Erytrozyna - jest to (tetrajodofluorescin)
Substancja dosyć mocno szkodliwa jak to połączenie jodu i fluoru, to jedzie wszystkie organy Wikipedia o tym piszę.
Dawki Erytrozyny w każdej kapsułce to 300mg więc dosyć sporo więcej niż samej substancji czynnej, coś musi być nie tak.
Dla tego odradzam jedzenia tego ścierwa w kapsułkach 600,800mg nie mam tego dodatku są inne może mniej szkodliwe a może bardziej nie chciało mi się już wszystkiego sprawdzać.
scalono - WRB
Kurde nie moge edytowac, Was nie pobudza gabapentyna? bo mnie pobudza xd dawki 1800-2400mg. Teraz nie bede pil kawy ale mysle ze z kawa bylo by jeszcze mocniej.
18 lutego 2022Migomat pisze: Przestrzegam wszystkich miłośników jadania tego gówna w dawkach 100,300,400mg w tym przedziale dodawany jest.
Erytrozyna - jest to (tetrajodofluorescin)
Substancja dosyć mocno szkodliwa jak to połączenie jodu i fluoru, to jedzie wszystkie organy Wikipedia o tym piszę.
Dawki Erytrozyny w każdej kapsułce to 300mg więc dosyć sporo więcej niż samej substancji czynnej, coś musi być nie tak.
Dla tego odradzam jedzenia tego ścierwa w kapsułkach 600,800mg nie mam tego dodatku są inne może mniej szkodliwe a może bardziej nie chciało mi się już wszystkiego sprawdzać.
Faktycznie potwierdzam. Brałem gabe, planowałem właśnie podnieść dawkę a mam sporo kapsułem po 100mg... Pójda do utylizacji.
Aha, i czy ma to jaieś skutki odstawienne?
"Wskazany leczeniu padaczki, w terapii wspomagającej leczenie napadów częściowych występujących łącznie z napadami wtórnie uogólnionymi jak i bez nich, u pacjentów dorosłych oraz dzieci, które ukończyły 6 rok życia,
monoterapii napadów częściowych z napadami wtórnie uogólnionymi lub bez nich u pacjentów dorosłych oraz młodzieży powyżej 12 roku życia,
leczeniu obwodowego bólu neuropatycznego, np. w przebiegu bolesnej neuropatii cukrzycowej lub nerwobólu po przebytym półpaścu u pacjentów dorosłych. Ponadto został objęty ryczałtem w przypadku padaczki opornej na leczenie oraz w leczeniu bólu u pacjentów chorujących na nowotwory."
A dzis cyknalem klona kolo 12, pozniej kolo 19 drugiego, a kolo 23 wzialem 6 tabsow pregabraliny, tym razem juz nie poczulem tak mocno wzmocnionego dzialania klona, najlepiej od razu jedno i drugie wrzucic.
A sama solo nigdy nie czulem tam jedna czy dwie tabsy, wiecej nawet nie probowalem skoro nic zero jakiegos uspokojenia chilu.
Pregabraliny nie stosowalem, ale z wiedzy ktora zebralem po studiach hyperreal ;) wiem ze gabapetyna nie dorasta pregabralinie do pięt.
No chyba ze klon slabo trzepie to od razu ze 3400 pregabraliny walnac to na pewno poczujesz go mocniej.
Tak samo mozna klona wzmocnic agmatyna, jak i opio, ale nie o tym temat.
Podsumowujac radze wykreslic ten lek ze swojej ze swojego dzienniczka politoksykomana (pod tytulem rzeczy ktore musze sprobowac) bo i tak bedziecie zawiedzeni.
Jednak wzmocnilo tego klonika, tak bardziej odmulajaco, ale solo nie polecam dodatek do ulubionych benzo.
A klona nie jadlem czteru miechy nie wiem co mi dzis odjebalo, chyba przez piweczka w weekend smyrnalem gabba i juz chce wiecej.
@migacz dzieki za info, ja nigdy nie czulem jakis mdlosci czy dyskomfortu w zoladku po gabbapetynie, a dzis sporo zjadlem 360mg
Ja to moze z 15 tabs w zyciu tego zjadlem bo wpadla mi w rece paka i tak sobie lezala czasem do klona dorzucilem, wiec rzadko.
