Tytoń ma osobny dział → >LINK<
marcin-9999 pisze: i co masz juz te liscie? a nie lepiej by bylo zrobic ekstrakcje i przerobic na proszek?
A po drugie:
ze 100kg swiezych liści produkuje sie 1kg kokainy... do tej produkcji uzywa się też 300 litrów przeróżnych chemikaliów od amoniaku po nafte...
Wczoraj byl o tym dokument w TV...
Jedna wielka wojna... zaminowane pola(i nie przez kartele narkotykowe tylko przez rolnikow), partyzantka, wojsko, kartele narkotykowe i rolnicy.... 4 strony walczace każda z każda...
Nie wiem jak jest z ta herbatka ale w Peru w jednym z hoteli podali nam taka herbatke że mnie porobiła była naprawde mocna smak miała podobny do makiwary potem juz tak dobrej herbatki nie było. Jeżeli idzie o cene liści od 1 do 3 soli odrazu w zestawie z kamyczkiem. Lisci jest sporo mozna spokojnie chodzić na haju przez cały dzień ale sa nie smaczne
Przeszło przez granicę bez problemu i od tygodnia testuję herbatkę.
Muszę przyznać że smak jaki i działanie przypadło mi do gustu :)
Bardzo przyjemna stymulacja, poprawa humoru i lekkie znieczulenie. Poza tym bardzo przyjemnie komponuje się z Kratomem :D
Szkoda tylko, że liście koka są tak trudno dostępne :/
nie odbieraj tego jako atak z mojej strony po prostu to zbyt piekne zeby bylo prawdziwe
z kilograma sredniej klasy lisci koki (odmiany produkujacej srodek psychoaktywny zebranych na odpowiedniej wysokosci nad poziomem-nie najwyzszej klasy)mozna zrobic ok13gram czysttej kokainy-wiec przemyt kokainy bylby nieoplacalny kazdy zamawial by sobie listki w internecie-ale moze i tak robia(heheh)
funatic pisze: Zamówiłem jakiś miesiąc temu herbatkę z liści koka a dokładnie to http://www.compra-segura.com/product_in ... ucts_id=42
Przeszło przez granicę bez problemu i od tygodnia testuję herbatkę.
Muszę przyznać że smak jaki i działanie przypadło mi do gustu :)
Bardzo przyjemna stymulacja, poprawa humoru i lekkie znieczulenie. Poza tym bardzo przyjemnie komponuje się z Kratomem :D
Szkoda tylko, że liście koka są tak trudno dostępne :/
krzystop_koloppfszcyc pisze: Mam taka herbate z Peru i stary chyba ci sie cos pomieszało. To tylko herbata.
Z tego co wyczytałem, jest sporo film produkującą herbaty z koki w formie nie zawierającej aktywnych alkaloidów, coś jak kawa bezkofeinowa. Na pudełku mojej herbaty nie ma żadnej informacji na ten temat, więc chyba to oryginał, biorąc zresztą pod uwagę cały opis i wyjaśnienia producenta. Rozmawiałem o tych herbatach na GG z gościem z Magicznego Ogrodu, wiem że byli tym zainteresowani, ale z wiadomych powodów import jest niemożliwy. Na pewno mieliby ostre branie, tylko chciałbym zobaczyć miny tych wszystkich ćpunów, którzy właśnie sobie uzmysłowili, że piją kokę która nie da im żadnej fazy, a kilkadziesiąt zł. poszło się jebać.
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
DMT, meskalina i psylocybina mogły wyewoluować jako narzędzia ekologiczne
Chińscy naukowcy uważają, że naturalne substancje halucynogenne mogły ewoluować przede wszystkim jako narzędzia ekologiczne, pomagające organizmom przetrwać, bronić się i wchodzić w interakcje z innymi gatunkami.
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok
Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.
KAS: Przemyt ketaminy w świecach zapachowych
Podczas kontroli w jednej z firm kurierskich, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej (SCS) z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego (MUCS) w Warszawie zwrócili uwagę na przesyłkę zaadresowaną do odbiorcy w Filadelfii (USA). Zgodnie z deklaracją nadawcy, miały się w niej znajdować świece zapachowe o wartości ok. 111 euro.