Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.
ODPOWIEDZ
Posty: 168 • Strona 11 z 17
  • 171 / 21 / 0
Po 2 tygodniach wapowania, zapaliłam dzisiaj z lufki No i klepnęło mnie naprawdę fajnie :)
  • 2876 / 267 / 0
palenie zioła odkurzanie dobrych stimów i oralnie reszta
  • 171 / 21 / 0
Po miesiącu vapowania, postanowiłam sprawdzić moc ABV. Nasypałam trochę do jogurtu. Było gorzkie, ale zjadłam wkurwiona ze na pewno żadnej fazy nie będzie. Wsiadłam na rower i pojechałam załatwiać sprawunki. Nie minęły 2 h ja poczułam ze jestem ostro spizgana :)
Jak dobrze ze nie pojechałam samochodem. Faza była naprawdę ostra i długa. Na pewno to powtórzę
  • 12790 / 2475 / 0
Ile dokładnie nasypałaś? (ile komór mniej więcej). Ja zawsze wyrzucam...
  • 171 / 21 / 0
17 czerwca 2021jezus_chytrus pisze:
Ile dokładnie nasypałaś? (ile komór mniej więcej). Ja zawsze wyrzucam...
Trudno powiedzieć, sypnelam na oko.
Wlasnie mam taki sam jogurt przed sobą, sprobuje załączyć zdjecie :)

Czy ktoś sie orientuje, czy ABV można mrozić?
Wymieszałam z jogurtem ale nie zjadłam bo mam wyrzuty sumienia, że ZNOWU to robię a przecież nie wyrzucę.
Zastanawiam się czy jak schowam ten jogurt do zamrażarki na później, to nie straci swoich wlasciwosci
Ostatnio zmieniony 30 czerwca 2021 przez Kpina, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 311 / 54 / 0
Nie powinien.

---------

Każdy jeden sposób konsumpcji, prócz kłucia i wlewania w dupsko. Ale najbardziej chyba jednak sniff 😉
Uwaga! Użytkownik syntheticFlesh nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 171 / 21 / 0
30 czerwca 2021NiebieskiePtactwo pisze:
Każdy jeden sposób konsumpcji, prócz kłucia i wlewania w dupsko. Ale najbardziej chyba jednak sniff 😉
Ale to chyba nie marihuanę snifujesz?
  • 311 / 54 / 0
O widzisz, trafiłem nie wiadomo gdzie 😂

Ok. Skoro tak to wapowanie. Chociaż teraz poszło z fify 😉
Uwaga! Użytkownik syntheticFlesh nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 171 / 21 / 0
30 czerwca 2021NiebieskiePtactwo pisze:
O widzisz, trafiłem nie wiadomo gdzie 😂

Ok. Skoro tak to wapowanie. Chociaż teraz poszło z fify 😉
Szkoda, bo już myslalam ze jest jakiś sposób doodbytniczej konsumpxji a ja go nie znam 😂
  • 311 / 54 / 0
Cholera wie, potrzeba matką wynalazku.
Uwaga! Użytkownik syntheticFlesh nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 168 • Strona 11 z 17
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków

Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.

[img]
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok

Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.

[img]
Druga poprawka i marihuana. Amerykański SN wydał ważny wyrok ws. broni

Sąd Najwyższy USA jednomyślnie orzekł w czwartek, że rząd federalny nie może pozbawiać prawa do posiadania broni osób okazjonalnie używających marihuany, uznając, że ściganie karne na tej podstawie narusza drugą poprawkę do konstytucji gwarantującej to prawo.