ODPOWIEDZ
Posty: 216 • Strona 12 z 22
  • 79 / / 0
@Miki12 może źle to opisałem. Chodzi uczucie tępego jakby bólu w skroniach. Coś na styl migreny. Mam pewną teorię którą chciałbym zweryfikować. A może Ty coś mi powiesz, chodzi mi o cisnienie śródczaszkowe po mama.
  • 563 / 104 / 0
@KapitanBoo bardziej chodzi o bol napieciowy spowodowany zwezeniem naczyn krwionosnych , stary ja 2 lata dzien w dzien go mialem , idz Pan w chuj z nim :D
  • 79 / / 0
@Miki12 najprawdopodobniej pewnie o tym samym mówimy. Zauważyłem że pojawia się on na zejściu. U mnie przez pierwsze dwa dni nasilał się głównie wieczorową porą. Czy u Ciebie podobnie było? Pytam dlatego gdyż po ponad miesiącu czasu jeszcze czuję pewien dyskomfort. Jak unoszę brwi to tak jakby coś w tych stroniąch siedziało. Jak sobie z tym poradziłeś? Właśnie wyczytałem że witamina b12 pomaga w takich sytuacjach.
  • 563 / 104 / 0
witamina b12 , b6 bieganie , medytacja , generalnie wyluzowanie i staralem sie nie zwracac na niego uwage, ciekawa sprawa
  • 50 / 16 / 0
@KapitanBoo

Po mieszance, przez 2 tyg bardzo duzo pigul, MDMA w krysztale, troche fety i jakis kryształów innych. Procz skroni jeszcze czesto byly momenty gdzie mialem wrazenie jakby w mojej glowie uderzal piorun, nagly mocny dzwiek az oczy sie zamykaly
Uwaga! Użytkownik Vitoelo nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 79 / / 0
@Miki12 no właśnie, ciekawe to jest. Ja też włączyłem w to ruch. Nie tyle bieganie, co szybki marsz. Powiedz mi, Wit b6 solo czy z magnezem?

@Vitoelo mówisz bardzo dużo piguł? Czyli ile jeśli możesz powiedzieć orientacyjnie? I najwięcej podczas sesji ile wszamałeś? I też pytanie ile miały mama w sobie? Jakieś efekty uboczne się utrzymują do dziś?
  • 50 / 16 / 0
@KapitanBoo

Zdarzalo sie nam zejsc po 5-6 na glowe w ciagu nocy, w miesiac mysle, ze ok 30-50 pigul. Efektow raczej brak, nie zauwazylem jeszcze zadnych, nadal jestem madry. Nie wiem - to loteria
Uwaga! Użytkownik Vitoelo nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 79 / / 0
Te piguły to jakieś strongi? Powyżej 200 mg MDMA?
  • 50 / 16 / 0
@KapitanBoo

Na pewno, najpierw z warszawy jakies barcelonki redbulle, pozniej juz z tora zamawiane punishery, skittelsy itp podobno 220+
Uwaga! Użytkownik Vitoelo nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 563 / 104 / 0
@KapitanBoo solo bralem , w moim przypadku prawdopdoobnie odpalona nerwica pod wplywem MDMA spowodowala wlasnie wszystie objawy
ODPOWIEDZ
Posty: 216 • Strona 12 z 22
Artykuły
Newsy
[img]
"Narcos z Podlasia" skazani. Ich narkotyki miały zalać polski rynek

Meksykańscy narcos, którzy produkowali metamfetaminę na Podlasiu, zostali skazani przed sądem w Białymstoku. To pierwszy przypadek w Polsce, który pokazuje zmianę modelu działania karteli - zamiast szmuglować narkotyki do Europy, wysyłają "kucharzy". Tylko w Polsce toczą się procesy jeszcze dwóch innych grup z Meksyku.

[img]
Kofeina może pomóc w diagnozowaniu Alzheimera. Nawet umiarkowana dawka może mieć wpływ

Kofeina może wpływać nie tylko na koncentrację i poziom energii, ale także na wyniki badań neurologicznych. Włoscy naukowcy wykazali, że dawka odpowiadająca około dwóm filiżankom kawy wyraźnie zmienia sposób, w jaki mózg tłumi sygnały odpowiedzialne za ruch. Odkrycie może mieć znaczenie dla przyszłej diagnostyki choroby Alzheimera i innych zaburzeń neurodegeneracyjnych.

[img]
Marihuana a metabolizm. Naukowcy odkryli zaskakujący wpływ konopi na organizm

Naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego odkryli, że związki zawarte w konopiach mogą wpływać na wagę i metabolizm w sposób bardziej złożony, niż dotąd przypuszczano. Eksperymenty na myszach sugerują, że za potencjalne korzyści metaboliczne mogą odpowiadać nie tylko THC, ale również inne substancje obecne w marihuanie.