Więcej informacji: Pregabalina w Narkopedii [H]yperreala
Chodziłam na siłownię, ale pozamykali. Później otworzyli i znów chodziłam... ponownie je zamknęli. Jak wobec tego można zapobiec gromadzeniu się wody w ciele po pregabie. Jakieś sprawdzone herbatki? Jakieś środki z apteki?
09 stycznia 2021misspill pisze: Oczywiście, możemy dyskutować o braniu doraźnym i ćpaniu pregabaliny, jak najbardziej (...)
Tak więc...
07 stycznia 2021bulku pisze: Dezinformacja. Od tej pory o pregabalinie "branej doraźnie" możecie sobie pisać w knajpie. Tu się leczymy, mówiliśmy o leczeniu, nie ćpaniu, ćpanie to nie jest "branie doraźnie", bo to żadna forma leczenia. Teraz zapraszam do knajpy, niech Świat odpocznie od odmętów.
Tak jak wiele osób w usuniętych ostatnio postach sugerowało, udanie się dłuższe ferie zimowe to czasami naprawdę nic złego.
Co do reszty - ok, przyjęłam.
Raczej pomyłką i nadmierną reakcją, tak. Chodziło oczywiście o wcinanie się w temat brania leczniczego, oczywiście to jest relatywne gdzie kończy się branie lecznicze, ale zakładamy, że leczniczo nie czujemy żadnego "tła" pregabby, a ulgę od objawów chorobowych i dlatego jesteśmy leczniczy. Jeśli user poczuje działanie pozalecznicze może się uzależnić w pewnym stopniu od działania rekreacyjnego lub/też od samego działania leczniczego. Przy parogodzinnym już odstawieniu, robi się zdenerwowany, drażliwy etc. pojawia zależność, koszmary przysenne przy odstawce, stany przysenne, misz-masz, kapusta z grochem. Śpi się i dość jeszcze przyjemnie leży.
Teraz zwiększyłam z 300 do 450 dla komfortu psychicznego, a mam stuffu w bród. Czasem nawet 600 zarzucę, czy jak na sylwka 900, bo mnie trend na pregabbe też zerżnął, CEV i takie skołowanie mocne pregabbe, niezbyt sedacyjne, jak amfa bardziej
Łatwo z niej zejść, zmniejszyć zależność, ogarnąć uzal.
Przygotowuję się przed FAQ 2.0: Pregabalina - Przewodnik.
Daj znać, potem może przeniosę naszą dyskusję.
W Modulatorach GABA Pregabalin Guide z redakcją Matiego.
_____________________________________
Low Functioning Addicts' Lodge:
misspillz.blogspot.com
Nienawidze alko, bo mi zrylo psyche i.jestem dość lękliwy i paranoiczny, ale to od zioła akurat.
No wiece rzuciłem wszystko i do magika sie odezwalem z objawami.
Dostałem ssri nie pamietam jaki i potężny zapas pregaby.
Mam zamiar ją stosować niecodziennie tylko przy okazji spotkań towarzyskich raz/dwa w tygodniu, żeby nie odstawać humorem od innych pijących/ćpających.
Czy dobrze myślę, że takie 300mg byloby odpowiednie na takie okazje?
Troche mam styrane gaba wlasnie przez alko, minimalne ilosci benzo i gbl ostatnio walonego we Wrześniu.
Ma to jakiś sens czy sobie odpuścić?
W Modulatorach GABA Pregabalin Guide z redakcją Matiego.
_____________________________________
Low Functioning Addicts' Lodge:
misspillz.blogspot.com
W Modulatorach GABA Pregabalin Guide z redakcją Matiego.
_____________________________________
Low Functioning Addicts' Lodge:
misspillz.blogspot.com
Opakowanie 56 kaps po 150 mg które normalnemu człowiekowi starczyłoby przy normalnym stosowaniu na około miesiąc już niemal zjadłem w dwa dni mikusjąc z małymi dawkami diazepamu, umiarkowanymi(jak na moje standardy) etanolu i raz makumbą z 50g siewnej CBG(nie polecam, szkoda na to czasu i kasy, lepszy don kon z CBD), zostało mi około 14 kaps jeśli dobrze liczyłem :( czas zrobić przerwę, dzień czy dwa?
Jakie jest LD50 dla pregabaliny??
============================
* korekta, zacząłem od 9 stycznia
-EDIT-
**korekta korekty, od 8 stycznia, wybaczcie jestem zamotany lekko w tym stanie
więc wychodzi w trzy dni od 600mg do około 2g na dzień.
Scalono. ~misspill
Dziękuję misspilll :)
Kolejne 450mg rozbełtane w szklance mineralnej poszło w gardło, zaczynam się zastanawiać czy nie przedobrzę.
-edit x czas później-
W koncu spoko weszło.
https://youtu.be/96m8ioMBVzw
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
Marihuana najczęściej używaną substancją psychoaktywną w Polsce po alkoholu, kofeinie i nikotynie
Analiza danych: Otwarcie legalnych sklepów z marihuaną powiązane ze spadkiem zgonów opioidowych
W sieci prowadził "sklep" z narkotykami
Prowadził "sklep" na jednym z komunikatorów internetowych. Przyjmował zamówienia na narkotyki, które następnie dostarczał w wybrane miejsca, przekazując kupującym współrzędne geograficzne. Wykorzystywał również firmy kurierskie, co umożliwiało bezkontaktową dostawę narkotyków.
Ks. Krystian na celowniku służb. Była już pigułka gwałtu, koka dla ubogich i śmierć znajomego
Nowe informacje w sprawie księdza Krystiana K. z Sosnowca oskarżonego o posiadanie narkotyków i nieumyślne spowodowanie śmierci 21-latka. W minioną niedzielę (12 października) duchowny został wylegitymowany przez patrol policji w Katowicach. Miał przy sobie podejrzaną substancję. Śledczy badają, czy nie jest ona zakazana. Jakub Jagoda, zastępca prokuratura rejonowego Katowice Północ, poinformował "Fakt" o okolicznościach sprawy księdza Krystiana.
30% Polaków w wieku od 15 do 34 roku życia przyznaje, że miało kontakt z narkotykami
Krajowe Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom informuje, że dane dotyczące zażywania narkotyków w Polsce przez młodych ludzi są niepokojące. 30% Polaków w wieku od 15. do 34. roku życia przyznaje, że miało kontakt z narkotykami. Kolejne akcje policji pokazują, że problem jest. W dwa dni zatrzymano w sumie 13 osób mających związek z handlem narkotykami.
