Szukam czegoś na okres long term - około 6 miesięcy
Nic nigdy nie ćpałem nawet alko nie piję
Przez ten czas myślałem o piracetamie bo mam jeszcze opakowanie, cdp choline, n acetylo tyrozyna, soplówka i gotu kola. Brałem tylko piraceteam kiedyś przez 2 miesiące a te inne dopiero chcę zamówić.
Jednak boję się tego piracetamu bo naczytałem się dużo złych rzeczy na ten temat: https://nootropy.pl/2019/03/18/piraceta ... CF1WBE4oy0 iobawiam się, że mogłem sam kiedyś doświadczyć brainfogu. Może coś właśnie zamiast piracetamu? Czy te wszystkie substancje się nie gryzą i jak dawkować?
Mi pomógł usiedzieć w przedzień trudnego egzaminu chyba z 8h z jedną tylko przerwą. Uzyskująć zadowalająco dobry rezultat.
/Poprawiono pisownię słowa 'Armodafinil/no wiesz, stachuj, taki błąd? ;-)/misspill
31 października 2020stachuj pisze: Modafinil/Armodanifinil- są to inhibitory wychwytu zwrotnego dopaminy i noradrenaliny.
Mi pomógł usiedzieć w przedzień trudnego egzaminu chyba z 8h z jedną tylko przerwą. Uzyskująć zadowalająco dobry rezultat.
Tylko jest trudno dostępny i nie powinno się go brać long term podobno
metylofenidat zwiększa "nagrodę" jak już zacznę coś robić i wciąga do nauki
fenylopiracetam też dosyć dużo daje, ale do suplementacji to raczej trzeba zza granicy zamawiać, bo tutaj ceny to tragedia
Jako paliwo do tego wszystkiego jakieś choliny
GIF: Nielegalny handel w sieci lekami narkotycznymi zaczyna się od legalnej recepty [WYWIAD]
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
Od operacji do legislacji – CBŚP kształtuje prawo UE w walce z narkotykami syntetycznymi
Polska inicjatywa przerodziła się w konkretne regulacje UE – nowe przepisy ograniczające dostęp do kluczowych prekursorów narkotykowych to bezpośredni efekt działań Centralnego Biura Śledczego Policji.
Mnisi szmuglowali narkotyki. Ukryli je za fałszywymi ściankami
22 buddyjskich mnichów zostało aresztowanych na międzynarodowym lotnisku w Kolombo w Sri Lance. W ich bagażach znaleziono łącznie około 110 kilogramów marihuany.
CBZC uderza w narkobiznes. Zatrzymano 27 osób
Funkcjonariusze Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości zatrzymali 27 osób podejrzanych m.in. o wprowadzanie na terenie województwa opolskiego znacznych ilości środków odurzających i substancji psychotropowych. Z ustaleń śledczych wynika, że grupa zajmowała się dystrybucją marihuany oraz mefedronu, czerpiąc z tego procederu stałe korzyści majątkowe.