Dział poświęcony tematowi kontroli recept lekarskich u farmaceuty.
ODPOWIEDZ
Posty: 429 • Strona 33 z 43
  • 4603 / 2217 / 1
Na strach przed ludźmi! I nie na rok, a co miesiąc!
  • 26 / / 0
jak bylem wjebany ostro w benzo to jak wrecz blagalem doktora o wiecej to mi powiedzial ze moze maksymalnie leki wypisywac na 3 miesiace wprzod bo takie jest prawo. sa lekarze co maja wyjebane i wypisza ci w chuj recept i tacy co nie.
Uwaga! Użytkownik kevincostner nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1345 / 148 / 8
nieee, takie recepty dostaję 4x w roku, dawkowanie jest tak ustawione że jedna recka to zapas na 3 miesiące, tak to ugadałem z rodzinnym konowałem
Używaj @cbsz jeżeli chcesz bym odpisał

"This body holding me, reminds me of my own mortality
Embrace this moment, remember
We are eternal
All this pain is an illusion"
  • 349 / 103 / 0
28 czerwca 2021Carlosa pisze:
Na jakiej podstawie wypisują benzo na rok?
Na podstawie prawa farmaceutycznego. Mozna wypisać na 360dni terapii. Jednorazowo można wydać na 180 dni wg dawkowania, ale recepta jest ważna tylko 30 dni, nieważne ze lekarz zaznaczy rok ważności.

To tyczy się tylko e recept.
Moi drodzy hyperrealowicze, proszę o nie składanie mi ofert sprzedaży, ani zakupu leków, ani innych środków, szczególnie tych nielegalnych. Jeżeli macie jakieś pytanie dotyczące leków - piszcie śmiało, w tym mogę pomóc.
  • 641 / 98 / 0
28 czerwca 2021DexPL pisze:
Na strach przed ludźmi! I nie na rok, a co miesiąc!
No sorry wodzu ale właśnie zrealizowałem Xanax na rok. 12 opakowań.
  • 1345 / 148 / 8
28 czerwca 2021DexPL pisze:
Na stres przed ludźmi zjadasz 16mg klona, garść alpry i bromka dziennie?
i tu się zdziwisz dex bo nie zjadam garści alpry dziennie a klona w ogóle nie tykam. 1mg alpry i 6mg bromka dziennie, klon czeka na lepsze czasy, ja wiem brzmi to aż nie realnie ale jak już wcześniej pisałem, wierzyć nikt mi nie musi
Używaj @cbsz jeżeli chcesz bym odpisał

"This body holding me, reminds me of my own mortality
Embrace this moment, remember
We are eternal
All this pain is an illusion"
  • 349 / 103 / 0
Psychotropy max na rok ERP ważna 30 dni
Narkotyki na 90 dni rp wazna 30 dni.

Jak apteka realizuje p albo n po 30 dniach od daty wystawienia to już ich sprawa, że łamią prawo. Wif na pewno udzieli reprymendę xd
Moi drodzy hyperrealowicze, proszę o nie składanie mi ofert sprzedaży, ani zakupu leków, ani innych środków, szczególnie tych nielegalnych. Jeżeli macie jakieś pytanie dotyczące leków - piszcie śmiało, w tym mogę pomóc.
  • 4603 / 2217 / 1
@cbsz
Wystarczy że pokażesz zanonimizowaną receptę z IKP. Zakończy to wszelaką dyskusję. Bo nawet jeżeli to są dawki kwartalne, to wyglądają co najmniej dziwnie. A że lekarz jest konowałem, jak go nazywasz, to także potwierdzam. Żaden normalny lekarz rodzinny nie prowadzi sam takiego leczenia. Odsyła do specjalisty. Bo on jedynie wprowadza Ciebie w coraz głębsze uzależnienie.
  • 1345 / 148 / 8
@DexPL
a ty nie jesteś farmaceutą? nie wiem czy za pomocą jakiegoś kodu z realizacji z IKP nie dojdziesz kim jestem dlatego pokażę ci taki skrawek i nie mniej więcej wątpliwości bo i tak za ciekawski jesteś
Używaj @cbsz jeżeli chcesz bym odpisał

"This body holding me, reminds me of my own mortality
Embrace this moment, remember
We are eternal
All this pain is an illusion"
  • 4603 / 2217 / 1
Skasowałem plik ze względu na możliwość dotarcia do wystawiającego przez NPWZ. Mówiłem, żebyś zanonimizował.

Niemniej potwierdzam. Było 8 opakowań klona. Zwracam honor i gratuluję konowała;)
ODPOWIEDZ
Posty: 429 • Strona 33 z 43
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Ucieczka zakończona w jeziorze

Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.

[img]
Niemal 3 tony kokainy pod ziemią. Policja przejęła rekordową kontrabandę

Australijska policja skonfiskowała 2,7 tony kokainy, ukrytej w plastikowych pojemnikach zakopanych pod ziemią na obrzeżach Sydney. Wskazano, że to rekordowa ilość narkotyków przejęta w tym kraju.

[img]
Alkohol wciąż na czele uzależnień w Holandii

Alkohol pozostaje najczęstszą przyczyną leczenia uzależnień w Holandii i odpowiada za 43 procent wszystkich przypadków terapii. Tak wynika z najnowszych danych krajowego systemu monitorowania problemów związanych z alkoholem i narkotykami za 2025 rok.