Łatwo było na początku(najgorsza biegunka) i często z moich ust padały słowa nigdy więcej tego syfu
Cały czas pracowałem mimo, że brałem regularnie od 7 lat do 1g/doba
Niestety przyszedł kryzys i brak sił na cokolwiek Na początku tak nie było tylko myślę, że z czasem Ogromne osłabienie i leń na wszystko Ludzie w okół toa zauważyli Szef powiedział, że zmniejszy mi stawkę bo nie mam werwy do pracy Wszystko się posypało
08 lipca 2021freestyle pisze: Ja odstawiłem Tramal na trzy tygodnie CT czyli bez zmniejszenia dawek(od razu)
Łatwo było na początku(najgorsza biegunka) i często z moich ust padały słowa nigdy więcej tego syfu
Cały czas pracowałem mimo, że brałem regularnie od 7 lat do 1g/doba
Niestety przyszedł kryzys i brak sił na cokolwiek Na początku tak nie było tylko myślę, że z czasem Ogromne osłabienie i leń na wszystko Ludzie w okół toa zauważyli Szef powiedział, że zmniejszy mi stawkę bo nie mam werwy do pracy Wszystko się posypało
Jak po tylu latach odstawiłeś na indyka i zamiast normalnie wziąć sobie urlop bo wiadomo przecież że bedziesz na granicy umierania to Ty poszedłeś do pracy wykazując się kompletnym nie zrozumieniem tematu. Na skrecie kurwa nic nie robisz - przez pierwsze kilka dni musisz w spokoju to przecierpieć a nie iśc do pracy do ludzi , sie nie dziw człowieka na skrecie po kilkuletnim ciągu to się pozna z dwudziestu metrów.
29 czerwca 2021visitorQ pisze: Teraz jest dobry okres na odstawianie bo jest ciepło, urlop można wziąć bez problemu. Sam już 2 tydzień jestem bez żadnego opio mimo, że mam dostęp w każdej chwili ale nie chce.
Bupre brałem ale nie działała na mnie dobrze tzn zaleczała skręta ale nic poza tym, wogóle jej nie czułem, może to tak ma działać.
ja bupre laduje iv bo ciezej mi sie pozbyc z zycia nawyku niz uzywki.
btw obczaj @DexPL poprzednia strone, bo nie wiem czy brac te 1.5 dzis czy to slaba redukcja. a moze w ogole olac, bo poty mimo ze uciazliwe dzis, to sa dosc znosne.
08 lipca 2021ema112 pisze: tylko ze probuje zejsc z opiatow, nie jedz po mnie akurat teraz kiedy chce rzucic.
Chcesz faktycznie rzucić narkotyki to naucz się radzić sobie z emocjami, stresem czy innymi "uczuciami".
Bez tego będzie chuj z odstawki, bo cokolwiek się stanie to wrócisz do ćpania.
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
pytam o redukcje bupry, nie chce juz jej wiecej brac IV tak jak napisalam w poprzednim poscie i innym tez to zawsze odradzam, bo to bez sensu.
nie wiem jak sobie poradze dalej, ale przeciez wlasnie jestem w trakcie rzucania.
niewiele wnosza komentarze o tym, ze jak chce rzucic to mam rzucic, skoro wlasnie to chce zrobic i po to pytam o te dawki bupry, ktore pomoga mi polepszyc skreta i zminimalizuja ryzyko ze bede chciala siegac po opiaty. jak nikt mi nie doradzi to ide na czuja, dzis 1.5, jutro moze 1 albo wcale, zalezy jak sie bede czula.
Mąż polskiej noblistki myślał, że "popadł w szaleństwo". Badania nad psychodelikami w PRL
Narkotykowy krajobraz Europy. Nowy trendy na czarnym rynku
Marihuana negatywnie wpływa na płodność kobiet? Nowe badania kanadyjskich naukowców
CBŚP rozbija narkotykowy gang z Podlasia. 22 podejrzanych, ponad 130 kg zabezpieczonych narkotyków
CBŚP rozbija narkotykowy gang z Podlasia. 22 podejrzanych, ponad 130 kg zabezpieczonych narkotyków Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji, działając pod nadzorem Pomorskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Gdańsku, przeprowadzili trzy skoordynowane uderzenia w zorganizowaną grupę przestępczą z Podlasia. Grupa miała zajmować się produkcją oraz wprowadzaniem do obrotu znacznych ilości narkotyków. Łącznie zatrzymano 19 osób, a zabezpieczone mienie przekroczyło wartość 625 tys. zł.
Alkohol daleko od kasy i z brzydką etykietą
Minister Katarzyna Kęcka o walce z piciem w "Miodowej 15".
Chcieli ukryć tony narkotyków w bananach
Peruwiańska policja antynarkotykowa skonfiskowała 3,4 ton kokainy, która miała zostać umieszczona w ładunku bananów przeznaczonych na eksport do Belgii – poinformowały w sobotę czasu lokalnego władze.
