Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.
ODPOWIEDZ
Posty: 94 • Strona 9 z 10
  • 3089 / 607 / 9
Docinka się nie udała niestety. Zapomniałem o tym projekcie. %-D Na wolce ciężko dociąć. Od dzisiaj biegam. Jednak jest to najlepsza rzecz jaka może być. Zrobiłem 3 km przed pierwszym buchem mm i jest mega spoko. O ile zapierdalam często w tenisa, siłka ze dwa razy w tygodniu to zaniedbałem jogging a dzisiaj się przełamałem. Tak samo brzuch przestałem robić, infamia totalna. Nie chce się ćwiczyć do czasu aż fajna laska nie da numeru i pomyślisz: to na bank przez to, że jestem za mało dojebany.
JEBAĆ BIG PHARM'Ę
  • 2357 / 309 / 0
Ja chyba zacznę znowu chodzić na kijki robię po 15 km co drugi dzień to znaczy robiłem.
Ave Satan i Ave Maria
  • 3089 / 607 / 9
Pokaż cycki!
JEBAĆ BIG PHARM'Ę
  • 1886 / 192 / 210
Mefisto - spoko opcja. Ja jak wyjechałem jakiś czas temu do Austrii, to zasuwałem non stop na kijkach. W ciągu bodajże tygodnia zrobiłem 100km z kapa i sporo wzniosu. A ile piwa wychapałem to moje.

Ale zajebista sprawa. Ogólnie fajnie pozwala wyrobić formę. No i kijki zajebisty towarzysz w górach.
See where I am now, and where I will be in a few moments.
  • 3089 / 607 / 9
JEBAĆ BIG PHARM'Ę
  • 1886 / 192 / 210
Dobra, a teraz niech ktoś, kto ogarnia dobrze regeneracje, niech napisze mi, jak to fajnie wszystko ugrać i ładnie obrać, żeby była lepsza.

Staram się jeść pełnowartościowe posiłki jak i słodkie, aby zaspokoić łeb. Troszkę od kofeiny albo napojów typu Monster/Redbull uzależniony jestem, ale odchodzę od tego. Na treningach piję węglowodany z wodą, ewentualnie zajadam jakimiś daktylami, banami albo słodkim.

Po konkretnym treningu chciałbym złapać regenerację. Dobre jedzenie po wraz z białkiem serwatkowym podstawa, ale co jeszcze? Zarzucam czasem nogi na ścianę i tak w górze trzymam 10 minut. Od czasu do czasu używam pistoletu do masażu, jak czuję, że napięcie w girach srogie. Co jeszcze? Drzemki odpadają, bo treningi zazwyczaj w tygodniu robię po robo i nie zasnę. Spać chodzę po 22, jak do roboty śmigam koło 6-7.

Ktoś coś jeszcze? Prócz podstaw regeneracji jak sen, jedzenie, relaks. Akurat poza pracą (która i tak imo nie jest wymagająca) sporo spędzam na treningu. Fajnie byłoby dostać jakieś protipy odnośnie rege.
See where I am now, and where I will be in a few moments.
  • 3089 / 607 / 9
Forma.
JEBAĆ BIG PHARM'Ę
  • 2357 / 309 / 0
Endorfiny są bardzo ważne. Forma. Dokładnie.

Ja robię sobie hantelki biceps. Endorfiny jak ta lala.
Ave Satan i Ave Maria
  • 3089 / 607 / 9
To jest rozkaz dla @IGotHigh909 żeby nie był gołosłowny i pokazał cyce.
JEBAĆ BIG PHARM'Ę
  • 891 / 152 / 0
25 kwietnia 2020Kommitum pisze:
Natomiast jezeli zresz co chcesz i kiedy chcesz, dodatkowo jestes narkusem to walniecie koktajlu bialkowego czy innych specyfikow za wiele nie zmieni %-D .
Bo najtańsze polskie białko ujem wieje.
Aminokwasy mają miliard funkcji (nietylko większy bicek) i oczywiście działają nietylko na sportowców lul, tym bardziej po ciągu jakimś magicznym tylko jakieś warzywka, żarełko trzeba ojebać, aby to dostarczyć jeszcze w kiszkach.
Oczywiście jakiś ruch w ciągu dnia optymalny w pracy jakieś grzebanko, kombinowanie. Jak ktoś siedzi na dupeczce caly dzien to nie odczuje no bo... no bez sensu, po co więcej powera do siedzenia? %-D

25 kwietnia 2020Stteetart pisze:
Kreatyna daje więcej fosfokreatyny i zwiększa stężenie ATP- a to powoduje, że robisz cięższy trening.
No mnie zaciekawiło ostatnio ATP. Wychodzi, że tylko wkurfe ważna cząsteczka w sumie. Taka mana dla człowieka. Ludzie mają umiejętność wydajnego zamieniania tlenu w atp. W sumie to napędza wszystko %-D
Są jeszcze inne sposoby tworzenia atp w jakiś innych organizmach ale do tlenu i powierzchni pęcherzyków płucnych wielkości boiska piłkarskiego nawet nie mają podjazdu. Warto sobie oddechnąć głębiej pare razy, ale w tej części europy trochę jebie gównem z kominów fabrycznych niestety.
ODPOWIEDZ
Posty: 94 • Strona 9 z 10
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.