Substancje wykazujące działanie prokognitywne.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 803 • Strona 72 z 81
  • 1078 / 280 / 0
@Stteetart

Też mam taką nadzieję. Pogrzebałem trochę w różnych opisach hipomanii i aż tak nie mam. Po prostu super nastrój i dużo siły mam. Świetne są te nootropki.
Uwaga! Użytkownik GermanskiOprawca jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 4 / / 0
Moje doświadczenia z (wiem, że różne mogą być ich przyczyny) Sunifiramem, Noopeptem i PRL 8-53 są takie, że działają na mnie - mimo suplementowania choliny - osobiście bardzo słabo. Głównym celem była poprawa motywacji, bodźca do działania. Nie stosuję szczególnej diety (raczej gorsze niż lepsze odżywianie) więc może to być wskazówka dla innych.
  • 1078 / 280 / 0
@RalphSzent

Ja tez szczególnie nie dbam o dietę, a noopept, sunifiram czy Modafinil działają na mnie świetnie.

Może masz za zdrowy móżdżek i nie ma czego wzmacniać 🐒
Uwaga! Użytkownik GermanskiOprawca jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 336 / 68 / 0
@GermanskiOprawca Zazdroszcze ze tak na ciebie dziala, moze przez ten Modafinil fajnie sie to laczy.
Ja pozostalem przy klasyce, noopept, piracetam, agmatyna, NAC, dealne kombo dla mnie do roboty, wiadomo kawka tez wpada i e fajek tez to pobudza i jest git.
Uwaga! Użytkownik HardCracks nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 4 / / 0
31 lipca 2022GermanskiOprawca pisze:
@RalphSzent

Ja tez szczególnie nie dbam o dietę, a noopept, sunifiram czy Modafinil działają na mnie świetnie.

Może masz za zdrowy móżdżek i nie ma czego wzmacniać 🐒
Właśnie jak to jest z tym działaniem lub brakiem działania na zdrowy mózg ... myślalem, że mimo wszystko powinno przynosić oczekiwane efekty. U mnie faktycznie nie ma żadnego zrycia po używkowych ciągach (nie występowały)
  • 1078 / 280 / 0
@HardCrisLZR

Ja już 5 lat na farmakoterapii jestem, więc muszą być jakieś efekty. 🐖
Uwaga! Użytkownik GermanskiOprawca jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 336 / 68 / 0
@GermanskiOprawca Farmakoterapia, notropami, czy jakies inne leki od psychiatry bierzesz? Moze one tak sie komponuja sunifiramem i Modafinilem.
Mi ten Modafinil ladnie wchodzi pod benzo i wenle, niezly miks zeby ogarnac wszstkie zaniedbania.
Uwaga! Użytkownik HardCracks nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1078 / 280 / 0
@HardCracks

Biorę wenlafaksynę, amisulpryd i karbamazepinę z psychotropów.

No i sunifiram właśnie oraz Modafinil aktualnie.
Uwaga! Użytkownik GermanskiOprawca jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 9666 / 1904 / 2
31 lipca 2022GermanskiOprawca pisze:
@RalphSzent

Ja tez szczególnie nie dbam o dietę, a noopept, sunifiram czy Modafinil działają na mnie świetnie.

Może masz za zdrowy móżdżek i nie ma czego wzmacniać 🐒
😅 nie ma znaczenia czy nootropy coś naprawiają czy nie. Gdybyś sięgnął po coś więcej niż swoje przekonania to poznalbys charakter działania substancji i wiedział skąd co się bierze. W tym wypadku np podjadanie tłuszczy podbija działanie nootropow, bo nootropy powodują zwiększone zapotrzebowanie na energie.

Druga kwestia. Jeśli działanie na Ciebie rozbija się o zamierzone działanie to jest ok. Jeśli jednak Twoje pobudzenie / dobre samopoczucie rozbija się o jakiś mechanizm kompensacyjny to spadniesz z deszczu pod rynnę. A spadek może być boleśniejszy.
Mógłbym wymienić conajmniej kilka osób które tez dostały po dupie, bo nie doceniały tego co biorą.

Pewnych rzeczy nie przeskoczysz. Mózg i organizm potrzebują pewnych ilości tłuszczy, glukozy, sodu czy potasu. Nie dostarczasz ich i jest wszystko ok ? To gitara. To oznacza, że gdzieś organizm odcina te składniki i kiedyś gdzieś ich braknie. Oczywiście u jednych to wyjdzie jutro u innych pojutrze.
Wchodzić i głosować
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
  • 1078 / 280 / 0
@Stteetart

Ja nie wiem, dosyć sceptycznie podchodzę do tych wszystkich witaminek. Ze dwa/trzy lata temu też brałem nootropki i bardzo dopinałem wtedy dietkę. Mialem nakupione w hui supli, kazdy minerał oddzielnie, jakieś kurwa wapnie, potasy, magnezy. I efekty były takie sobie.l, bez fajerwerków.

Dopiero jak przestalem ćpać, to wszystko zaczelo śmigać. To znaczy po jakiejś około rocznej przerwie od walenia w ciagach. No i po braniu leków na depreszyn parę lat. Bez tego z pięć/sześć lat temu nootropki podkręcaly strasznie nerwicowe objawy. Głody też napędzały, czlowiek chodzil podkurwiony albo przestraszony.

A teraz jest siaka laka fą. 🧪
Uwaga! Użytkownik GermanskiOprawca jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 803 • Strona 72 z 81
Artykuły
Newsy
[img]
Już 1 drink dziennie zwiększa ryzyko zgonu. Alkohol nie przynosi żadnych korzyści

W Journal of Studies on Alcohol and Drugs ukazało się jedno z najbardziej kompleksowych badań dotyczących wpływu alkoholu na zdrowie populacji amerykańskiej. Zostało przeprowadzone przez ponad trzydziestu badaczy z wiodących instytucji naukowych, w tym z Columbia University, University of California, Mayo Clinic, University College London czy Harvard Medical School. Dostarcza ono precyzyjnych szacunków ryzyka zgonu powodowanego przez spożycie alkoholu z uwzględnieniem płci, wieku i poziomu konsumpcji.

[img]
KAS: Przemyt ketaminy w świecach zapachowych

Podczas kontroli w jednej z firm kurierskich, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej (SCS) z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego (MUCS) w Warszawie zwrócili uwagę na przesyłkę zaadresowaną do odbiorcy w Filadelfii (USA). Zgodnie z deklaracją nadawcy, miały się w niej znajdować świece zapachowe o wartości ok. 111 euro.

[img]
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok

Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.