Chciałbym żebyście ocenili czy dziwne zachowanie mojego kolegi moze być spowodowane ze złapał bad tripa lub przedawkował.
W kilka osósb poszlliśmy do naszego "domku" na torach gdzie każdy usiadł i przysypialiśmy. Kolega P. spał i smiał się przez sen. Gdy go obudziłem nie wiedział co robi, spadł z fotela nie umiał trafić do dzwi. Gdy wyszedł z innymi znajomymi na dwór spadł z kanapy i wtedy się zaczeło. Zaczoł iść w drugą stronę niz do domu. Po pewnym czasie zawrócił i zaczoł rozmowę z koleżanką na temat z przed kilku dni ale w sposób typu "jak wy mnie nie potrzebujecie to nie musicie mi klucza dorabiać, mam was w dupie" - chodziło oto że nie było czasu zeby mu klucz dorobić do naszego domku i on się za to keidyś obraził, ale przejdzmy dalej. Zaczoł iść w strone domu razem z nami. Nagle zaczął biec a koleżanka J. go goniła i tak przez pół osiedla.
Gdy spotkaliśmy go pod blokiem zaczoł się taki dialog:
P: Jak dobrze ze was widze J. coś odwaliło goni mnie po całym osiedlu
My: P. to chyba Tobie odwaliło, zaczełeś uciekać a myśmy Cię szukali. Pamiętas zjak byliśmy na torach?
P: Oczym wy gadacie?! J. was wkręciła.
W tym momecie się strasznie wystraszył i uciekł do domu.
Co otym sądzicie? Czy on jest jakich psychiczny czy może bad trip? Jak bad to pcozym mu się tak mogło stać? Znam go od 3lat i nigdy nie zauwarzyłem podobnych akcji.
WIem ze temat może się wydawać niktórym śmieszny ale ja prosże tylko o poważne odpowiedzi ponieważ na prawde się martwimy o kumpla
Pozdrawiam
A może po prostu zrobiło mu się smutno w serduszku i uronił łezkę, której nie chciał ujawnić? :'(
Give them nothing, take them everything
pewnie była na odczynie kwasowym
czyli nasączana lsd
Moze sie przepalil i wyciagnely sie jakies ulomnosci psychiczne, o ile to mozliwe po ziole, mysle ze w skrajnych przypadkach tak.
Druga kwestia:jak czesto palil ziolo ?
trzecia kwestia:Mogl sie dobrze zjarac i jestescie wkrecani w jego najlepszy wkret
GIF: Nielegalny handel w sieci lekami narkotycznymi zaczyna się od legalnej recepty [WYWIAD]
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Ekspert: szkodliwość kawy jest mitem
Kawa, do niedawna uważana za używkę, w świetle najnowszych badań wykazuje liczne korzyści zdrowotne: obniża ryzyko nadciśnienia tętniczego, chorób serca i kamicy nerkowej, wspiera zdrowie wątroby i naczyń, zmniejsza stan zapalny oraz ryzyko zgonu. Warunkiem jest, aby pić ją w sposób regularny i umiarkowany - podkreśla lek. Stanisław Surma.
Rzeczniczka praw dziecka apeluje o edukację w zakresie skutków dopalaczy
Rzeczniczka praw dziecka ponowiła swój ubiegłoroczny apel skierowany do Ministerstwa Edukacji Narodowej o podjęcie działań edukacyjno-informacyjnych na temat szkodliwości dopalaczy we wszystkich placówkach oświatowych. Problem jest powszechny, a obecny wśród dzieci i młodzieży trend sięgania po dopalacze nie maleje. Jak pokazują statystyki, z roku na rok jest coraz więcej przypadków zatruć spowodowanych sięganiem po substancje psychoaktywne.
Przebrały drona za ptaka, by przemycać narkotyki do więzienia
Policja aresztowała dwie kobiety, po tym, jak użyły drona przebranego za plastikową wronę do przemytu narkotyków, tytoniu i telefonów komórkowych. Kobiety w ten sposób próbowały szmuglować przez mury więzienia w Luizjanie.
