Dział poruszający prawne kwestie użytkowania narkotyków. Legalizacja, kary, pytania do adwokata.
ODPOWIEDZ
Posty: 14 • Strona 2 z 2
  • 3245 / 625 / 0
Ja zamówiłl żem dzisiaj prosze ja Ciebie kapsułki Kava Kava + GOU TENG z renomowanego sklepu SWISS HERBAL, mogłem zamówić w tej cenie korzeń lub ekstrakt prochowy, ale zdecydowałem się na kapsułki z powodu mojego syndromu dorzutki, czyli jak jest zajebioza...to ja chcę bardziej zajebioza, a kapsułki łatwiej kontrolować, kupiłem w osiedlowym lewiatanie herbatkę spokojną noc i marysieńkę konopną, jutro dzień uroczystości psychodelicznych....BTW. te kapsułki już testowałem i działa nawet z tłem alkoholowym, może cenę bym zmodyfikował na ze 15-20 zł w dół, ale i tak jestem hardcore happy.
Po prostu jak coś działa w większych ilościach dużo mocniej, może być stosowane do oszałamiania się i dlatego taka opinia kawy przy nierozsądnym używaniu.
Uwaga! Użytkownik Verbalhologram nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 683 / 174 / 0
Ale wiecie, że podobno może uszkadzać wątrobę? To nie lepiej dobre prozdrowotne cbd do waporyzacji?
To już chyba od dwóch lat można kupować na legalu.
Ciekawe czy dałoby się waporyzować?
  • 3245 / 625 / 0
I może dlatego kava jest taka droga, co sprzyja elitom umiejącym używać jej w sposób rozważny i z rozsądkiem i nie idziesz do dilera po gieta kavy, co jest wypośrodkowaniem legalność/cena/właściwości.
Uwaga! Użytkownik Verbalhologram nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 683 / 174 / 0
Ponoć jakościowo też bardzo się różni, jakaś tam odmiana z wysp Ameryki Południowej jest najlepsza ale ja się nie znam tak dobrze, tylko czytałem. I wiadomo, jak kupować to w pewnych legitnych sklepach.
ODPOWIEDZ
Posty: 14 • Strona 2 z 2
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Nastolatki używające marihuany mają podwojone ryzyko poważnych zaburzeń psychicznych

Nastolatki używające marihuany mogą mieć w przyszłości aż dwukrotnie wyższe ryzyko rozwoju zaburzeń psychotycznych i choroby afektywnej dwubiegunowej - wynika z dużego badania opublikowanego w „JAMA Health Forum”.

[img]
Policjanci z warszawskiej Woli udaremnili przemyt narkotyków z Hiszpanii do Polski

Policjanci z warszawskiej Woli udaremnili międzynarodowy przemyt narkotyków i zabezpieczyli ponad 10 kg czystej kokainy ukrytej w specjalnych skrytkach pojazdu. Dzięki funkcjonariuszom narkotyki nie trafią na warszawski rynek, a osoby biorące udział w tym procederze, usłyszały zarzuty w prokuraturze i zostały tymczasowo aresztowane. Zatrzymanym mężczyznom może grozić kara do 20 lat więzienia.

[img]
Coraz więcej Francuzów sięga po kokainę. Mafia silniejsza niż państwo?

Kokaina przestała być we Francji narkotykiem elit. Sięga po nią już około półtora miliona osób, a handel białym proszkiem stał się biznesem wartym nawet siedem miliardów euro rocznie. W siłę rosną mafie, Marsylia zmaga się z kolejną falą gangsterskich porachunków, a eksperci alarmują, że kraj mierzy się z kryzysem zdrowia publicznego.