Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala
27 listopada 2022Glitch pisze: Nic mi się nie stało. Dziś z rana 400 mg, 1mg alpry i był fajny, produktywny stan.
Teraz wrzuciłem 500mg i nie wiem czy dorzucać sniffy kryształu (3cmc lub 3mmc, nie jestem pewny), buchy i alperke?
Nie bierzcie tego na grypę i jej podobne.
https://www.youtube.com/watch?v=RlnorSxB-qQ
Jeśli będziesz rozważny i cierpliwy to bez problemu wyczujesz swoją porcje ;)
Co do tolerancji to to kwestia indywidualna. Ja mam kilka rad:
- nie bierz więcej niż 200 mg na raz
- daj czas substancji na zainstalowanie się ( licz nawet 3 h , T miewa fochy i nawet na pusty bebzon lubi wejść z dziwnym lagiem )
-nie dorzucaj jeśli czujesz juz się fajnie.
- nie zarzucaj w opór , do odcięcia
-Najlepiej było by maks 1x w tyg. (Jasne... ,) ale bądźmy realistami, te 2x z przerwa 2-3 też da radę utrzymać stale dzialanie na stałych dawkach.
- nie bierz dzień po dniu
- 400 mg to maks ! Nie klepie- kręcimy przerwę min tygodniowa
- dobrze jedz, dbaj o regenerację, sen
- jeśli nie bierzesz leków obniżających próg drgawkowy/ nie masz epizodów epilepsji w życiorysie to nie dowalaj do tego benzodiazepin.
- nie bierz T do roboty , bo po kliku mies Twoja praca Ci obrzydnie bez tabletek.
Aha. Jak każdy z tego działu, za niedługo lub trochę dłużej będziesz mniej lub bardziej żałował że w to wszedłeś. To jest PEWNE jak śmierć i podatki.
Ps. Ja już z 20 lat regularnie piję co tydzień i to są dawki czasem 0,8-1l, teraz to zarzucam bo mi % zbrzydły i działają żenująco (stąd poszukiwania innych sposobów na weekendowy chemiczny relax).
Ps2. Czemu nie brać dzień po dniu? Tolerancja strasznie wzrasta?
https://www.youtube.com/watch?v=RlnorSxB-qQ
Hehe. Kurwa, tyle stron w tym wątku. Tyle różnych a jednocześnie identycznych historii. Tabun veteranow i opio pół-kombatantow pisze zevniecwarto, że konkluzja bd chujowa... a temat dalej żyje....
https://www.youtube.com/watch?v=RlnorSxB-qQ
Z tymi 3 godzinami to napisałem że nawet tak długo to ładowanie może trwać. Zdarzyło mi się to może ze dwa razy . Spowodowane mogło to być inna niż zwykle kondycja wątroby, żołądka lub zwyczajnie działał, ale ja miałem inne sprawy na bani i nie odczulem...
Zazwyczaj to przy rozgryzionym retardzie ok 30 do godz i już czuć pierwsze efekty.
Aha- uważaj, bo T3 dają spośród wszystkich retardow najmocniejsze pierdolniecie. Zarówno jeśli chodzi o wejście na banię jak i żołądek. Tylko po T3 miewam chwilowe mdłości na wejściu.
https://www.youtube.com/watch?v=RlnorSxB-qQ
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
KAS: Przemyt ketaminy w świecach zapachowych
Podczas kontroli w jednej z firm kurierskich, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej (SCS) z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego (MUCS) w Warszawie zwrócili uwagę na przesyłkę zaadresowaną do odbiorcy w Filadelfii (USA). Zgodnie z deklaracją nadawcy, miały się w niej znajdować świece zapachowe o wartości ok. 111 euro.
Kofeina może pomóc w diagnozowaniu Alzheimera. Nawet umiarkowana dawka może mieć wpływ
Kofeina może wpływać nie tylko na koncentrację i poziom energii, ale także na wyniki badań neurologicznych. Włoscy naukowcy wykazali, że dawka odpowiadająca około dwóm filiżankom kawy wyraźnie zmienia sposób, w jaki mózg tłumi sygnały odpowiedzialne za ruch. Odkrycie może mieć znaczenie dla przyszłej diagnostyki choroby Alzheimera i innych zaburzeń neurodegeneracyjnych.
Alkohol wciąż na czele uzależnień w Holandii
Alkohol pozostaje najczęstszą przyczyną leczenia uzależnień w Holandii i odpowiada za 43 procent wszystkich przypadków terapii. Tak wynika z najnowszych danych krajowego systemu monitorowania problemów związanych z alkoholem i narkotykami za 2025 rok.