Najprostsze substancje odurzające, m.in. eter dietylowy i podtlenek azotu (N2O).
Więcej informacji: Inhalanty w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 423 • Strona 43 z 43
  • 1867 / 336 / 0
Zbieg okoliczności.Bita śmietana to kompletnie nieopłacany business.Jak chcesz spróbować N2O to wyłącznie naboje.
made by god
  • 103 / 14 / 0
Witam, wprowadziłem się niedawno w okolice wałbrzycha, czy byłby ktoś w stanie pozyzyczyć mi cracker na jeden dzień, odzwiecze się 😁
Choć życia przeżyłem nie więcej niż ćwierć, przecież są gorsze sposoby na bycie trupem niż śmierć :ojeju:
  • 1867 / 336 / 0
Pamiętam,że miałem ciekawe doświadczenie w mixie z marihuaną.Czułem się jak wycinanka,puzel z całości.Jakby wszystko to było 100%,albo zamknięte koło,całość.A ja czułem się jak wycięta wartość z tej całości,czułem,że jestem pomysłem idealnie wypełniającym tą całosc.Wydawało się,jakby to koło miało się zaraz rozerwać,jakby wszystko było połączone cienką nicią,która zaraz pęknie.Jednak było to idealnie matematycznie wyliczone,perfekcyjne,doskonale zrównoważone w każdym detalu,dzięki czemu mogło trwać.
made by god
ODPOWIEDZ
Posty: 423 • Strona 43 z 43
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.