XD
  • 1455 / 598 / 0
@TymekDymek stary 10euro 300mg ? To juz lepiej wyjdzie ketaminy kupic 15-20 za g .
Życie jest zdrojem rozkoszy; ale tam, gdzie pije zeń motłoch, zatrute są wszystkie studnie.
ODPOWIEDZ
Posty: 2869 • Strona 223 z 287
Artykuły
Newsy
[img]
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk

WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.

[img]
KAS: Przemyt ketaminy w świecach zapachowych

Podczas kontroli w jednej z firm kurierskich, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej (SCS) z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego (MUCS) w Warszawie zwrócili uwagę na przesyłkę zaadresowaną do odbiorcy w Filadelfii (USA). Zgodnie z deklaracją nadawcy, miały się w niej znajdować świece zapachowe o wartości ok. 111 euro.

[img]
Niebezpieczny proceder na lotniskach. Tak działają przemytnicy narkotyków

Przestępcy znaleźli nowy sposób na przemyt narkotyków, wykorzystując do tego dane nieświadomych pasażerów samolotów. Proceder polegający na podmianie zawieszek bagażowych z nazwiskami klientów linii lotniczych ujawniły kanadyjskie media. O ustaleniach kanadyjskiej stacji CTV News pisze też amerykański serwis podróżniczy Travel + Leisure.