Dział poświęcony zapytaniom użytkowników wobec ich spraw bieżących.
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
  • 1 / / 0
Witam,
Wiem że pytanie padło kilka razy już na forum ale troche dawno, wiec chciałbym zapytać jaki jest aktualnie status prawny odnośnie MHRB w Polsce.
  • 509 / 196 / 1
Nielegal
Wszyscy umrzemy to pocieszające
  • 49 / 8 / 0
Acacia Confusa (ACRB) jest legalne ale nikt nie wysyła do Europy.
  • 509 / 196 / 1
Znajduje się na wykazie w środkach odurzających grupy I-N
Wszyscy umrzemy to pocieszające
  • 49 / 8 / 0
Mimosa, nie akacja.
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
KAS: 88 kapsułek z kokainą w żołądku + 1 w saszetce

Funkcjonariusze z Pomorskiego Urzędu Celno-skarbowego w Gdyni (PUCS) wykryli przemyt znacznej ilości kokainy na terenie Portu Lotniczego Gdańsk-Rębiechowo. Do rutynowej kontroli został skierowany podróżny, który przyleciał z Londynu.

[img]
Narkofabryka w dawnej stadninie

Funkcjonariusze CBŚP i SG zlikwidowali w województwie śląskim nielegalne laboratorium narkotyków syntetycznych. Podczas realizacji zatrzymano na gorącym uczynku dwóch mężczyzn, a także zabezpieczono ponad 44 kilogramy gotowego narkotyku Alfa-PVP o czarnorynkowej wartości szacowanej na 3,5 mln zł oraz tysiące litrów substancji wykorzystywanych do jego produkcji.

[img]
Badanie ścieków 2025: Marihuana dominuje w europejskich miastach, kokaina i ketamina w górę

Badanie ścieków to dynamicznie rozwijająca się dziedzina nauki. Pozwala ona naukowcom bardzo dokładnie oszacować, jakie narkotyki i w jakich ilościach spożywają mieszkańcy. Najnowsze badanie z 2025 roku miało ogromną skalę. Badacze sprawdzili ścieki w około 115 miastach na terenie Europy.