Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala
27 listopada 2022Glitch pisze: Nic mi się nie stało. Dziś z rana 400 mg, 1mg alpry i był fajny, produktywny stan.
Teraz wrzuciłem 500mg i nie wiem czy dorzucać sniffy kryształu (3cmc lub 3mmc, nie jestem pewny), buchy i alperke?
Nie bierzcie tego na grypę i jej podobne.
https://www.youtube.com/watch?v=RlnorSxB-qQ
Jeśli będziesz rozważny i cierpliwy to bez problemu wyczujesz swoją porcje ;)
Co do tolerancji to to kwestia indywidualna. Ja mam kilka rad:
- nie bierz więcej niż 200 mg na raz
- daj czas substancji na zainstalowanie się ( licz nawet 3 h , T miewa fochy i nawet na pusty bebzon lubi wejść z dziwnym lagiem )
-nie dorzucaj jeśli czujesz juz się fajnie.
- nie zarzucaj w opór , do odcięcia
-Najlepiej było by maks 1x w tyg. (Jasne... ,) ale bądźmy realistami, te 2x z przerwa 2-3 też da radę utrzymać stale dzialanie na stałych dawkach.
- nie bierz dzień po dniu
- 400 mg to maks ! Nie klepie- kręcimy przerwę min tygodniowa
- dobrze jedz, dbaj o regenerację, sen
- jeśli nie bierzesz leków obniżających próg drgawkowy/ nie masz epizodów epilepsji w życiorysie to nie dowalaj do tego benzodiazepin.
- nie bierz T do roboty , bo po kliku mies Twoja praca Ci obrzydnie bez tabletek.
Aha. Jak każdy z tego działu, za niedługo lub trochę dłużej będziesz mniej lub bardziej żałował że w to wszedłeś. To jest PEWNE jak śmierć i podatki.
Ps. Ja już z 20 lat regularnie piję co tydzień i to są dawki czasem 0,8-1l, teraz to zarzucam bo mi % zbrzydły i działają żenująco (stąd poszukiwania innych sposobów na weekendowy chemiczny relax).
Ps2. Czemu nie brać dzień po dniu? Tolerancja strasznie wzrasta?
https://www.youtube.com/watch?v=RlnorSxB-qQ
Hehe. Kurwa, tyle stron w tym wątku. Tyle różnych a jednocześnie identycznych historii. Tabun veteranow i opio pół-kombatantow pisze zevniecwarto, że konkluzja bd chujowa... a temat dalej żyje....
https://www.youtube.com/watch?v=RlnorSxB-qQ
Z tymi 3 godzinami to napisałem że nawet tak długo to ładowanie może trwać. Zdarzyło mi się to może ze dwa razy . Spowodowane mogło to być inna niż zwykle kondycja wątroby, żołądka lub zwyczajnie działał, ale ja miałem inne sprawy na bani i nie odczulem...
Zazwyczaj to przy rozgryzionym retardzie ok 30 do godz i już czuć pierwsze efekty.
Aha- uważaj, bo T3 dają spośród wszystkich retardow najmocniejsze pierdolniecie. Zarówno jeśli chodzi o wejście na banię jak i żołądek. Tylko po T3 miewam chwilowe mdłości na wejściu.
https://www.youtube.com/watch?v=RlnorSxB-qQ
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków
Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.
Druga poprawka i marihuana. Amerykański SN wydał ważny wyrok ws. broni
Sąd Najwyższy USA jednomyślnie orzekł w czwartek, że rząd federalny nie może pozbawiać prawa do posiadania broni osób okazjonalnie używających marihuany, uznając, że ściganie karne na tej podstawie narusza drugą poprawkę do konstytucji gwarantującej to prawo.
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk
WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.