Po jakimś tygodniu ta euforia to już nie była euforia tylko chwilowe zmniejszenie strasznego doła, a spróbowanie dorzucenia większej dawki niż taka która tylko zmniejszała ten dół skutkowało jeszcze większym wpadaniem w rozpacz.
Teraz zamówiłam 5 która ma postać puchu, ale takiego lekko żółtawego i działa z 3 razy słabiej jeśli chodzi o stymulację, a euforii lub chociaż jej namiastki w ogóle nie ma. Cóż, prawdopodobnie był to ostatni raz z hexenem, zważając że u innych sprawdzonych vendorow RC już go raczej nie będzie, a nie jest na tyle popularny żeby nagle zwiększyła się jego podaż w ciemnym internecie.
Kiedys byly takie "sole" ktore sie nazywaly "imitacja bialego puchu do makiet modelarskich" czy cos takiego (sprawdz w web archive na stronie SIN to bylo od Glownego Inspektoratu Sanitarnego)
Byly wlasnie tzw. mieta i wisnia. Wg. Glownego Inspektoratu Sanitarnego bylo to 4-CMC/3-CMC. Ja akurat zauwazylam ze "mieta" byla na 3-CMC poczatkowe sorty dawaly taki ehm cos jak mefedron wjazd tylko w chuj slabszy jak okreslil to @Modyfikowany Bigos
05 stycznia 2022Sylusia9373 pisze: Po ostrym jakimś 2 tygodniowym tripie z mef ,postanowiłam wrzucić HENIA. Kolega ostrzegał ze to mnie jebnie i będę latac ,tymczasem jem kanapki i obmyślam plan n dzień, faza znikoma ....
Echh stary hexen. To było coś :) szczerze powiem wam że wolałem to od fety :D
05 marca 2022TobiszKarlito7 pisze: Siema. Jedliście może hexe wisniowa? PierwsY raz się spotkałem z takim smakiem
05 marca 2022TobiszKarlito7 pisze: Siema. Jedliście może hexe wisniowa? PierwsY raz się spotkałem z takim smakiem
05 marca 2022TobiszKarlito7 pisze: Siema. Jedliście może hexe wisniowa? PierwsY raz się spotkałem z takim smakiem
po pierwszym ciągu na hexenie (sort typu białe igiełki) będąc na snri doświadczyłem ciekawego zjawiska - zamiast potężnej zwały dostałem hipomanii,nagle naprawił się mój układ nagrody i cieszyły mnie rzeczy typu pieczenie ciasta i nie wiem,jakieś cudowne ozdrowienie. Ciekawe na czym polegało to zjawisko . Ciekawe też było że po wzięciu alpry na zejście po tym sorcie hexenu jego faza znowu przechodziła w najlepsze aspekty.
drugi ciąg był na sorcie typu puch i on wymagał większych dawek a zwała po nim była bardzo sroga. koledzy zdecydowali się na waporyzowanie i totalnie ich pojebało bo przez 3 dni ćpania jedyne co robili to siedzieli na materacu i gonili krople po folii,non stop,ja po pierwszej próbie waporyzacji sie porzygałem a mój waporyzator do dzisiaj uważam za zepsuty bo po włączeniu i nagrzaniu zacyzna dymić i jebać waporyzowanem hexen pomimo czyszczenia go 1000000000 razy.
Dlaczego legalizacja marihuany jest lepsza od depenalizacji czy dekryminalizacji?
Niebezpieczny proceder na lotniskach. Tak działają przemytnicy narkotyków
Przestępcy znaleźli nowy sposób na przemyt narkotyków, wykorzystując do tego dane nieświadomych pasażerów samolotów. Proceder polegający na podmianie zawieszek bagażowych z nazwiskami klientów linii lotniczych ujawniły kanadyjskie media. O ustaleniach kanadyjskiej stacji CTV News pisze też amerykański serwis podróżniczy Travel + Leisure.
Druga poprawka i marihuana. Amerykański SN wydał ważny wyrok ws. broni
Sąd Najwyższy USA jednomyślnie orzekł w czwartek, że rząd federalny nie może pozbawiać prawa do posiadania broni osób okazjonalnie używających marihuany, uznając, że ściganie karne na tej podstawie narusza drugą poprawkę do konstytucji gwarantującej to prawo.
KAS: Przemyt ketaminy w świecach zapachowych
Podczas kontroli w jednej z firm kurierskich, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej (SCS) z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego (MUCS) w Warszawie zwrócili uwagę na przesyłkę zaadresowaną do odbiorcy w Filadelfii (USA). Zgodnie z deklaracją nadawcy, miały się w niej znajdować świece zapachowe o wartości ok. 111 euro.