Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala
07 lutego 2021Limitbreaker pisze:
ćpasz tani racemat zamiast dekstry, dlatego tak działa. Ja też jestem wkurwiony po racemacie
08 lutego 2021eanueeves pisze:Wlasnie pytanie. To o to chodzi z tym "Sulfate", ktory jest w kurwe drogi? Sa pasty i te sulfaty, tak? Jedno fajnie spiduje, po drugim to sie tylko ogladasz kurwa na boki zestresowany chuj wie czym. Ciekawi mnie to porownanie i jak to nazwac.07 lutego 2021Limitbreaker pisze:
ćpasz tani racemat zamiast dekstry, dlatego tak działa. Ja też jestem wkurwiony po racemacie
Czyli na chłopski rozum: najpierw jest amfetamina, wyobraź ją sobie jak dłoń: prawa albo lewa. Niby to samo, ale jednak spełniająca inną funkcję, bo najczęściej jedna z dłoni jest dominująca. "Prawy" i "lewy" związek może się niewiele albo bardzo różnić od siebie działaniem. "Racemat" to "prawy" i "lewy" związek (np. amfetaminy) w proporcji 1:1. To jest najczęściej spotykana amfetamina. I dopiero ta amfetamina - prawoskrętna, lewoskrętna, albo racemat, do niej dodaje się np. kwas siarkowy (sulphuric acid) i powstaje siarczan (sulphate) amfetaminy, i to jest ta forma, która jest w sprzedaży. Ale siarczan amfetaminy może zawierać racemat, dekstroamfetaminę, albo lewoamfetaminę (ta chujowa). Rodzaj soli ma niewielkie znaczenie i poza wyjątkami nie warto na to zwracać uwagi. Np. fosforan amfetaminy mniej śmierdzi... Bo nie ma siarki. Niby tam jest procentowo więcej amfetaminy, ale tego w zasadzie nie odczujesz.
Ale na takim bloku mało kto wie w ogóle o tym, co sprzedaje, albo że w ogóle istnieje takie rozróżnienie na izomery prawoskrętne i lewoskrętne. Raczej jak ktoś zdaje sobie sprawę z tego, że sprzedaje ten rzadziej spotykany prawoskrętny izomer, to chce wyższą cenę. Czasem mówi się na taką amfetaminę, że jest "spokojna". Raz zdarzyło się mi taką dostać od osiedlowego.
Jeśli chodzi o pastę. Oficjalnie pasta to jest amfetamina prosto z produkcji, jeszcze nie wysuszona z rozpuszczalników użytych w trakcie produkcji, i pospiesznie opchnięta, dlatego trzeba ją suszyć. Faktycznie to po prostu lenistwo, chciwość oraz sposób na sprzedanie Ci "grama", który po wysuszeniu waży połowę tego, co zapłaciłeś. Druga rzecz, że często miesza się kofeinę, jakieś białe proszki, rozpuszczalniki, robi z tego tę papkę i potem sprzedawane to jest jako "pasta". Czyli też chuj. Bardzo rzadko jest to faktycznie amfetamina "prosto z taśmy", ale czasem jest.
Scalono | 909
08 lutego 2021Dawids1003 pisze: Siema mam pytanie, chce z kolega przyjąć fete, z tym, że ogólnie mam niedowagę waze 50kg na 176cm wzrostu, mysle ze dawkowanie w takim przypadku ma znaczenie, jakieś rady? Dodam, że byłby to mój pierwszy raz z ta substancja.
Jeśli po raz pierwszy zamierzasz wziąć jakąś substancję, to przede wszystkim z głową. Nie bierz całej dawki, tylko zacznij od mniejszej porcji i poczekaj na reakcję Twojego organizmu. Różni ludzie różnie reagują na różne środki, a wbrew pozorą łatwo jest zrobić sobie krzywdę...
Poza tym, tak jak napisał @Limitbreaker powyżej, feta i niedowaga to połączenie którego się powinno unikać, szkoda zdrowia.
Scalono | 909
Generalnie głównie chodzi mi o to czy jeżeli przyjmę jednorazową dawkę fety lub kryształu, czy jest możliwość, że pierdolne na zawał w czasie haju lub cokolwiek złego może mi się stać? Chodzi mi o jednego węża, powiedzmy 100mg, wydaje mi sie, że jest taka ewentualność ze względu na to, że każdy inaczej reaguje na dane środki, aczkolwiek jestem w chuj ciekawy tego stanu
Czy jest możliwość? Zawsze jest jakaś możliwość, że coś się popsuje. Moim zdaniem cała zabawa właśnie polega na tym, że mając wiedzę o jakiejś substancji, i swoich możliwościach (albo nie XD), sam decydujesz co zrobisz.
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
7 petycji przeciw reklamom i promocjom alkoholu, które mogą zmienić polskie prawo
Sposób studentów na problemy psychiczne: melisa i marihuana
Aż 96 proc. studentów deklaruje, że stosuje przynajmniej jedną metodę samodzielnego radzenia sobie z problemami psychicznymi. Najczęściej wybierają aktywność fizyczną lub techniki relaksacyjne, ale część sięga także po preparaty roślinne, a nawet marihuanę – wynika z badań wrocławskich naukowców.
Prawie 60% rynku e-papierosów w Polsce to szara strefa
Prawie 60 proc. polskiego rynku e-papierosów funkcjonuje poza jakąkolwiek kontrolą państwa. Nowy raport Fraunhofer IIS pokazuje, że Polska jest jednym z europejskich liderów nielegalnego obrotu produktami do waporyzacji, a skala problemu może rosnąć jeszcze szybciej niż dotychczas.
Cannabis trafia do supermarketów w Niemczech. Netto sprzedaje nasiona marihuany jak zwykłe warzywa
Jeszcze niedawno coś takiego byłoby nie do pomyślenia. W niemieckim supermarkecie obok nasion pomidorów czy bazylii pojawiły się… nasiona cannabis. Popularna sieć Netto rozpoczęła testową sprzedaż produktu, który budzi ogromne zainteresowanie klientów i wywołuje dyskusję o nowych realiach po legalizacji. Wszystko odbywa się jednak zgodnie z obowiązującym prawem, które pozwala dorosłym na domową uprawę konopi. Dla wielu osób to znak, że marihuana w Niemczech powoli staje się zwykłym elementem rynku, a nie tematem tabu.
