01 kwietnia 2022randomowyUser pisze: Da radę normalnie dostać zolpidem w receptomacie? Chyba nie ma statusu ćpuńskiego leku?
Jest jedno ale.. Jezeli np byłe sw ciągu mieiąca u 6 lekarzy i w 5 przypadkach uzyskałeś ten lek, o który prosiłeś, to już może być gorzej.
08 kwietnia 2022fanfik pisze: Wpadł mi pomysł na doraźne suplementowanie się e-receptami. Jeżeli dostarczę kopię z przychodni gdzie jest wyraźnie napisane "LEKI STAŁE" a na niej klony, rolki czy dhcki to uzyskam taką receptę?
Ogarniam od paru tygodni jedną ukrainkę która uciekła do PL.
Dziś podczas rozmowy zapytała mnie czy da się u nas kupić / dostać receptę na Imovane. Sprawdziłem co to i postanowiłem poszukać tutaj pomocy. Różne łakocie w życiu degustowałem ale tematyka leków jest mi obca. Ktoś poradzi co można by dla panny zrobić?
"Rutyna to rzecz zgubna "
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/p06p0z0v.jpg)
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psyloszwajcaria.jpg)
Szwajcaria – jedyne miejsce w Europie z legalną terapią psychodeliczną
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cocainehq720.jpg)
Zniknęło 400 kg kokainy. Policjanci objęci śledztwem
Biura dwóch policjantów z Biura ds. Zwalczania Przestępczości Narkotykowej we francuskim Nanterre oraz ich domy zostały przeszukane przez IGPN (Wydział Wewnętrzny Inspektoratu Policji) w związku ze sprawą „Trident”. Chodzi o zaginięcie blisko pół tony kokainy. Według informacji „Le Parisien”, przeszukania przeprowadzono w biurach dwóch policjantów z wydziału antynarkotykowego oraz w ich domach. Zarekwirowano także ich tablety i komputery.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/1460x616.jpg)
77-letnia cudzoziemka oskarżona o produkcję narkotyków
Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko 77-letniej obywatelce Rosji, która miała na swojej posesji uprawiać konopie indyjskie i wytwarzać z nich narkotyki. Na poddaszu jej domu znaleziono 19,5 kg suszu i 197 sadzonek ziela konopi.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/3-453330.jpg)
CBŚP z Łodzi zlikwidowało dwa laboratoria syntetycznych narkotyków
Zgarnęli klofedron o wartości ponad 25 mln PLN.