ODPOWIEDZ
Posty: 131 • Strona 9 z 14
  • 8 / / 0
W moim przypadku 250mg, w tym samym dniu zdałem prawko, więc można powiedzieć że "świętowałem". Dla mnie to spora dawka uwzględniając, że nie brałem często i w wyraźnie mniejszej dawce.
  • 14 / 2 / 0
Na raz hmmm myślę że 450/500mg napewno
Dwa motylki białe na raz, rok 2005
Rozjebalo mnie tak że myślalem że tancze zawieszony bokiem w powietrzu hehe

A ilościowo to kiedyś na Sylwka 11 szt ale wrzuane jedna po drugiej co godzinę około
Rano wygladalem jak zombie. Aż mi fioletowe wargi i paznokcie się zrobiły. Totalne przecpanie
A wleciało jeszcze 1g fety i w.chuj zioła
O alko nie wspominając.
Rok 2008
Uwaga! Użytkownik OverdoseRoad77 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 29 / 1 / 0
ok. 200mg/50kg cala na raz
  • 1174 / 228 / 23
Kiedyś około 800mg w ciągu jednego dnia, ponieważ nie znałem mechanizmu działania. Podzielone to było na 2-3 dawki, ale teraz bym tego nigdy nie tknął.
  • 26 / 6 / 0
500mg w krysztale na SSRI, wzięte przez pomyłkę xD
  • 31 / 3 / 0
~400g kryształu przez 6 godzin
  • 382 / 55 / 0
360 - 0,5+0,5+0,5 w ciągu 7h. Generalnie podszedłem zmęczony do tego i w zasadzie po 2giej polowce opadałem już z sił. Po 3 polowce pojawiły się lekkie wizualizacje ale praktycznie zasypiałem.

Tak średnio bym powiedział.
Cogito ergo sum
  • 266 / 30 / 0
11 maja 2021romannawspolnej pisze:
~400g kryształu przez 6 godzin
Raczej mg ;)
  • 31 / 3 / 0
@szynszyla -
Dokładnie, autokorekta zrobiła ze mnie rekordzistę Guinessa
  • 1544 / 198 / 0
jeden punischer , jakoś zawsze bałem się mocnej korby po emce nie wiem czemu w ketonach tak nie miałem , chociaz zawsze lubilem jak 'panowałem' nad fazą. Nie lubie tracić kontroli nad sytuacją
ODPOWIEDZ
Posty: 131 • Strona 9 z 14
Artykuły
Newsy
[img]
Powiedziała policji, że ktoś ją śledzi. Została zatrzymana za... posiadanie narkotyków

Zaalarmowała policję, że ktoś ją śledzi – usłyszała zarzuty za posiadanie narkotyków. 31-latka z Dobroszyc poprosiła funkcjonariuszy o pilną pomoc. Jak się okazało, jej zachowanie mogło mieć związek z działaniem substancji psychoaktywnych. Oleśniccy policjanci zostali postawieni na nogi przez 31-letnią kobietę z Dobroszyc. Spanikowana zgłaszająca poinformowała funkcjonariuszy, że śledzą ją podejrzani mężczyźni. Na dodatek grożą jej i wyzywają. Kobieta wyraźnie obawiała się o swoje bezpieczeństwo i prosiła o natychmiastową pomoc.

[img]
Heroina ukryta w cegłach. Ponad tona zatrzymana w Porcie Gdynia

Wspólne działania Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP) oraz Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) doprowadziły do przejęcia ponad tony heroiny o czarnorynkowej wartości blisko 220 milionów złotych. To największe zabezpieczenie narkotyków w takiej ilości od dekady na terytorium Polski, a szczegóły tej spektakularnej akcji przedstawili na specjalnej konferencji prasowej minister spraw wewnętrznych i administracji Marcin Kierwiński oraz minister finansów i gospodarki Andrzej Domański.

[img]
Alkohol wciąż na czele uzależnień w Holandii

Alkohol pozostaje najczęstszą przyczyną leczenia uzależnień w Holandii i odpowiada za 43 procent wszystkich przypadków terapii. Tak wynika z najnowszych danych krajowego systemu monitorowania problemów związanych z alkoholem i narkotykami za 2025 rok.