Więcej informacji: Fentanyl w Narkopedii [H]yperreala
Tak, właśnie o to chodzi, że bałam się używać zwykłej wody z obawy o sterylność. I tak wpuszczam syf w żyły, bo nie jestem w stanie osiągnąć czystości roztworów podawanych w szpitalu, więc chociaż rozpuszczalnik chciałam mieć w miarę możliwości czysty.
Spróbuję ze zwykłą przegotowaną wodą skoro nie ma się czego bać :)
A więc tak, biorę pojemniczek, wlewam ok. 15 ml spirytusu, wrzucam tam odklejone i pocięte na małe kawałki części plastra Duro 100. Czekam tak koło 2h. Potem, przez wacik i igłe z tego roztworu z plastrami pobieram 3 ml roztworu, do tego dodaje tez przez wacik rozrobione 10 ml wody z kilkikunastoma ziarenkami kwasku. no i mieszam to, po czym podaje iv. Reakcja lekka jest, bo jest ale to nie możliwe żeby było tak słąbo.
Dodam ważny fakt, jestem na mietku (100mg dzien) ale secjalnie nie pije 2 dni przed ekstrakcja. Poza tym doustnie mnie robi normalnie, więc to nie to chyba.
Ostatnie dwa posty mówią coś o proporcjach. Może ja mam odparować ten spirytus do 2 ml np najpierw. Nie wiem sam. Proszę doradźcie coś bo nie wiem co robić .
Z góry dzięki.
Cytrynian sodu, który powstaje w procesie odkwaszania nie jest tak szkodliwy. Plastra po gotowaniu nie wyrzucamy, bo zostaje tam jeszcze ok. 30% fnt, parę sztuk takich i jest jeszcze działka.
Aha, gdy robimy ten cały proces na spirytusie, to warto gotować plaster w spirytusie, odgotowujemy go do ~2ml i wtedy dodajemy zakwaszoną wodę.
W sumie znalazłem taki zmywacz rzekomo tylko na acetonie, w składzie ma sam aceton, nada się do matrifena?
ja bym nie ryzykował. poza tym jakość takiego A może być dużo gorsza niż takiego ze sklepu chemicznego.
Kup spirytus.
"Rutyna to rzecz zgubna "
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mjleaves.jpg)
Polska zmaga się z "treatment gap". Psycholog: etykieta ćpuna blokuje dostęp do pomocy
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/weedatwork.jpg)
Jeden na dziesięciu trzydziestolatków pracuje pod wpływem. Naukowcy biją na alarm
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psyloszwajcaria.jpg)
Szwajcaria – jedyne miejsce w Europie z legalną terapią psychodeliczną
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/gdfgdfgdfg-1038x1038.png)
Marihuanoholik – nowa definicja dla nowego języka debaty o uzależnieniu
W świecie, w którym alkoholik nie jest „ćpunem”, tylko „osobą z chorobą alkoholową”, a osoby uzależnione od leków otrzymują wsparcie zamiast pogardy i aresztów – czas również na zmianę języka wokół marihuany, która prędzej niż później zostanie w Polsce zdepenalizowana. Dlatego proponujemy wprowadzenie nienaukowego terminu „marihuanoholik” – jako neutralnego określenia osoby, która straciła kontrolę nad swoim używaniem marihuany i odczuwa tego konsekwencje w codziennym życiu. Zaznaczamy, że definicja ta nie ma zastąpić klasyfikacji medycznej, a jedynie usunąć stygmantyzację.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/dhh.jpg)
Bransoletka, która chroni przed „pigułką gwałtu”. Wynik w kilka sekund
Naukowcy z Portugalii i Hiszpanii opracowali papierową bransoletkę wyposażoną w miniaturowy czujnik, który w ciągu kilku sekund potrafi wykryć w napoju najczęściej stosowane substancje odurzające, m.in. GHB, skopolaminę, ketaminę czy metamfetaminę.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/pippismoking.jpg)
Legalizacja marihuany a młodzież: Nowy raport z USA obala mity
Czy legalizacja marihuany dla dorosłych sprawi, że nastolatki zaczną masowo po nią sięgać? To jeden z najczęstszych argumentów przeciwników zmian w prawie. Najnowszy, obszerny raport federalny ze Stanów Zjednoczonych pokazuje coś zupełnie innego. Użycie marihuany przez młodzież nie tylko nie rośnie, ale w niektórych grupach nawet spada. Czas przyjrzeć się faktom.