Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://narkopedia.org/FAQ:Hyperreal
A wkurwia mnie stan obecnej narkopedii nieziemsko, wszystko bym zmieniła i dopracowała, hashtagami i linkami do zredagowanej wiedzy świeciłyby się całe posty, jak coś robić to z pompą a nie kilkaset raptem pewnie wpisów.
Szybka możliwość edycji, dodawania hashtagów, od razu moderowane przez przydzielonego moderatora i dodawane, a nie...
W Modulatorach GABA Pregabalin Guide z redakcją Matiego.
_____________________________________
Low Functioning Addicts' Lodge:
misspillz.blogspot.com
Nie mogę się zalogować do Narkopedii. Próbowałem na dwóch przeglądarkach, Operze i Firefoxie. Dodam, że próbuję się tam zalogować pierwszy raz.
Nieobsługiwany błąd
Został zwrócony błąd, który nie może być obsłużony
Jak otrzymać pomoc.
Błąd ten wystąpił w związku z nieprzewidzianą sytuacją lub błędną konfigurację SimpleSAMLphp. Skontaktuj się z administratorem tego serwisu i wyślij mu powyższy błąd.
Moderatora proszę o scalenie wpisów
Proszę sobie zapisać te materiały na pulpicie – obiecuję powiadomić @Klamm osobiście, gdy będzie naprawione.
Dobrze, dzięki za odpowiedź i trzymam za słowo.
Dodam jeszcze tylko, że próbowałem też się logować przez Hyperreal ONE Password i też nie działa.
No to jaki to ma sens, kiedy nie można nic napisać.
Forum na tym traci.
WARN. pomylił ci się wątek na zażalenia, z technicznym Narkopedii. na przyszłość korzystaj z https://hyperreal.at/gdzie-pomoc /surv
Jeśli chcesz aby ta substancja, czy inna, została dodana, zgłaszaj to to tutaj. I przeczytaj ten wątek od pierwszej strony.
Uważam, że powinni mieć do niej dostęp użytkownicy z jakimś stażem na forum.
Wcześniej i tak każde zmiany muszą być zaakceptowane przez moderację.
Inaczej ten projekt nie ma sensu.
Młodzież i marihuana w Polsce – jak realnie minimalizować ryzyko?
Mąż polskiej noblistki myślał, że "popadł w szaleństwo". Badania nad psychodelikami w PRL
To nie rzeżucha. Internauci drwią z ujawnionej „plantacji” marihuany
Policjanci z Komisariatu Policji w Dębnie (woj. zachodniopomorskie) pochwalili się w zlikwidowaniem małej plantacji konopi indyjskich, które zaczął hodować w swoim domu jeden z mieszkańców gminy. Hodowla składała się z siedmiu jeszcze bardzo malutkich sadzonek. Zdjęcia całej instalacji dębniccy policjanci udostępnili w sieci. W mig w sieci zaroiło się od prześmiewczych komentarzy, które porównywały łup policjantów do… rzeżuchy. Tak bowiem wyglądały sadzonki ustawione obok siebie na jednym ze zdjęć.
CBŚP rozbija narkotykowy gang z Podlasia. 22 podejrzanych, ponad 130 kg zabezpieczonych narkotyków
CBŚP rozbija narkotykowy gang z Podlasia. 22 podejrzanych, ponad 130 kg zabezpieczonych narkotyków Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji, działając pod nadzorem Pomorskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Gdańsku, przeprowadzili trzy skoordynowane uderzenia w zorganizowaną grupę przestępczą z Podlasia. Grupa miała zajmować się produkcją oraz wprowadzaniem do obrotu znacznych ilości narkotyków. Łącznie zatrzymano 19 osób, a zabezpieczone mienie przekroczyło wartość 625 tys. zł.
Fatalna pomyłka - myślał, że to klienci i wręczył narkotyki nieumundurowanym policjantom
Policjanci z Wydziału Wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie zatrzymali mężczyznę, który podczas kontroli klatki schodowej… sam podał funkcjonariuszowi woreczek z suszem roślinnym. Interwencja doprowadziła do zabezpieczenia większej ilości narkotyków.

