21 marca 2021sclero2014 pisze: Sma przeglądałem sporo stronek i na żadnej nie dostaniesz opio ..
ewentualnie dziesięciu nieudanych prób co będzie kosztować 5/6 stówek
22 marca 2021gandivrs pisze:na szczęście nie masz racji, ogarnięcie recepty na tramal to kwestia 10 minut21 marca 2021sclero2014 pisze: Sma przeglądałem sporo stronek i na żadnej nie dostaniesz opio ..
ewentualnie dziesięciu nieudanych prób co będzie kosztować 5/6 stówek
Ale wracajac do tematu, na stronkach z lekami nic moniejszego niz tramal wlasnie nie widzialem, co dopiero znaleźć majke czy cos, huhu, moze na jednej stronie byl, tylko pytanie czy by wypisali xD
22 marca 2021Uzumaki pisze: @sclero2014 a co niby, lek nasenny? a moze katon czy inne gowno? tramadol to opio jak kazde inne.
Ale wracajac do tematu, na stronkach z lekami nic moniejszego niz tramal wlasnie nie widzialem, co dopiero znaleźć majke czy cos, huhu, moze na jednej stronie byl, tylko pytanie czy by wypisali xD
"Do mniejszych dawek trzeba dorosnąć"
Pod warunkiem, że ten portal też nie należy do niego, bo dobry biznesmen robi konkurencję z samego siebie ;D
"Do mniejszych dawek trzeba dorosnąć"
ale zastapienie lekarzy rodzinnych przez si to pomysl genialny
@starysteve wlasnie wpadlem na to jak ten proces ulepszyc ... ten papierek mozna zrobic samemu - i jak z cv czy np oc z internetow ..
a ciekawe czy taki kwit daja tez onkolodzy?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mozg-jointy-1000.png)
„Tysiąc jointów później” – co naprawdę dzieje się z mózgiem stałego palacza marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zdzojntempolak.png)
Polacy a marihuana w 2025 roku: Co mówią najnowsze badania?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/betel-c0faedab2ce4409c9a96a39b09b1561b.jpg)
Betel jest używany od co najmniej 4000 lat
Betel to po kofeinie, alkoholu i nikotynie najbardziej popularna używka na świecie. Jest używany od dawna i głęboko zakorzeniony w kulturze Azji. Chociaż żucie betelu wiąże się z zabarwieniem zębów, brak takie zabarwienia nie oznacza, że człowiek betelu nie żuł. Dlatego też stwierdzenie jego użycia w przeszłości wymaga specjalistycznych badań. Taki, jakich podjęli się naukowcy z Tajlandii, Australii i USA.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/blume.jpg)
Z Brazylii do Europy z kawą i kokainą. Kulisy sprawy drobnicowca Blume
Drobnicowiec Blume, który w 2023 roku obsługiwał transatlantycką trasę handlową pod togijską banderą, dziś stał się symbolem jednego z największych przejęć narkotyków na wodach europejskich. Wydarzenia związane z jego zatrzymaniem obnażają skuteczność współpracy służb międzynarodowych oraz skalę wykorzystywania żeglugi morskiej przez zorganizowane grupy przestępcze.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/marihuana-i-psychodeliki-leczenie-zaburzen-odzywiania-860x484.jpg)
Marihuana i psychodeliki oceniane najwyżej w leczeniu zaburzeń odżywiania
Czy marihuana i psychodeliki mogą zrewolucjonizować leczenie anoreksji i bulimii? Nowe badanie opublikowane przez Amerykańskie Towarzystwo Medyczne (AMA) wskazuje, że pacjenci oceniają konopie i klasyczne psychodeliki jako najskuteczniejsze substancje w łagodzeniu ich objawów.