Próbował ktoś z Was replikować używane w badaniach dawki i harmonogramy branej terapeutycznie ketaminy?
Dodano ankietę // ~misspill
28mg to dawka Spravato podawana jednokrotnie za 1000-3000zł. Robiłam podobny treshold, wiadomo, to jest ta dawka jeszcze przed zataczaniem i wrażeniem, że jest się pijanym. Nic specjalnego IMO i bardzo krótko podnosi nastrój, a przemyślenia mam dopiero w k-hole.
W Modulatorach GABA Pregabalin Guide z redakcją Matiego.
_____________________________________
Low Functioning Addicts' Lodge:
misspillz.blogspot.com
Jak dla mnie użyteczniejsza kurkuma z pieprzem...
@misspill
Proszę modehatohko o dodanie stosownej ankiety:
Czy ketamina pomogła w Twoich zaburzeniach?
np.
Zecydowanie tak
Raczej tak
Nie pomogła ani nie zaszkodziła, ale było fajnie
Raczej zaszkodziła
Wpadłem w k-hole i już chyba nie wyjdę, astralna kaplica
Powiadacie, że dobra sprawa uświęca nawet hejting?? A ja Wam mówię: dobry hejting uświęca każdą sprawę.
Zmieszana z alko mnie zezgonowała i wylądowałam na izbie.
Zwiększyła amplitudę wahań nastroju.
W Modulatorach GABA Pregabalin Guide z redakcją Matiego.
_____________________________________
Low Functioning Addicts' Lodge:
misspillz.blogspot.com
The Experimental Ketamine Cure for Depression
Ketamine: Imagining New Ways to Treat Depression
Jeżeli już stosować jakiś schemat leczenia depresji ketamina, to ten stosowany w badaniach klinicznych a nie przez jakąś podejrzana instytucje Płacenie 3000 PLN za 28mg ketaminy wygląda na wielkie oszustwo
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/16894061/
Próbowałem brać kilka razy kete terapeutyczne i mogę potwierdzić, że działa.
Cała magia kety wg mnie polega na tym, że ona odcina Twój stan emocjonalny w którym się znajdujesz. Czyli jak jesteś smutny i nie chce Ci się żyć to na trzeźwo myślenie w takim stanie raczej nie będzie nam służyć bo będziemy spiralować myślami o tym jakie życie jest chujowe. Ciężko w takim stanie myśleć inaczej.
Po wzięciu kety nagle smutny stan emocjonalny znika i pojawia się taka neutralna próżnia emocjonalna, czasem nawet mała euforia. To co smucilo jeszcze 15 min temu nagle zaczyna bawić, myślenie wyraźnie się klaruje i przyspiesza. Tak jakby serio tworzyły się nowe połączenia. w mózgu. Najlepiej siedzieć z słuchawkami na uszach, z opaska na oczach w ciemnym pomieszczeniu.
Po 1h takiej "terapii" człowiek wychodzi ze świeżym spojrzeniem na siebie i świat i ma chęć do życia, dużo wartościowych przemyśleń. Polecam je zapisywać. Przynajmniej ja tak miałem więc polecam spróbować - nie zaszkodzi.
Niestety cena leku Spravato i wlewów to nieporozumienie, więc zostaje proch z cebuli za ułamek tej ceny xD
Pod kątem dawek to dla mnie skuteczne są dawki 100-130mg. Wtedy już czuć lekką dysocjację, intensyfikuje się rozkmina, człowiek jakoś tak patrzy z boku na siebie, bez oceny świeżym spojrzeniem.
Na ulotce leku Spravato (krople do nosa) jest takie dawkowanie:
56 lub 84 mg 2x w tygodniu (1-4 tydzień)
56 lub 84 mg 1x w tygodniu (5-8 tydzień)
56 lub 84 mg 1x na tydzień lub na 2 tyg (9 tydzień I więcej)
Jedyne pytanie jaką czystość ma keta w prochu. 90%?
Tak więc wydaje mi się, że nie są konieczne aż tak duże dawki jak 0.5mg/kg IV. Chyba że krople daje się jako leczenie podtrzymujące po kilku wlewach, wtedy zrozumiałe.
Pytanie też jak wygląda skuteczność wlewów vs krople do nosa.
Niestety nie mam skąd się zaopatrzyć w ketamine więc chodzę na tę drogie jak złoto wlewy. Zacząłem od 40mg, podczas samego wlewu było ok, ale po szybko wróciłem na ziemię i zero efektu terapeutycznego, pójdę jeszcze parę razy a w międzyczasie postaram się znaleźć jakieś źródło bo te ceny to barbarzyństwo
Rekordowe konsultacje: Polacy mają dość karania za roślinę.
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk
WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.
Niemal 3 tony kokainy pod ziemią. Policja przejęła rekordową kontrabandę
Australijska policja skonfiskowała 2,7 tony kokainy, ukrytej w plastikowych pojemnikach zakopanych pod ziemią na obrzeżach Sydney. Wskazano, że to rekordowa ilość narkotyków przejęta w tym kraju.
Heroina ukryta w cegłach. Ponad tona zatrzymana w Porcie Gdynia
Wspólne działania Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP) oraz Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) doprowadziły do przejęcia ponad tony heroiny o czarnorynkowej wartości blisko 220 milionów złotych. To największe zabezpieczenie narkotyków w takiej ilości od dekady na terytorium Polski, a szczegóły tej spektakularnej akcji przedstawili na specjalnej konferencji prasowej minister spraw wewnętrznych i administracji Marcin Kierwiński oraz minister finansów i gospodarki Andrzej Domański.

