Więcej informacji: Efedryna w Narkopedii [H]yperreala, Pseudoefedryna w Narkopedii [H]yperreala
recenzje, literatura, filmy, komiksy, wariaci, mordercy - takie tam...
+ dyskusje http://blood-luna.org ///
divide pisze: nie wiem, może jakiś dziwny jestem albo chuj wie ale NIGDY nie miałem po efce żadnego zejścia które można by w miarę mocno odczuć. Był czas że ładowałem po 250mg na raz (coś jak 25 waszych tussipectów bo czyste HCL jest mocniejsze - wiem z praktyki) i na "zejściu" czułem się normalnie. WTF?
[nie pisz posta pod postem.- P.]
recenzje, literatura, filmy, komiksy, wariaci, mordercy - takie tam...
+ dyskusje http://blood-luna.org ///
Emce pisze: chce w niedługim czasie sobie zarzucić 240 mg PSEUDOefedryny ,będzie to 1 raz z pseudoefedryna, doświadczenie ze stymulantami małe ale jakieś było,jakiego zjazdu mogę się spodziewać i ogolnie efektów ubocznych
Nie można go nawet nazywać zjazdem po zjedzeniu paru tabletek - przecież będiesz w okolicach dawki dobowej biorąc tyle sudafedów czy acatarów (ile to 240 mg pseudo teraz? 4 tabletki po 60 mg? nie pamiętam nie chce mi sie szukać)
Pikuś.
Pseudo efedryna i efedryna są specyficzne, bardzo zależą od spożywającego. Nie wiem na czy to dokładnie polega.
Możesz nic nie poczuć i nie mieć żadnego zjazdu albo dużo pozytywów i zerowy zjazd albo mini euforię i max. zjazd.
Wrażenia (negatywne i później pozytywne :) ) spotęgujesz pijąc w tym czasie kawę, red bulle, colę, jedząc paracetamol, magnez i witaminki.
Nie ma tu reguły.
To nie kokaina co kazdego wznosi na szczyty opierdziałych prze aniołków chmur.
chce w niedługim czasie sobie zarzucić 240 mg PSEUDOefedryny ,będzie to 1 raz z pseudoefedryna, doświadczenie ze stymulantami małe ale jakieś było,jakiego zjazdu mogę się spodziewać i ogolnie efektów ubocznych
Dawno temu, bez ŻADNYCH doświadczeń ze stymulantami wzięłam ok. 180 mg efedryny i nie odczułam zjazdu, tylko pobudzenie, rozgadanie i brak apetytu (popijałam jakimś redbullem).
Pseudoefka jest dużo słabsza, wiec IMO nie warto się bawić w 240 mg : p
Analiza danych: Otwarcie legalnych sklepów z marihuaną powiązane ze spadkiem zgonów opioidowych
Magiczne grzybki działają na mózg dłużej. Odkrycie pomoże w leczeniu depresji
Logika Valium, a nie LSD: narkotyki, artyści, mieszczaństwo i codzienność do znieczulenia [WYWIAD]
Trump uznał fentanyl za broń masowego rażenia. „Używają go, by zabijać Amerykanów”
Prezydent USA Donald Trump podpisał w poniedziałek rozporządzenie uznające fentanyl za broń masowego rażenia. W uzasadnieniu stwierdził, że „wrogowie USA używają go, by zabijać Amerykanów”. Oświadczył zarazem, że rozważa złagodzenie federalnych restrykcji obejmujących marihuanę.
USA: Donald Trump usunie marihuanę z listy najcięższych narkotyków?
Stało się to, o czym spekulowano od miesięcy. Donald Trump, mimo oporu konserwatywnego skrzydła własnej partii, ma sfinalizować proces reklasyfikacji marihuany. Konopie mają trafić z surowego Wykazu I (gdzie są traktowane na równi z heroiną) do łagodniejszego Wykazu III substancji kontrolowanych.
Czescy lekarze będą mogli przepisywać pacjentom grzyby halucynogenne
Mieszkańcy Czech cierpiący na depresję i inne choroby, na które nie pomagają tradycyjne metody leczenia, będą mogli korzystać z leczniczych grzybów halucynogennych już od przyszłego roku, informuje polski portal informacyjny TVP World.
