Jak często zażywałeś kodeine czy było to uzależnienie czy binge?
I thought I was someone else, someone good
Często się myli dane cechy charakteru z głupotą.Można być debilem i być uważany z mądrego i odwrotnie.
A propos tytułowego zagadnienia...na mnie w sposób czasowo zmniejszający inteligencje lub eksponujący cechy charakteru które mogą ze mnie zrobić na pozór głupszego zaliczają się
-pregabalina,często robię po niej głupie rzeczy i inaczej myślę
-ketony,mózg paruje
-benzo w większych dawkach
-mj
-alkohol tu nie muszę mówić
Za to w sposób widoczny intelektu nie zmienia mi
-amfa w rozsądnej dawce,w dużej ogólnie też nie,ale przychodzą do głowy specyficzne pomysły co generalnie może być brane jako głupie
-MPH
I narazie tyle bo pregabalina zaczyna działać i hipokamp szwankuje
16 października 2023Stteetart pisze: "mam wyjebane na wszystkich i pierdole też Famasa".
To taki super nootrop.
16 października 2023Stteetart pisze: "mam wyjebane na wszystkich i pierdole też Famasa".
Podziel się posiłkiem, chamie
16 października 2023Stteetart pisze: "mam wyjebane na wszystkich i pierdole też Famasa".
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Marihuana po reklasyfikacji: wciąż daleka droga do federalnej legalizacji w USA
Administracja Donald Trump ogłosiła wykreślenie marihuany z najbardziej restrykcyjnej kategorii federalnych substancji kontrolowanych. To ważna decyzja dla branży i inwestorów. Nie oznacza jednak, że Stany Zjednoczone zalegalizowały marihuanę rekreacyjną na poziomie federalnym. Do tego droga pozostaje długa i politycznie trudna. Po reklasyfikacji, zgodnie z zasadą „kupuj plotki, sprzedawaj fakty”, akcje firm z branży najpierw silnie wzrosły, a potem mocno spadły.
Farmakoterapia przewlekłego bólu w USA – nowy i nie do końca bezpieczny wzorzec
Okryte złą sławą leki opioidowe przez lata stanowiły w USA. fundament farmakoterapii przewlekłych dolegliwości bólowych. Naukowcy z Uniwersytetu Michigan zdecydowali się sprawdzić czy opioidy są nadal tak często wykorzystywane w leczeniu chronicznego bólu.
Powiedziała policji, że ktoś ją śledzi. Została zatrzymana za... posiadanie narkotyków
Zaalarmowała policję, że ktoś ją śledzi – usłyszała zarzuty za posiadanie narkotyków. 31-latka z Dobroszyc poprosiła funkcjonariuszy o pilną pomoc. Jak się okazało, jej zachowanie mogło mieć związek z działaniem substancji psychoaktywnych. Oleśniccy policjanci zostali postawieni na nogi przez 31-letnią kobietę z Dobroszyc. Spanikowana zgłaszająca poinformowała funkcjonariuszy, że śledzą ją podejrzani mężczyźni. Na dodatek grożą jej i wyzywają. Kobieta wyraźnie obawiała się o swoje bezpieczeństwo i prosiła o natychmiastową pomoc.