Otóż tak:
Codziennie wchodzisz do apteki koło pracy po paczke thiocodinu, kawalek dalej kupujesz jeszcze pół.
Praca płynie przyjemnie.
Czasami na koniec miesiąca kupujesz co drugi dzień.
Gdy nagle skonczy sie budżet, to drugiego dnia bez sulfogówna zaczynasz sie źle czuć; chwytają cie dreszcze, oczy łzawią, cieknie z nosa, delikatnie ci sie system przegrzewa by za chwile było ci za zimno.
E'Viola.
kodeina- co z tego że OTC, skoro zawiera substancję narkotyczną?
"Rutyna to rzecz zgubna "
19 lipca 2021g3no pisze: K nie jest taka słaba, wystarczy spojrzeć na to jak rozbudowany jest ten dział na forum:D Spłycenie myślenia, rozumiem to jako myślenie o kolejnej dawce.
Ja teraz mieszkam na wsi i musze z buta zapiepszac do miasta kilka dobrych km rower zepsuty grrrr
Dziś dwa syropki i 1x16 mam nadzieje, że sie nie zawiode..
Rekordowe konsultacje: Polacy mają dość karania za roślinę.
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
My palimy nasze rośliny, wy palicie nasze pieniądze! 13 godzin policyjnego etatu za pyłek marihuany
Wydawało Wam się, że państwo racjonalnie zarządza Waszymi podatkami? No to usiądźcie wygodnie. Komenda Powiatowa Policji w Głogowie właśnie przysłała Wolnym Konopiom kolejną odpowiedź w trybie dostępu do informacji publicznej, która czarno na białym pokazuje, jak wygląda „wojna z narkotykami” w lokalnym wydaniu za 0,06g marihuany.
Ucieczka zakończona w jeziorze
Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.
Alkohol wciąż na czele uzależnień w Holandii
Alkohol pozostaje najczęstszą przyczyną leczenia uzależnień w Holandii i odpowiada za 43 procent wszystkich przypadków terapii. Tak wynika z najnowszych danych krajowego systemu monitorowania problemów związanych z alkoholem i narkotykami za 2025 rok.
