Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala
1. Speed przebija się w większej dawce, tj. ok 0,5 g
2. Brak klarowności myśli, raczej nieogar.
3. Źrenice jak szpilki
4. Wydajne jeśli chodzi o brak snu
Jak na moje to słabiutka fuka ożeniona jakimś ketonem. Zaopatrzę się w testy sin i zobaczę co tam wyjdzie ciekawego. Ogólnie temat do przetrawienia, tylko nie wiadomo jak z bezpieczeństwem konsumpcji.
Które testy sin polecacie? Nigdy nie musiałem korzystać z takich rzeczy dlatego nie ogarniam tematu.
16 grudnia 2021RoofTop pisze: Cześć i czołem![]()
No muszę przyznać, że dosyć długa przerwa była od fugi, bo trefne źródło było i człowiek się zniechęcił, aż w końcu przyszedł smaczek i źródełko znów inne... Robi dobrze, nawet aż za dobrze, śnieżnobiała, grudy lepkie, zapach też w miarę ale co mnie zdziwiło, a i rozbawiło w sumie to niebieskie kropki, przez co wyglada to kurwa jak proszek do prania, co gościowi poszło nie tak? Poza tym eufo, pobudzenie, wszystko na miejscu, aż dziwne bo dawno tak nic nie robiło, źrenice jak 5zl... natomiast tym razem bardzo mała ilość, więc odpuszczam oczyszczanie![]()
29 listopada 2021SmQQ pisze: Miał ktoś kiedyś coś podobnego? Przysłowiowa setka robi na kilka godzin, aż się nie chce dociągać.
[ external image ]
pozdro w nowym roku
zapasc po fecie pojawi sie raczej podczas brania czy moze na zjezdzie tez?
Jesli chodzi o amph + seks, to tez bardzo uzaleznia. Chlopacy ostroznie podawajcie to swoim dziewczynom, a najlepiej, kiedy jestescie tego swiadomi tylko wy, a wasza druga polowka niech lepiej mysli, ze po prostu poznala porn-star'a :D
EDIT: [ external image ]
@up ja na bombie mam tylko trochę przyśpieszony puls natomiast na zjeździe pikawa mi tak mocno napierdala, że człowiek modli się tylko żeby to jakoś przeżyć i się nie przekręcić ( ͡° ͜ʖ ͡°) dlatego nie polecam palenia trawy na fazie i na zjeździe, ja cztery razy trafiłem na SOR po takim miksie bo serducho nie dało rady.
Rekordowe konsultacje: Polacy mają dość karania za roślinę.
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków
Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.
Palenie marihuany zmniejsza chęć na alkohol? Nowe badania kliniczne przynoszą zaskakujące wnioski
Coraz więcej osób na świecie eksperymentuje z zastępowaniem alkoholu konopiami indyjskimi, a trend ten zyskał w popkulturze miano „California sober”. Choć do tej pory opieraliśmy się głównie na niejednoznacznych obserwacjach, najnowsze badanie opublikowane na łamach American Journal of Psychiatry rzuca nowe światło na ten fenomen. Kontrolowany eksperyment udowadnia, że doraźne zapalenie marihuany znacząco zmniejsza ilość spożywanego alkoholu i opóźnia moment sięgnięcia po pierwszego drinka.
Badanie: użytkownicy psychodelików mogą inaczej przetwarzać emocje
...czyli raz jeszcze na temat ostatnio omawiamy.