Ostatnie 2 razy nie pokopało tak jakbym chciał, to też jakoś mega mnie nie ciągnie.
Ale zgaduję, że kiedyś, przy jakiejś specjalnej okazji sobie dam, tym razem z zachowaniem zdrowego rozsądku.
A ty?
Tak jak pisałeś, u mnie też faza to namiastka tego co było kiedyś. Za to uroków zbyt wiele. Zrobiłem sobie szczery rachunek sumienia i stwierdziłem że już nie warto. :)
Mam pytanie za 100 punktów. Miałeś może covida? Pytam dlatego gdyż dziś trafiłem na artykuł mówiący o tym że powikłania po covidzie to też właśnie problemy ze spaniem, szumy uszne i takie tam. Ja akurat miałem covida więc może te objawy to po tym?
Objawy, pozytywne testy u moich znajomych, z ktorymi spedzalem duzo czasu etc.
Ale jakbym miał obstawiać, to wirus nie ma z tym nic wspólnego. Powodem było prostu głupie i srogie przedawkowanie
A powiedz mi, jak nachodzi wieczór to odczuwasz też jakby znużenie? Ja mam ciągle wrażenie jakby z banią nie do końca było ok. Niby nic nie boli, ale wieczorem czuje zmęczenie. Do tego doszedł problem z zasypianiem. I sport dużo tu nie pomaga. Poza tym wszystko inne gites. Żadnych lęków czy też schiz. Też tak masz?
Wszystkie dolegliwosci charakterystyczne dla przedawkowania juz mi minely, tobie tez juz powinny bo twoj incydent mial miejsce kilka tygodni przed moim.
A covid to tylko troche bardziej zarazliwa grypa, nie mysl tyle o tych objawach bo sie faktycznie rozchorujesz na cos powaznego
Teraz tylko zwykła bezsenność mnie dręczy, ale to jest nic w porównaniu do tego co się działo wtedy + to nie od tego przedawkowania.
Chyba mogę powiedzieć, że już po wszystkim. Kawał lekcji i swego rodzaju policzek od zycia.
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Konopie w leczeniu demencji. Naukowcy wskazują dwa związki
Doustna kombinacja oczyszczonego THC i CBD istotnie zmniejsza pobudzenie u seniorów z zaawansowaną demencją – wynika z badania LiBBY zaprezentowanego na konferencji Alzheimer’s Association International Conference w Londynie.
USA: DEA tymczasowo zaklasyfikuje 7-OH do tej samej kategorii co heroinę i LSD
W środę amerykańska Agencja ds. Walki z Narkotykami (DEA) ogłosiła zamiar tymczasowego zaklasyfikowania 7-hydroksymitagyniny (7-OH) oraz trzech powiązanych substancji jako narkotyków Grupy I, czyli tej samej kategorii co heroina i LSD.
Ministerstwo Rolnictwa alarmuje. Chodzi o nową akcyzę na alkohol
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wystąpiło do Ministerstwa Finansów o wycofanie planowanej podwyżki podatku akcyzowego na alkohol.