Moze to ludzie co sie tym lecza latami biora cos im sie moze poperdolic.
Musze poczytac czy to pierdoli cos w gabba i czy mocno uzaleznia, trzeba sie ksztalcic, ;) szkoda ze w tym co nie potrzeba ;)
Scalono — CATCHaFALL
Sory za post pod postem, prosze o scalenie jesli sie da, ale mnie wczoraj wyjebalo z kapci po tej gabbapetynie, wczesniej w dzien dwa klony wenla i modalert.
To gowienko dlugo sie laduje, dwie trzy godziny,pierdolnelo nawet nie skapnalem sie kiedy, latalem po domu telewizor glosno gral, ja czyscilem jakies ladowarki do e fajka bo mialem dac kumplowi co mi zalegaja w domu.
Obraz cos dziwnie latal, halny wiał jak szedlem do sracza sciany sie trzymalem, muzy sluchalem, fotel pod akwarium ustawilem gapilem sie na rybki, brakowalo tam troche grzybkow do tego i bylby niezly trip.
Pozamawialem jakies gowna z neta jakies dwie niezidentyfikowane paczki leca do mnie impostem, chuj wie co to nie z allegro bo sprawdzilem.
Jakies ksiazki wybieralem tez chcialem zamawiac, w koszyku w allegro siedza.
Chyba czwarta w nocy dopiero jeblem sie spac.
Stara sie pytala dzis co ja nic nie jem latam do rana po domu i ze pewnie cos cpam heh
Wczoraj zaladowalem 6 tabs po 600mg plus agmatyna dla wzmocnienia.
Jeszcze taki fajny dzionek dzis mialem w robocie mimo ze malo snu, wyluzowany taki wesoly, benzo szatan znow chwycil mnie za wory.
Dzis tez juz zaaplikowalem tabsy czekam juz poltorej godziny zobaczymy czy cos ruszy bez podkladu z klona.
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/a/a1c64f15-27fe-4a1d-ae84-6e83fd8d4e6c/gorzkie-tabletki.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250725%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250725T210402Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=1f04ac6b9018df0fbc16aa57e6efe89205f5c4bfd1f80bf0e5626847ed3d7043)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/jurekpatryk.jpg)
Ćpali po 96 godzin, żeby cokolwiek poczuć. Fragment mocnego reportażu Patryka Jurka
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/poldrugs.jpg)
Marihuana najczęściej używaną substancją psychoaktywną w Polsce po alkoholu, kofeinie i nikotynie
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/malenczuk2.jpg)
Maleńczuk bez ogródek o przeszłości. „Tęsknię za heroiną. To najlepsza rzecz na świecie”
Chociaż dziś Maciej Maleńczuk prowadzi względnie ułożone i spokojne życie, w młodości był uosobieniem hasła „sex, drugs, rock and roll”. Jak wielokrotnie wspominał, brakuje mu niektórych aspektów tamtych lat – przede wszystkim heroiny. – Tęsknię zwłaszcza za heroiną. To najlepsza rzecz na świecie – mówił bez ogródek muzyk.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/1460x616.jpg)
77-letnia cudzoziemka oskarżona o produkcję narkotyków
Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko 77-letniej obywatelce Rosji, która miała na swojej posesji uprawiać konopie indyjskie i wytwarzać z nich narkotyki. Na poddaszu jej domu znaleziono 19,5 kg suszu i 197 sadzonek ziela konopi.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cocainehq720.jpg)
Zniknęło 400 kg kokainy. Policjanci objęci śledztwem
Biura dwóch policjantów z Biura ds. Zwalczania Przestępczości Narkotykowej we francuskim Nanterre oraz ich domy zostały przeszukane przez IGPN (Wydział Wewnętrzny Inspektoratu Policji) w związku ze sprawą „Trident”. Chodzi o zaginięcie blisko pół tony kokainy. Według informacji „Le Parisien”, przeszukania przeprowadzono w biurach dwóch policjantów z wydziału antynarkotykowego oraz w ich domach. Zarekwirowano także ich tablety i komputery.