wymieniam to tera na tram
01 lipca 2018mnbvcx pisze: Witam, jakieś pół roku temu brałem przez 3 tygodnie zolpedim, na początku w dawkach 10mg, ale z czasem najczęściej były to dawki 20mg-40mg.
Pewnego razu, ostatniego dnia gdy wziąłem zolpedim była to dawka 120mg, pamiętam jak wymiotowałem w środku lasu i to że się obudziłem w losowym miejscu, przez 3 dni widzialem podwójnie i nie rejestrowałem rzeczy które się działy. Przyjęcie tej dawki (70mg) było ze względu na problemy z dziewczyną która to z kolegą się zabawiała a ja tego dnia się dowiedziałem, wtedy po 70mg stracilem swiadomość i dojadlem do konca do 120mg tym samym nieświadomie robiąc próbę samobójczą.
Minęło pół roku od tamtego czasu, problemów z myśleniem nie mam, skończyłem szkole i udaję się na politechnikę, lecz od tamtego czasu mam pulsujące bóle głowy i ciągle obawy przed tym że jest coś nie tak, że jest inaczej, że zepsułem tą akcją siebie i nie będę mógł zdrowo myśleć, że to co myślę jest objawem a nie moją wolą itd. nie wiem czy to już nie objawy hipochondrii lub czegoś podobnego, dlatego pytanie do was:
Czy po takiej akcji, zolpedim mógł na stałe uszkodzić mi coś w głowie?
Byłbym wdzięczny za odpowiedź bo się na tym nie znam, a nie mogę spać spokojnie.
Lekko może podbić fazę, ale nie liczyłbym na jakieś fajerwerki.
Można połączyć go z melatoniną, faktycznie warto ją zaaplikować godzinę wcześniej niż zetkę.
20 lutego 2021Markoni96 pisze: Hej, miksował ktoś zolpidem i trazodon? Zastanawiam się czy jest szansa na zwiększenie halucynacji
Nie powiedziałabym, że nie warto łączyć z innymi substancjami. Wiem na pewno, że połączenie z mj jest przeboskie.
Nie nadaje się za bardzo do zbijania psychodelików, no może ostatecznie, bo sam w sobie nie jest antypsychotyczny.
W Modulatorach GABA Pregabalin Guide z redakcją Matiego.
_____________________________________
Low Functioning Addicts' Lodge:
misspillz.blogspot.com
21 lutego 2021misspill pisze: @Kokon90, mylisz się, zolpidem to beznadziejnie ryjąca substancja. Korzystaj póki możesz z miksu, konsekwencje będą spore.
Nie nadaje się za bardzo do zbijania psychodelików, no może ostatecznie, bo sam w sobie nie jest antypsychotyczny.
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/b/b8e21269-0d99-405e-8bbd-0baf4832a809/roach-perc.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250815%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250815T192302Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=bde19833a5b942f42d8d4af98e0cf07e80fcfd58a27960aed3e05cf8bbde7597)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/weedtravelbyair.jpg)
Podróż z medyczną marihuaną samolotem – co musisz wiedzieć?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/a12a216cf97460608e37260bc2663020f9aa0a82.jpg)
Dlaczego Portugalia może być europejską stolicą medycznej marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/lajza.jpg)
„Adwokat od trumien na kółkach” i jego żona z zarzutami w sprawie narkotyków
Znany łódzki prawnik, nazwany przez media „adwokatem od trumien na kółkach”, ponownie ma problemy z prawem. Paweł K. został w kwietniu, nieprawomocnie, skazany przez sąd w Olsztynie za spowodowanie śmiertelnego wypadku na drodze z Jezioran do Barczewa. W wypadku zginęły dwie kobiety.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/kluczborkprasowy.jpg)
Był twarzą lokalnej policji od wielu lat. Zwalniają go za narkotyki
Rzecznik komendy policji w Kluczborku został zatrzymany w związku z posiadaniem narkotyków, właśnie jest wydalany dyscyplinarnie ze służby - dowiedział się tvn24.pl. To kolejny w ostatnim czasie przypadek przyłapania funkcjonariusza służb mundurowych z narkotykami.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/paczkomatdomeyki.jpg)
Dopalacze rozsyłali paczkomatami. Handlowali narkotykiem "zombie"
Patent na "bezpieczną" dystrybucję środków psychotropowych opracowała ukraińsko-polsko-białoruska grupa przestępcza. Mężczyźni magazynowali, sortowali, a następnie rozsyłali do paczkomatów środki psychotropowe. W ramach śledztwa nadzorowanego przez Prokuraturę Rejonową w Pruszczu Gdańskim zatrzymano 8 mężczyzn i zabezpieczono flakkę o wartości miliona złotych.