...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
  • 1 / / 0
Cześć, na wstępie przyznam, że jestem uzależniony od browarów i sterydów(głównie testosteronu). Od ok 15 roku życia zacząłem chodzić na siłownię, po roku zacząłem brać koksy, ćpać wszystko co po popadnie(próbowałem np. tantum rosa, mj(bardzo sporadycznie), do nosa zawsze na imprezie jakiś meff lub amf). W pewnym okresie ćpania co jakiś czas mefedronu głównie nabawiłem się nerwicy, brałem psychotropy itp. ale i tak zawsze dziennie musiałem wypić min. 3 piwa by pozbyć się lęków. Mam pojebane myśli, muszę brać teścia by się w miarę normalnie i pewnie czuć i nie wiem jak to ogarnąć. Aktualnie siedzę na kwarantannie 15 dzień, siedzenie w domu dojebało mi do pieca bo chleję po 10 piw dziennie. Pewnie jak jutro wstanę to będe musiał ojebać ze 3 piwa żeby nie dostać ataku paniki. Da się wyjść z tego błędnego koła ?
  • 12789 / 2475 / 0
Detoks domowy lub szpitalny, a potem poradnia zdrowia psychicznego. 10 lat to szmat czasu i dobrze by Ci zrobił jakiś ośrodek odwykowy.
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
Druga poprawka i marihuana. Amerykański SN wydał ważny wyrok ws. broni

Sąd Najwyższy USA jednomyślnie orzekł w czwartek, że rząd federalny nie może pozbawiać prawa do posiadania broni osób okazjonalnie używających marihuany, uznając, że ściganie karne na tej podstawie narusza drugą poprawkę do konstytucji gwarantującej to prawo.

[img]
"Narcos z Podlasia" skazani. Ich narkotyki miały zalać polski rynek

Meksykańscy narcos, którzy produkowali metamfetaminę na Podlasiu, zostali skazani przed sądem w Białymstoku. To pierwszy przypadek w Polsce, który pokazuje zmianę modelu działania karteli - zamiast szmuglować narkotyki do Europy, wysyłają "kucharzy". Tylko w Polsce toczą się procesy jeszcze dwóch innych grup z Meksyku.

[img]
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków

Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.