Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala
27 listopada 2022Glitch pisze: Nic mi się nie stało. Dziś z rana 400 mg, 1mg alpry i był fajny, produktywny stan.
Teraz wrzuciłem 500mg i nie wiem czy dorzucać sniffy kryształu (3cmc lub 3mmc, nie jestem pewny), buchy i alperke?
Nie bierzcie tego na grypę i jej podobne.
https://www.youtube.com/watch?v=RlnorSxB-qQ
Jeśli będziesz rozważny i cierpliwy to bez problemu wyczujesz swoją porcje ;)
Co do tolerancji to to kwestia indywidualna. Ja mam kilka rad:
- nie bierz więcej niż 200 mg na raz
- daj czas substancji na zainstalowanie się ( licz nawet 3 h , T miewa fochy i nawet na pusty bebzon lubi wejść z dziwnym lagiem )
-nie dorzucaj jeśli czujesz juz się fajnie.
- nie zarzucaj w opór , do odcięcia
-Najlepiej było by maks 1x w tyg. (Jasne... ,) ale bądźmy realistami, te 2x z przerwa 2-3 też da radę utrzymać stale dzialanie na stałych dawkach.
- nie bierz dzień po dniu
- 400 mg to maks ! Nie klepie- kręcimy przerwę min tygodniowa
- dobrze jedz, dbaj o regenerację, sen
- jeśli nie bierzesz leków obniżających próg drgawkowy/ nie masz epizodów epilepsji w życiorysie to nie dowalaj do tego benzodiazepin.
- nie bierz T do roboty , bo po kliku mies Twoja praca Ci obrzydnie bez tabletek.
Aha. Jak każdy z tego działu, za niedługo lub trochę dłużej będziesz mniej lub bardziej żałował że w to wszedłeś. To jest PEWNE jak śmierć i podatki.
Ps. Ja już z 20 lat regularnie piję co tydzień i to są dawki czasem 0,8-1l, teraz to zarzucam bo mi % zbrzydły i działają żenująco (stąd poszukiwania innych sposobów na weekendowy chemiczny relax).
Ps2. Czemu nie brać dzień po dniu? Tolerancja strasznie wzrasta?
https://www.youtube.com/watch?v=RlnorSxB-qQ
Hehe. Kurwa, tyle stron w tym wątku. Tyle różnych a jednocześnie identycznych historii. Tabun veteranow i opio pół-kombatantow pisze zevniecwarto, że konkluzja bd chujowa... a temat dalej żyje....
https://www.youtube.com/watch?v=RlnorSxB-qQ
Z tymi 3 godzinami to napisałem że nawet tak długo to ładowanie może trwać. Zdarzyło mi się to może ze dwa razy . Spowodowane mogło to być inna niż zwykle kondycja wątroby, żołądka lub zwyczajnie działał, ale ja miałem inne sprawy na bani i nie odczulem...
Zazwyczaj to przy rozgryzionym retardzie ok 30 do godz i już czuć pierwsze efekty.
Aha- uważaj, bo T3 dają spośród wszystkich retardow najmocniejsze pierdolniecie. Zarówno jeśli chodzi o wejście na banię jak i żołądek. Tylko po T3 miewam chwilowe mdłości na wejściu.
https://www.youtube.com/watch?v=RlnorSxB-qQ
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Jedna dawka i tygodnie ulgi. "Magiczne grzybki" dają nadzieję na nowe leczenie bólu
Psylocybina
Palenie marihuany zmniejsza chęć na alkohol? Nowe badania kliniczne przynoszą zaskakujące wnioski
Coraz więcej osób na świecie eksperymentuje z zastępowaniem alkoholu konopiami indyjskimi, a trend ten zyskał w popkulturze miano „California sober”. Choć do tej pory opieraliśmy się głównie na niejednoznacznych obserwacjach, najnowsze badanie opublikowane na łamach American Journal of Psychiatry rzuca nowe światło na ten fenomen. Kontrolowany eksperyment udowadnia, że doraźne zapalenie marihuany znacząco zmniejsza ilość spożywanego alkoholu i opóźnia moment sięgnięcia po pierwszego drinka.
Heroina ukryta w cegłach. Ponad tona zatrzymana w Porcie Gdynia
Wspólne działania Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP) oraz Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) doprowadziły do przejęcia ponad tony heroiny o czarnorynkowej wartości blisko 220 milionów złotych. To największe zabezpieczenie narkotyków w takiej ilości od dekady na terytorium Polski, a szczegóły tej spektakularnej akcji przedstawili na specjalnej konferencji prasowej minister spraw wewnętrznych i administracji Marcin Kierwiński oraz minister finansów i gospodarki Andrzej Domański.