Wielocykliczne pochodne amfetaminy, m.in. MDMA, metylon i 6-APB.
Więcej informacji: Empatogeny w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 2923 • Strona 3 z 293
  • 74 / 5 / 0
a co ma większy potencjał uzależniający ecstasy czy amfetamina? wiem, że pytania dla niektórych mogą być śmieszne, ale jestem laikiem.
Uwaga! Użytkownik przykładowy user nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 179 / 15 / 0
Nieprzeczytany post autor: RysiuRonson »
przykładowy user pisze:
a co ma większy potencjał uzależniający ecstasy czy amfetamina? wiem, że pytania dla niektórych mogą być śmieszne, ale jestem laikiem.
fuga
...The fear comes over me And then I see - There's nothing I can do without you...
  • 4 / / 0
Nieprzeczytany post autor: rainbOw »
RysiuRonson pisze:
przykładowy user pisze:
a co ma większy potencjał uzależniający ecstasy czy amfetamina? wiem, że pytania dla niektórych mogą być śmieszne, ale jestem laikiem.
fuga
toś odpowiedział laikowi ;p
Uwaga! Użytkownik rainbOw nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 74 / 5 / 0
wiedziałem, że zobaczę jaki głupi komentarz.;)
Uwaga! Użytkownik przykładowy user nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 17 / 4 / 0
Nieprzeczytany post autor: ksaiter »
MDMA mniej uzależnia nawet od trawki w/g instytutu Cato ale tylko ociupinkę :-p ale i tak pixy ryją bardziej beret zwłaszcza nasze polskie wynalazki :-(
Ostatnio zmieniony 11 stycznia 2006 przez ksaiter, łącznie zmieniany 1 raz.
Przyszłość jest jasna, przyszłość to Ekstaza.
Zapraszam do mojej sondy http://talk.hyperreal.info/viewtopic.php?t=237
  • 437 / 21 / 0
Dla mnie też, zdecydowanie większy potencjał uzależniający mają piguły (jeżli można w ogóle mówic o czyms takim w tym przypadku)
NIECH CO KRWAWY HEGEMON?
NIECH ŻYJE
!!!

Be the plague in their society
Be the one, they'll call tragedy

Hegemon_Krwawy@safe-mail.net
  • 74 / 5 / 0
a porównując mdma do kwasu lizergowego, czy psylocybiny?
Uwaga! Użytkownik przykładowy user nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1680 / 270 / 0
przykładowy user pisze:
a porównując mdma do kwasu lizergowego, czy psylocybiny?
Zdecydowanie MDMA ma największy potencjał uzależaniający z tych substancji.
Największy przegryw na forum
  • 164 / 8 / 0
Grzesztof pisze:
Brałem tabsy parę razy w życiu. Nie mam z nimi wielu doświadczeń. Były to wisienki oraz białe, niebieskie i żółte krzyże. Nie działały na mnie jednak one tak zajebiście jakimi je wszyscy piszą. W ilościach po 2 ( 1 + 1 po 20 minutach ) nie miałem prawie żadnej vixy ale pamięć mi prawie całkowicie wysiadała na dobre parę godzin. W ilościach 5, 6 z pamięcią wszystko git i czułem już vixę. Po 6 żółtych krzyżach było ostro. ;-P Ale czy to trzeba aż tyle ? Czy to ze mną coś nie tak ? Czy po prostu dostawałem zawsze jakiś szajs ? Czy trzeba je łączyć z fetą ? Dzięki za odp. Pzdr.
Uwaga! Użytkownik Sterylny Marcin nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 849 / 45 / 0
Nieprzeczytany post autor: lucyper2 »
Grzesztof, nie trzeba łączyć tabletek z fetą. Spid psuje pluszowy efekt ekstazek i znacznie pogarsza zejście. Przypuszczam, że te wisienki, które brałeś to była ta ściemniona partia, różniąca się od prawdziwych wiśni logiem. Natomiast prawie wszystkie krzyże, z jednym wyjątkiem, które brałem to był straszny szajs.
Uwaga! Użytkownik lucyper2 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 2923 • Strona 3 z 293
Artykuły
Newsy
[img]
Niebezpieczny proceder na lotniskach. Tak działają przemytnicy narkotyków

Przestępcy znaleźli nowy sposób na przemyt narkotyków, wykorzystując do tego dane nieświadomych pasażerów samolotów. Proceder polegający na podmianie zawieszek bagażowych z nazwiskami klientów linii lotniczych ujawniły kanadyjskie media. O ustaleniach kanadyjskiej stacji CTV News pisze też amerykański serwis podróżniczy Travel + Leisure.

[img]
Druga poprawka i marihuana. Amerykański SN wydał ważny wyrok ws. broni

Sąd Najwyższy USA jednomyślnie orzekł w czwartek, że rząd federalny nie może pozbawiać prawa do posiadania broni osób okazjonalnie używających marihuany, uznając, że ściganie karne na tej podstawie narusza drugą poprawkę do konstytucji gwarantującej to prawo.

[img]
KAS: Przemyt ketaminy w świecach zapachowych

Podczas kontroli w jednej z firm kurierskich, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej (SCS) z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego (MUCS) w Warszawie zwrócili uwagę na przesyłkę zaadresowaną do odbiorcy w Filadelfii (USA). Zgodnie z deklaracją nadawcy, miały się w niej znajdować świece zapachowe o wartości ok. 111 euro.