Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 74 • Strona 5 z 8
  • 321 / 5 / 0
Nieprzeczytany post autor: astaroth »
Tak mnie sie jakoś przypomniało, że ktos pytał o wzmacnianie kody. No więc według mnie nie trzeba kołować trudno dostępnych leków, bo dla mnie zajebistym jest mix ~120mg dxm, po 3 godzinach kodeina, a w trakcie fazy jeszcze dopalić mj ;) To ostatnie można sobie odpuścić, bo dxm wystarczająco wzmacnia euforię i w ogóle całą fazę, ale ja po tym miksie zawsze umieram ze szczęscia przy dawce 150 mg kodeiny (oczywiście tolerancji nie mam, więc kto inny pewnie będzie potrzebował więcej).
Tylko jeszcze taki minus, że nie mozna jeść w ciągu dnia jakichś dużych i cieżkostrawnych posiłków, ale to chyba nic nowego dla kodeinistów :)
Co o tym myślicie, nienajgorszy pomysł? :blush:
Meow.
  • 459 / 4 / 0
Nieprzeczytany post autor: Roni Regan »
Fakt znany że DXM wzmacnia kodę-na codeine.50g pisze że DXM "slightly reduces the tolerance to opioids".
Ja jeszcze nie wypróbowałem bo mam mała tolerancję. Ale kiedys stestuję.
Prawda, której nikt nie chce nawet za darmo.

Skręt jak tlen i browarków pare na prześwicie
Kolorowsze staje się szare życie
  • 377 / 15 / 0
Nieprzeczytany post autor: gofel »
tak tak małe dawki DXM wzmacniają kode
DXM obniża tolerancje praktycznie na wszystkie używki
stosowałem to wielokrotnie i potwierdzam ze dobrze upierdala :D
deksa trzeba wrzucić jakieś 1,5-2H przed kodą
zawsze jadłem mało deksa, około 100mg, z jednej strony dlatego bo go strasznie nie lubię a z drugiej dlatego nam nie zużył za dużo naszego ulubionego enzymu bo przecież on tez jest przez niego metabolizowany
Uwaga! Użytkownik gofel nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 289 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: akoAco »
i te 100 mg dexa zadziała odpowiednio niezależnie od tolerancji na tegoż? bo mnie to i 450 mg to tak średnio robi to 100 nawet nie czuje, wiem że to nie dexa mam poczuć ale tak pytam...
Uwaga! Użytkownik akoAco nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 321 / 5 / 0
Nieprzeczytany post autor: astaroth »
Ja tolerancje na oba specyfiki mam praktycznie zerową, więc stosuję minimalne dawki.. Też nie czuję tej setki, ale ma ona wpływ na kodę. Nie wiem jak to dokładnie jest z tym miksem, niech lepiej wypowie się jakiś zaprawiony w boju zjadacz deksa :)
Meow.
  • 586 / 8 / 0
Nieprzeczytany post autor: idn »
tylko nie bierzcie za dużo tego dekstera, bo syndrom serotoninowy to nie przelewki.

niemniej potwierdzam, DXM + kodeina w niewielkich ilościach ma moc. osobiście jeszcze dodawałem trochę efedryny na euforię i uzyskiwałem stan dosłownie idealny. szkoda tylko, że kac po tym również był idealny. ;)
szatan
  • 474 / 10 / 0
Nieprzeczytany post autor: burek123 »
dxm w ilosci max 150 mg przed kodą jest wyjebany. 300 mg kody (jedzac jakieś 3-4 h przed te max 150 dxm) zajebisćie w huj człowieka ukurwi bez żadnego ale.
Maisssterrr qrwy
  • 377 / 15 / 0
Nieprzeczytany post autor: gofel »
ostatnio dowiedziałem się ze istnieje jeszcze jedna grupa środków które silnie indukują CYP2D6,
najsilniejszymi induktorami tego enzymu (nie tylko tego) są: uwaga, uwaga DIOKSYNY :cheesy:
problem tylko w tym ze są one jednymi z najsilniejszych trucizn znanych ludzkości,
nawet nie będę was przestrzegał przed stosowaniem ich ponieważ to jest broń chemiczna i właściwie nie da sie tego zdobyć...
ale jeżeli chcecie wyglądać jak Juszczenko to proszę bardzo, kilka pikogramów i facjata jak nowa %-D
Uwaga! Użytkownik gofel nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3523 / 55 / 0
[quote="gofel"]
ostatnio dowiedziałem się ze istnieje jeszcze jedna grupa środków które silnie indukują CYP2D6,
najsilniejszymi induktorami tego enzymu (nie tylko tego) są]

Z tego co pamiętam to dioksyny działają dosc długo t.j mają odpowienio długi okres półtrwania ;] %-D Czyli wziąć raz i mieć niezłego boostera kodeiny do końca swego dość krótkiego zywota.
Ostatnio zmieniony 02 maja 2008 przez WildMonkey, łącznie zmieniany 1 raz.
GG 11510053
Piszcie kiedykolwiek

Wszystko co napisałem na tym forum to prawda; opisywane sytuacje miały miejsce..
  • 678 / 2 / 0
gofel pisze:

nawet nie będę was przestrzegał przed stosowaniem ich ponieważ to jest broń chemiczna i właściwie nie da sie tego zdobyć...
ale jeżeli chcecie wyglądać jak Juszczenko to proszę bardzo, kilka pikogramów i facjata jak nowa %-D
Nie doceniasz cpunow;).
ODPOWIEDZ
Posty: 74 • Strona 5 z 8
Newsy
[img]
Ucieczka zakończona w jeziorze

Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.

[img]
Jedna dawka i tygodnie ulgi. "Magiczne grzybki" dają nadzieję na nowe leczenie bólu

Psylocybina

[img]
Kofeina może pomóc w diagnozowaniu Alzheimera. Nawet umiarkowana dawka może mieć wpływ

Kofeina może wpływać nie tylko na koncentrację i poziom energii, ale także na wyniki badań neurologicznych. Włoscy naukowcy wykazali, że dawka odpowiadająca około dwóm filiżankom kawy wyraźnie zmienia sposób, w jaki mózg tłumi sygnały odpowiedzialne za ruch. Odkrycie może mieć znaczenie dla przyszłej diagnostyki choroby Alzheimera i innych zaburzeń neurodegeneracyjnych.