Do podgrzewacza się nikt nie przyczepi.
czy piesek (albo te mistyczne mAsZynY) w dwóch parach bokserek, może jakichś kalesonach i grubych gaciach będzie w stanie coś wyniuchać? w sensie no ja wiem ze jak postawią mi psa uzależnionego od fety to znajdzie mi od razu, ale na tym lotnisku chyba pies nigdy lapy swoją droga nie postawił
mysle żeby wpakować to w majty jak szef, albo po prostu wrzucić luzem do plecaka z jakimiś kamyczkami i piaskiem, bo ema jest brązowo przezroczysta, ale nie wiem co z wladkiem
19 października 2020n0vember pisze: mysle żeby wpakować to w majty jak szef, albo po prostu wrzucić luzem do plecaka z jakimiś kamyczkami i piaskiem, bo ema jest brązowo przezroczysta, ale nie wiem co z wladkiem
19 października 2020n0vember pisze: czy piesek (albo te mistyczne mAsZynY) w dwóch parach bokserek, może jakichś kalesonach i grubych gaciach będzie w stanie coś wyniuchać?
19 października 2020n0vember pisze: ale na tym lotnisku chyba pies nigdy lapy swoją droga nie postawił
19 października 2020n0vember pisze: mysle żeby wpakować to w majty jak szef, albo po prostu wrzucić luzem do plecaka z jakimiś kamyczkami i piaskiem, bo ema jest brązowo przezroczysta, ale nie wiem co z wladkiem
Nie świadczę pomocy w załatwianiu substancji psychoaktywnych (legalnych bądź nie). Proszę, aby do mnie nie pisać w tej sprawie!
Lepiej ogarnąć coś na miejscu.
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/b/b1fee9de-912d-4618-bdd1-8b76462ad42d/j.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250731%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250731T175402Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=227d3366d02d777d6050516d80a4676b1e2207546ca123945ddb0140932b2e7f)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/a12a216cf97460608e37260bc2663020f9aa0a82.jpg)
Dlaczego Portugalia może być europejską stolicą medycznej marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mozg-jointy-1000.png)
„Tysiąc jointów później” – co naprawdę dzieje się z mózgiem stałego palacza marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/p06p0z0v.jpg)
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/emblemat-kpp-gniezno.jpg)
Nie wiedzieli, że zatrzymują kolegę. Pijany policjant szalał na hulajnodze
Już jego „styl jazdy” zwracał uwagę, ale okazało się, że to dopiero początek problemów mężczyzny. Policjanci z Gniezna zatrzymali kierowcę hulajnogi. Miłośnik szaleństw na elektrycznym jednośladzie nie tylko był pijany, ale też miał przy sobie narkotyki. Lekkomyślny kierowca to... policjant.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cocainehq720.jpg)
Zniknęło 400 kg kokainy. Policjanci objęci śledztwem
Biura dwóch policjantów z Biura ds. Zwalczania Przestępczości Narkotykowej we francuskim Nanterre oraz ich domy zostały przeszukane przez IGPN (Wydział Wewnętrzny Inspektoratu Policji) w związku ze sprawą „Trident”. Chodzi o zaginięcie blisko pół tony kokainy. Według informacji „Le Parisien”, przeszukania przeprowadzono w biurach dwóch policjantów z wydziału antynarkotykowego oraz w ich domach. Zarekwirowano także ich tablety i komputery.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/sorgorzow.jpg)
Skandaliczne sceny na SOR-ach w wakacje. Pacjenci pod wpływem alkoholu i narkotyków
Skaczą po łóżkach, demolują sufit, są agresywni i niebezpieczni – a to wszystko dzieje się na oddziałach ratunkowych, gdzie inni pacjenci czekają na pomoc. W wakacje SOR-y pękają w szwach, a liczba pacjentów pod wpływem alkoholu i narkotyków lawinowo rośnie.