Rzucę parę albumów, których żal nie znać:
Ulver - Perdition City (kocham, kocham)
Spiritualized - Ladies and Gentlemen We Are Floating in Space
Black Moth Super Rainbow - Sun Lips (utwór z albumu Dandelion Gum)
Tricky - Maxinquaye (wiadomo...)
Massive Attack -Mezzanine (też klasyk)
Tame Impala - Lonerism
Alt J - An Awesome Wave (PEREŁKA!)
Glass Animals - Zaba (i to też, koniecznie na słuchawkach!)
Deltron 3030 - Deltron 3030 (po zastanowieniu, specyficzne)
I jak zima, to Agalloch idealnie pasuje.
wierzyli do końca i poszli na dno
teraz jeszcze przechylają moją łódź niepewną
odtrącam te sztywne dłonie okrutnie żywa
odtrącam rok za rokiem.
I thought I was someone else, someone good
Będać na kodzie, czuje się bliżej każdego człowieka, a rozmowa z nim płynie tak jakbyś rozmawiał z drugą połówką. Łapie też większą zajawke na moje hobby i z ogromnym wczuciem i zaangażowaniem rozmawia się wówczas z przyjaciółmi o wspólnych zainteresowaniach. Jednak wiadomo, jak wróce do domu a koda jeszcze działa, to miło sie położyć i po prostu rozpłynąć.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/jurekpatryk.jpg)
Ćpali po 96 godzin, żeby cokolwiek poczuć. Fragment mocnego reportażu Patryka Jurka
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/p06p0z0v.jpg)
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/emblemat-kpp-gniezno.jpg)
Nie wiedzieli, że zatrzymują kolegę. Pijany policjant szalał na hulajnodze
Już jego „styl jazdy” zwracał uwagę, ale okazało się, że to dopiero początek problemów mężczyzny. Policjanci z Gniezna zatrzymali kierowcę hulajnogi. Miłośnik szaleństw na elektrycznym jednośladzie nie tylko był pijany, ale też miał przy sobie narkotyki. Lekkomyślny kierowca to... policjant.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/amfoschron.jpg)
Budowali z kostki brukowej... schowek na amfetaminę. Policjanci zatrzymali 27-latka z narkotykami
W niedzielę, 13 lipca br., gostynińscy policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu gostynińskiego, który posiadał przy sobie amfetaminę. Narkotyki odnaleziono w prowizorycznej budowli z kostki brukowej. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/kidssmarthphoneaddiction.jpg)
Jest niebezpieczny jak alkohol i narkotyki. „Byliśmy zbyt zaślepieni”
Światowy Dzień Bez Telefonu Komórkowego obchodzony jest 15 lipca. Z tej okazji Instytut Spraw Obywatelskich wystosował list otwarty do rodziców, w którym przestrzega przed zgubnym wpływem tego urządzenia na dobrostan najmłodszych. „Smartfon uzależnia tak jak alkohol, papierosy czy kokaina” – wskazuje ISO.