Negatywne konsekwencje przyjmowania fitokannabinoidów i sposoby im przeciwdziałania.
ODPOWIEDZ
Posty: 48 • Strona 4 z 5
  • 12439 / 2419 / 0
Odmiany wtedy nikt nie znał (mówiło się na to skun). Padali normalnie po kilku machach.
  • 757 / 140 / 0
Dawniej mi się zdarzały wymioty po paleniu, nie wiem czy to sobie wkręcałem czy był to spadek cukru. Kiedyś zioło działało na mnie bardzo mocno, po kilku nabiciach w fifke bo tak się kiedyś paliło, byłem w innym świecie. Nie było mowy o wyjściu na miasto w takim stanie.
  • 26 / / 0
Jak kupilem sobie najmocniejsze ziolo jak bylem w Amsterdamie w coffie( z perspektywy patrze to glupota bo zawsze palilem takie smyrajace) ale kolega mnie namowil doswiadczony mowil ze ogarne banie itp i sprobowalem to potem krecilo mi sie w glowie mialem hujowego tripa (bad bym nie nazwal tego ale bylo nieprzyjemnie) i w przeciagu 5h zrzygalem sie 3 razy i skonczylo sie to niejaraniem przez nastepne 5 miesiecy :D
  • 12439 / 2419 / 0
Myślę, że to naturalna reakcja wielu ludzi na pierwszy "poważny" kontakt z ziołem. Osobiście nigdy nie doświadczyłem, choć raz byłem blisko (ale wtedy były też pite piwa).
  • 19 / / 0
U mnie nudności występują, są spowodowane pewnie ciągiem i ilością. Od 3 4 lat codziennie, po 1 albo i więcej. Rano jak zajaram na pusty żołądek to nawet rozwolnienie..
Brzuch często mnie boli. Nawet teraz zajaralam i coś już mi się przelewa :/
  • 1 / / 0
Ja osobiście tylko raz rzygałem po THC bylem na jaraniu u kolezanki, rano zajebalem jedno wiadro. wszystko bylo git potem poszlismy nad wode jak wytrzezwielismy i normalnie wszystko piwko wypilem, tego dnia nic nie jadlem 3 pozniej wrocilismy do owej kolezanki przyszedl kolega co dealuje i dal mi darmowego kora, zrobił mi wtedy strasznie mleczne wiadro, zajebałem je po i nie moglem się odkrztusić kaszlałem i kaszlałem aż zacząłem po kaszleniu miec odruch wymiotny, ledwo co wybieglem na dwór bo nie wiedziałem gdzie jestem. Usiadłem i zacząłem żygać kwasem żołądkowym wczesniej jadlem jeszcze bułke i za każdym bełtem krztusiłem sie bułką i nie mogłem oddechu złapać cały się trzęsłem i ciągle mi się oczy zamykały a jak je otwieralem to od razu mi sie chciało rzygac, postanowlismy ze zawieziemy mnie do innej kolezanki(rzygalem jakies 1,5h) wsiadłem do auta z lbem w misce zaczelismy troche szybciej jechac puscili muzykę, i nagle zaczalem sie cieszyc jak glupi nie chcialo mi sie rzygac ani nic wsluchiwalem sie w piosenki jak jeszcze nigdy wczesniej, jak wysiadlem z auta to znow mi sie chcialo rzygac wiec poszedlem spac juz do tej kolezanki i bylo git :D
  • 4 / / 0
Rzyganie po trawie mi się pojawiało w momencie zbyt ostrego zjarania. Przy jointach to prawie nigdy mi się nie zdarzało. Natomiast bongos, wiadro to bywało, że zalałem się potem, mdłości wchodziły i bez bełta się nie obeszło, faza oczywiście stracona przez fizyczne nieprzyjemności.
Uwaga! Użytkownik friendi nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1455 / 592 / 0
Nigdy nie rzygalem po samym ziole nie wazne jakie ilosci i jaka metoda . Raz mialem incydent ze zjarany zamiast do piekarnika dalem bagietke czosnkowa do mikrofali i zezarlem surowa co poskutkowalo pozniej beltaniem przez okno xD No ale to nie wina substancji ze bylem nieuwazny i lekkomyslny .
Życie jest zdrojem rozkoszy; ale tam, gdzie pije zeń motłoch, zatrute są wszystkie studnie.
  • 3245 / 617 / 0
Ja też 100 razy musiałem się uspokajać jak czas spowalniał do zamazanego obrazu, gdzie niekiedy były to stany podpadaczkowe,np na nieodpowiedniej miejscówce, ale ani razu nawet nie bałem się odruchu wymiotnego a co dopiero rzygania właściwego.
Uwaga! Użytkownik Verbalhologram nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 23 / 1 / 0
Mnie mdliło parę razy po mocnym zielsku, raz po 2 wiadrach i lufce zwymiotowałem, ale wtedy jeszcze 3 piwa spożyłem.
ODPOWIEDZ
Posty: 48 • Strona 4 z 5
Artykuły
Newsy
[img]
Alkohol a rak: Każdy łyk może zwiększać ryzyko nowotworów

Alkohol jest jednym z najczęstszych czynników ryzyka rozwoju raka, odpowiedzialnym za około 100 tys. przypadków rocznie w USA. Naukowcy odkrywają coraz więcej mechanizmów, przez które alkohol uszkadza komórki i przyczynia się do powstawania guzów. Choć spożycie alkoholu jest powszechne, niewielu z nas zdaje sobie sprawę z powiązania między alkoholem a rakiem.

[img]
Prof. Marcin Wojnar o alkoholach 0%: Piwo bezalkoholowe podtrzymuje mechanizmy uzależnienia

Coraz więcej osób sięga po piwo bezalkoholowe, wierząc, że to zdrowy wybór. Czy na pewno? Prof. Marcin Wojnar tłumaczy, dlaczego „zerówki” mogą być poważnym zagrożeniem – zapraszamy do przeczytania wywiadu.

[img]
CBŚP uderza w gang powiązany z pseudokibicami. Zabezpieczono ponad 100 kg narkotyków

Policjanci CBŚP z Rzeszowa po raz kolejny uderzyli w zorganizowaną grupę przestępczą wywodzącą się ze środowiska pseudokibiców. W trakcie akcji przeprowadzonej na terenie Rzeszowa zatrzymano dwóch 30-latków, powiązanych z jednym z lokalnych klubów piłkarskich.