23 października 2020Dualizm22 pisze: CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ ? DOPAL TO CO ZOSTAŁO W BUTELCE.
Ty wolisz mieć stany psychodeliczne
Ja mam taki sposób, że jak robię przerwę od ćpania, czy podejmuje kolejne wyzwanie by je rzucić. Zawsze musi być obok tabaka :) napierdalam cały dzień co chwilę, oszukuje mózg że coś wciągam
Jak ćpam zawsze leci fajek za fajkiem, na trzezwo po fajkach miewam leki i depresję, czuję się jak gówno jak zapale a tabaka działa zgoła odmiennie, po snuffaniu takie fajne orzeźwienie czuje i rzecz jasna tak jak mówiłem, to takie małe oszukiwanie mózgu - w moim wypadku zdaje rezultat zajebisvie w okresach abstynencję. Już sama tabaka mi się kojarzy tylko z zajebisrymi okresami jak nie ćpam
Ozony polecam wszystkie, ale malinowa jest kozak w chuj, wiśniowa też mi wchodzi genialnie
Próbowałem też tabak typu czekoladowa czy jakieś lody czekoladowe, ale niestety w przypadku tabak nie zdaje to rezultatu. Te tabaki są tak drobno mielone, wręcz pyliste że czuję jakbym wciągał kurz do nosa i po kilku snuffach jest już bardzo nieprzyjemnie, a spływ chujowy
Przy Ozonach tego nie zauważyłem. Spływ zajebisty i ten miętowo owocowy kopniak po wciągnięciu robi fajna robotę
15 listopada 2020Kazuy4 pisze: I jak oceniasz? Medyk czy Redbul? Ja sobie dzisiaj mixuje te dwa gatuki akurat, więc się zainteresowałemKończy mi się ten Medyk, dla mnie jest zresztą nieco dziwny. Do tego bardzo pylisty, często mam przez to kaszel.
16 listopada 2020Metropolis pisze: Co sądzicie o gletscher prise z poechl? Mnie zaskoczyła pozytywnie jakby mentolowo. Po doświadczeniach z innymi w tym: redbulem, c-type ozone wiśniową była ciekawą odmianą z niespodziewanym wejściem.
23 października 2020Dualizm22 pisze: CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ ? DOPAL TO CO ZOSTAŁO W BUTELCE.
Ja obecnie mam dwie tabaki
Ozone raspberry i druga tabaka paul gotard czekoladowa. Ta pierwsza do użytku cały dzień a druga raz na kilka godzin można snuffnac bo ma ładny zapach, ale te pyliste tabaki do nakurwiania kilka razy pod rząd się nie nadają, mają fatalny spływ i pozostawiają nieprzyjemne uczucie w nosie
W Warszawie jest genialny sklep z tabakami, każdy smak jaki mozba sobie wymyślić tam mają i świetne ceny. Oznona za 7 zł na przykład. Sklep zwie się sherlock traffica bodajże i można go odwiedzić przy centralnym dworcu, ceny i wybór naprawdę niesamowity.
No to cyk, po różanym strzale w obie dziury.
wierzyli do końca i poszli na dno
teraz jeszcze przechylają moją łódź niepewną
odtrącam te sztywne dłonie okrutnie żywa
odtrącam rok za rokiem.
19 listopada 2020Marcins96 pisze: Nie no redbull to jest tragedia tabaka jeśli chodzi o walory smakowe, a to jest wśród koneserów tabak sprawa nadrzędna. Może i ma dużo nikotyny, ale smakuje fatalnie
Ja obecnie mam dwie tabaki
Ozone raspberry i druga tabaka paul gotard czekoladowa. Ta pierwsza do użytku cały dzień a druga raz na kilka godzin można snuffnac bo ma ładny zapach, ale te pyliste tabaki do nakurwiania kilka razy pod rząd się nie nadają, mają fatalny spływ i pozostawiają nieprzyjemne uczucie w nosie
W Warszawie jest genialny sklep z tabakami, każdy smak jaki mozba sobie wymyślić tam mają i świetne ceny. Oznona za 7 zł na przykład. Sklep zwie się sherlock traffica bodajże i można go odwiedzić przy centralnym dworcu, ceny i wybór naprawdę niesamowity.
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
"Narcos z Podlasia" skazani. Ich narkotyki miały zalać polski rynek
Meksykańscy narcos, którzy produkowali metamfetaminę na Podlasiu, zostali skazani przed sądem w Białymstoku. To pierwszy przypadek w Polsce, który pokazuje zmianę modelu działania karteli - zamiast szmuglować narkotyki do Europy, wysyłają "kucharzy". Tylko w Polsce toczą się procesy jeszcze dwóch innych grup z Meksyku.
Jedna dawka i tygodnie ulgi. "Magiczne grzybki" dają nadzieję na nowe leczenie bólu
Psylocybina
Niemal 3 tony kokainy pod ziemią. Policja przejęła rekordową kontrabandę
Australijska policja skonfiskowała 2,7 tony kokainy, ukrytej w plastikowych pojemnikach zakopanych pod ziemią na obrzeżach Sydney. Wskazano, że to rekordowa ilość narkotyków przejęta w tym kraju.
