lecz na zdrowiu ucierpiał w połowie, bo główki miał tylko pół.
Morał: doznajemy przykrości proporcjonalnie do świadomości.
26 marca 2021friendwenttorehab pisze: To on w końcu żyje czy nie? Bo już sam się pogubiłem.
25 marca 2021wildwolf pisze:
A czego się spodziewać po ćpunach na forum dla ćpunów, jak teraz już w gimbazie ćpają.
hehe, a kiedyś to nie ćpali?
Jesteśmy dziadami, ale bez przesady
'Kiedyś to było, kurła'
Młodzi ćpali, ćpają i ćpać będą. Taki już jest ten świat
modyfikowany bigos żyje? czy ktoś się wjebał na jego konto i udaje tego prawilnego ćpuna?
26 marca 2021friendwenttorehab pisze: To on w końcu żyje czy nie? Bo już sam się pogubiłem.
Edit: jeszcze taki komentarz się pojawił: "Tam podobno grubsza afera. Matki nie wpuścili do szpitala bo covid, dali jej nawet akt zgonu. Ta już nawet pogrzeb zamówiła. A on w tym czasie podobno w śpiączce był. Tak piszą jego znajomi. Matka chce pociągnąć szpital do odpowiedzialności przed sądem. Uprzedzam pytania...to jest to co pisali jego znajomi... co jest prawdą, a co naciągnięte-nie wiem."
Osobiście w to nie wierzę, bo info podobno poleciało od niego samego z fake konta
lecz na zdrowiu ucierpiał w połowie, bo główki miał tylko pół.
Morał: doznajemy przykrości proporcjonalnie do świadomości.
Już się pogubiłem o kim gadamy i kto jest kim xd
Kiedyś wrzucał swoje zdjęcie to wyglądał na 20 lat i nie miał wydziabanej twarzy.
The methapor of Life
ledzeppelin2@safe-mail.net
I pisałam kilka postów wcześniej, że nie wiem jaki ten typ miał nick na hajpie, bo kojarzę go głównie z fejsa właśnie, ale widzę, że i tu i tam pseudo-śmierć jakiegoś Patryka dokładnie zgrała się w czasie, więc wyglądało, jakby chodziło o tę samą osobę.
lecz na zdrowiu ucierpiał w połowie, bo główki miał tylko pół.
Morał: doznajemy przykrości proporcjonalnie do świadomości.
lecz na zdrowiu ucierpiał w połowie, bo główki miał tylko pół.
Morał: doznajemy przykrości proporcjonalnie do świadomości.
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
My palimy nasze rośliny, wy palicie nasze pieniądze! 13 godzin policyjnego etatu za pyłek marihuany
Wydawało Wam się, że państwo racjonalnie zarządza Waszymi podatkami? No to usiądźcie wygodnie. Komenda Powiatowa Policji w Głogowie właśnie przysłała Wolnym Konopiom kolejną odpowiedź w trybie dostępu do informacji publicznej, która czarno na białym pokazuje, jak wygląda „wojna z narkotykami” w lokalnym wydaniu za 0,06g marihuany.
Są narkotyki, których zażycie prowadzi do przestępstwa częściej, niż innych. Wyniki badania
Nowe badanie opublikowane w „Journal of Psychopharmacology” pokazuje wpływ substancji psychoaktywnych na zachowania przestępcze. Okazuje się, że zażywanie niektórych środków wiąże się z niższym ryzykiem zatrzymań, zaś inne wykazują silne związki z różnymi kategoriami przestępstw.
Heroina ukryta w cegłach. Ponad tona zatrzymana w Porcie Gdynia
Wspólne działania Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP) oraz Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) doprowadziły do przejęcia ponad tony heroiny o czarnorynkowej wartości blisko 220 milionów złotych. To największe zabezpieczenie narkotyków w takiej ilości od dekady na terytorium Polski, a szczegóły tej spektakularnej akcji przedstawili na specjalnej konferencji prasowej minister spraw wewnętrznych i administracji Marcin Kierwiński oraz minister finansów i gospodarki Andrzej Domański.
