Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 309 • Strona 25 z 31
  • 85 / 4 / 0
witam troche nietypowy temat, mysle nad zrobieniem sobie tatuazu, czy lek fevarin moze negatywnie wplynac na wnikanie tuszu w dzien tatuowania i czy w ogole mozna brac ten lek w czas gojenia sie skory po tatuowaniu, moze orientuje sie ktos?? :cojest:
  • 76 / 4 / 0
Biorę To już w zasadzie prawie miesiąc dawka 100mg 18 dni lęki takie że masakra po nocach nie spie, ból brzucha i głowy jakiego jeszcze nigdy nie doświadczyłem, po wzięciu tabletek zaburzenia równowagi od początku nie wstaje z łóżka masakra i z każdym dniem jest to samo nic nie ustępuje zastanawiam się czy jest sens to ciągać bo powiem szczerze że nie wyrabiam
  • 357 / 47 / 0
Na twoim miejscu bym odpuścił, są też inne leki.
"Jak udała się wizyta- recepta wypisana na sen i fobie?
Do dziś wybieram numer Grzesia, chociaż leży w grobie
Znów umarło kilka osób, ja tylko czekam na swą kolej
My tylko czekamy w kolejce"
  • 76 / 4 / 0
Pewnie tak zrobię co prawda lekarza mam za 2 tyg ale nie obrazi się, dłużej nie wytrzymam
  • 785 / 16 / 0
50mg wystarczy na depresję i OCD?
  • 999 / 183 / 0
@deoodeoo ja bym celował w 100mg,taka dawka jest już dobra dawka
  • 785 / 16 / 0
Okey
  • 1740 / 279 / 0
08 sierpnia 2022deoodeoo pisze:
50mg wystarczy na depresję i OCD?
Na początek 100 mg jest ok na depresję, nie wiem jak ocd. Na to stosuje się nawet 300 mg ale 100 pewnie też może pomóc.
  • 785 / 16 / 0
Jak relacje tych co biorą?
  • 999 / 183 / 0
@deoodeoo na mnie działa zajebiście,dodałem 7,5mg mirtazapiny(z tego co wiem fluwoksamina podbija jej stężenie)dostałem takiego kopa i nastrój jeszcze bardziej skoczył w górę.Normalnie śpiewam pod prysznicem 😃
ODPOWIEDZ
Posty: 309 • Strona 25 z 31
Artykuły
Newsy
[img]
ONZ alarmuje: rekordowa liczba osób zażywa narkotyki

Światowy Raport ONZ o narkotykach pokazuje, że konsumpcja narkotyków na świecie osiągnęła najwyższy poziom w historii dostępnych pomiarów. UNODC ostrzega, że coraz większym zagrożeniem stają się syntetyczne opioidy, w tym fentanyle i nitazeny, a liczba nowych substancji psychoaktywnych stale rośnie. Eksperci podkreślają, że rozwój rynku narkotykowego zwiększa ryzyko dla zdrowia publicznego i utrudnia skuteczne leczenie osób uzależnionych.

[img]
Operacja „Kryształ”

Czyli „ogólnopolskie uderzenie w przestępczość narkotykową wykorzystującą przesyłki kurierskie i pocztowe”.

[img]
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk

WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.