Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.
ODPOWIEDZ
Posty: 796 • Strona 71 z 80
  • 357 / 47 / 0
@serotoninowy jak go dorwe, poki co niezamierzam to pukne
"Jak udała się wizyta- recepta wypisana na sen i fobie?
Do dziś wybieram numer Grzesia, chociaż leży w grobie
Znów umarło kilka osób, ja tylko czekam na swą kolej
My tylko czekamy w kolejce"
  • 117 / 24 / 0
IV ma jakieś tam wejście. Ale w mixach z oxy czy Majką działa zajebiscie. Nie przerobiłem tego benzo jakoś dużo , ale wszystko IV. Donosowo też działa bardzo dobrze. IV działa bardzo krótko. Łatwo się przerabia. Po 15mg + 40oxy podane IV , twardy sen z pompką w ręce, więc polecam uważać
  • 1174 / 228 / 23
Zamiast donosowo spróbujcie podjęzykowo i dajcie porównanie. Ja niestety nie mogę, bo 150 midasów spłukałem w kiblu (wtedy była ta afera ze śniętymi rybkami w Odrze)
  • 357 / 47 / 0
16 grudnia 2022KrysztalowyChopak pisze:
IV ma jakieś tam wejście. Ale w mixach z oxy czy Majką działa zajebiscie. Nie przerobiłem tego benzo jakoś dużo , ale wszystko IV. Donosowo też działa bardzo dobrze. IV działa bardzo krótko. Łatwo się przerabia. Po 15mg + 40oxy podane IV , twardy sen z pompką w ręce, więc polecam uważać
Jak robisz roztwór pod iv z 15mg tabsa? Ile wody itp? Zakładam ze otoczkę trzeba zdjąć ii… zagotować? Bez kruszenia w pył?
"Jak udała się wizyta- recepta wypisana na sen i fobie?
Do dziś wybieram numer Grzesia, chociaż leży w grobie
Znów umarło kilka osób, ja tylko czekam na swą kolej
My tylko czekamy w kolejce"
  • 117 / 24 / 0
Zdjąć otoczkę, skruszyć w pył, ja daje 3ml wody na 15 mg tabsa bo tego prochu wychodzi sporo. Bez gotowania, wymieszać dobrze filterek od fajki nadziewam igłę na filterek wkładam i ściągam, na końcu dolewam jeszcze 0.5 ml i ściągam resztę, możesz palcem filtr przygniesc żeby wszystko zeszło.

Przy każdym r-r patrzę pod światło czy nic mi nie pływa w strzykawce, jeśli widzę że coś pływa (a zdarza się) filtruje kolejny raz.

Grzesiu błagam nie wal z Helem w mixie :D
  • 357 / 47 / 0
Dzieki wielkie :D serio przez igle ściągasz a nie pukawkę? Ja zawsze igle zakładałem dopiero po ściągnięciu wszystkiego w pompkę
Ile tego w ogóle pukać? PO to i paczke mogę zjeść albo pol i to na mixie z innymi bzd
"Jak udała się wizyta- recepta wypisana na sen i fobie?
Do dziś wybieram numer Grzesia, chociaż leży w grobie
Znów umarło kilka osób, ja tylko czekam na swą kolej
My tylko czekamy w kolejce"
  • 2532 / 602 / 0
Mniej niż więcej kurwa Grzesiu mniej niż więcej! %-D

Dorzucić zawsze można.
Uwaga! Użytkownik Atro nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 117 / 24 / 0
Dokładnie mniej niż więcej. Serio 30 mg uspac potrafi od strzała. Pamiętaj że to IV podajesz a nie wpierdalasz P. O
Jeśli chodzi o mixy z opio więcej niż 15 mg bym nie polecał. Spróbuj sobie mida solo. Po 2-3 h będziesz już trzeźwy od niego.

Nie ściągam przez pompkę z tego powodu że jeśli zrobisz 15 mg w 3 ml to cała woda będzie mętna, jeśli wrzucisz filtr i sciagniesz strzykawka trochę trochę mętnego zaciagniesz. A jeśli nabijeszfiltr na igłę i dopiero zanurzysz w tym metnym to nie zaciagniesz metnego tylko odrazu filtrowana roztwór.
  • 357 / 47 / 0
To mnie pocieszyles, oszczędność, wyjdzie 10 strzałów. Ciekawe czy ta heparyna zadziałała. Zrostów już nie mam, ale zawsze mieli problem z pobraniem krwi.
"Jak udała się wizyta- recepta wypisana na sen i fobie?
Do dziś wybieram numer Grzesia, chociaż leży w grobie
Znów umarło kilka osób, ja tylko czekam na swą kolej
My tylko czekamy w kolejce"
  • 651 / 63 / 0
Kurwa ja znowu poleciałem wybrałem we wtorek pakę 100x15mg a w piątek już jej nie miałem wszystko poszło iv razem z majka ręce pokutę tak że hoho
ODPOWIEDZ
Posty: 796 • Strona 71 z 80
Artykuły
Newsy
[img]
Heroina ukryta w cegłach. Ponad tona zatrzymana w Porcie Gdynia

Wspólne działania Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP) oraz Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) doprowadziły do przejęcia ponad tony heroiny o czarnorynkowej wartości blisko 220 milionów złotych. To największe zabezpieczenie narkotyków w takiej ilości od dekady na terytorium Polski, a szczegóły tej spektakularnej akcji przedstawili na specjalnej konferencji prasowej minister spraw wewnętrznych i administracji Marcin Kierwiński oraz minister finansów i gospodarki Andrzej Domański.

[img]
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok

Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.

[img]
Jedna dawka i tygodnie ulgi. "Magiczne grzybki" dają nadzieję na nowe leczenie bólu

Psylocybina