Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
Następnego dexowego tripa planuje z czosnkiem i oglądnięciem złota wampirów gdy zacznie wchodzić, może wtedy uda się mieć jakieś visuale.
Więc na razie ja też nie miałem, ale nie mam z DXM dużego doświadczenia więc może jeszcze się to zmieni.
Poczytaj sobie tripraport na neurgroove św. Tomasz i Jasna Góra. To jest modelowa i calkiem fajnie opisana sigma.
https://neurogroove.info/trip/plateau-s ... ra-nagniot
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM
Pozdrawiam
1. Jak te tabletki spożywać? Wystarczy skruszyć, żeby wchłaniało się szybciej?
2. Ma ktoś może informacje czy w skladzie są jakieś gówna, że nawet jesli nie robić ekstrakcji, to chociaż otoczkę zmyć?
3. Czym sie różni głównie od Acodinu? Dłużej wchodzi, więcej nudności?
4. Prosili mnie o dowód przy zakupie. Czy w takiej sytuacji mogę iść bez problemu do drugiej apteki po drugą paczkę i bez przypału robić tak raz na miesiąc?
5. Łączył ktoś to z holenderskim haszem? Chcę DXM głównie pod wzmacnianie haszu raz na miesiąc. Jakieś uwagi?
6. Czy te tabletki wchodzą w jakies interakcje z kratomem, truflami czy szałwią w większym stopniu niz nasz Acodin?
7. Czy ktoś w okolicach Harderwijk chciałby sie spotkać i rozpierdolić czyms? XD
29 stycznia 2023TymekDymek pisze: Zdecydowałem się w końcu na zakup tego niderlandzkiego Daro Retard. Pech chciał, że akurat karta mi w aptece nie działała nie wiem czemu... Może to i dobrze, może źle, zamiast tego kupiłem gram drogiego haszyszu który zniknął w godzinę. Zatem może to okazja żeby sie przygotować...
1. Jak te tabletki spożywać? Wystarczy skruszyć, żeby wchłaniało się szybciej?
2. Ma ktoś może informacje czy w skladzie są jakieś gówna, że nawet jesli nie robić ekstrakcji, to chociaż otoczkę zmyć?
3. Czym sie różni głównie od Acodinu? Dłużej wchodzi, więcej nudności?
4. Prosili mnie o dowód przy zakupie. Czy w takiej sytuacji mogę iść bez problemu do drugiej apteki po drugą paczkę i bez przypału robić tak raz na miesiąc?
5. Łączył ktoś to z holenderskim haszem? Chcę DXM głównie pod wzmacnianie haszu raz na miesiąc. Jakieś uwagi?
6. Czy te tabletki wchodzą w jakies interakcje z kratomem, truflami czy szałwią w większym stopniu niz nasz Acodin?
7. Czy ktoś w okolicach Harderwijk chciałby sie spotkać i rozpierdolić czyms? XD
18 stycznia 2023mmigotka pisze: W sumie tez zapomniałam o tym ze jednak po takim czasie to mój organizm się kompletnie odzwyczaił od deksa, pamietam ze te pare lat temu jak wrzucałam 450 mg średnio co 2/3 tygodnie to miałam naprawdę dobre banie wtedy. Chociaż zaczynam się bać ze może już jestem za stara :(
Dobra. @TymekDymek sprawa jest o tyle dobra, że to bromowodorek, więc jest po prostu w jakiejś otoczce, żeby się wolniej wchłaniał. (Jakby był polistyrex to by była jazda, ciekawe czy jeszcze sprzedają tą formę, w Niemczech była napewno) Ja tak popatrzyłem na te strony to syropki są w Holandii, ale pewnie mniej opłacalne. Zapewne metoda na Sharkyego Sabu Sebe będzie najpewniejsza. Co do łączenia to wszystko jak z Acodinem. Polecam Salvie z dexem, szczególnie jak sama nie chce wejść (łatwiej się nawet porządnie zaciągnąć).
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM
Pozdrawiam
@jogurt też się z ziomkami śmiejemy z tej nazwy bo znamy jednego upośledzonego Dariusza XD
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Niemal 3 tony kokainy pod ziemią. Policja przejęła rekordową kontrabandę
Australijska policja skonfiskowała 2,7 tony kokainy, ukrytej w plastikowych pojemnikach zakopanych pod ziemią na obrzeżach Sydney. Wskazano, że to rekordowa ilość narkotyków przejęta w tym kraju.
Ucieczka zakończona w jeziorze
Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.
Już 1 drink dziennie zwiększa ryzyko zgonu. Alkohol nie przynosi żadnych korzyści
W Journal of Studies on Alcohol and Drugs ukazało się jedno z najbardziej kompleksowych badań dotyczących wpływu alkoholu na zdrowie populacji amerykańskiej. Zostało przeprowadzone przez ponad trzydziestu badaczy z wiodących instytucji naukowych, w tym z Columbia University, University of California, Mayo Clinic, University College London czy Harvard Medical School. Dostarcza ono precyzyjnych szacunków ryzyka zgonu powodowanego przez spożycie alkoholu z uwzględnieniem płci, wieku i poziomu konsumpcji.
