Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 2182 • Strona 214 z 219
  • 1037 / 245 / 0
Jest ktoś wstanie porównać mi DPT do 5MeoDMT w formie wolnej zasady ?
  • 2538 / 215 / 0
4 ho met bardzo się różni działaniem od miprocyny?
  • 1444 / 76 / 0
@chlorekturbokofeiny totalnie się różni. homet jest dużo bardziej przyjazny. mniej stymulujący, mniej wjeżdża na ciało i serce (głównie ciśnienie, ale tętno też), i jest znacznie mniej intensywny. Choć wizuale mogą po homecie być całkiem mocne, to ho-MiPT moim zdaniem wywołuje mocniejsze. Plus ten drugi jest momentami dysocjujący, trochę przypomina pod tym kątem 4-AcO-DMT. Pamiętam jak kiedyś poszedłem jak już na mnie działał MiPT do sklepu (ale jeszcze przed peakiem). Sprzedawczyni coś do mnie mówiła, a ja słyszałem to z oddali i w ogóle "rozpływałem się" trochę w dysocjacji.
LSD - Piękna i Bestia
  • 2538 / 215 / 0
@Scone Dzięki. A którą tryptamine mógłbyś polecić? Próbowałem tylko DPT i miprocyny. DPT mnie nie wciągnęło, za to 4homipt się bardzo podobał. Myślę zamówić jakąś tryptę, tylko nie wiem na co się zdecydować.. To 4AcO DMT lepsze od chomika?
  • 1444 / 76 / 0
Zależy czego szukasz :)
Ale takie "overall score" homet ma u mnie wysokie - właśnie dzieki bardzo małemu mindfuckowi i "pozytywności". Jest też w pewnych kwestiach podobny do grzybów (w końcu psylocybina to 4-HO-DMT). Zdecydowanie trzeba spróbować hometa, jak Ci się spodoba, to 4-HO-DET też jest wart uwagi - tak do 20 mg praiwe identyczny jak H ale już zdaje się koło 30-35 miał bardzo oryginalne wizuale (choć trip w nocy w praku okazał się być złym pomysłem, bo akurat spotkałem halloweenowe upiory (przebierańców) i naprawdę mroczne wizuale mi z tego wylęgły (ale jednocześnie bardzo ciekawe i złożone).

4-AcO-DMT nie lubię. 3-4 razy brałem, tylko raz mi się podobało. Raczej wyciąga ze mnie słabości i dysocjuje w lekko bezmyślny sposób chwilami (podobnie, ale trochę inaczej niż ho-MiPT).

Na pewno świetny jest też 5-meo-mipt, ale to już gruby kaliber, najmocniejsza z tych "klasycznych tryptamin". Także poczekałbym z nią, aż zbierzesz doświadczenie.
LSD - Piękna i Bestia
  • 2538 / 215 / 0
@Scone To ostatnie mnie zaciekawiło :D Doświadczenie jakieś mam, swego czasu brałem dużo DXM, difenidyna, pare razy MXE. miprocyna wydawała mi się przez to bardzo lajtowa. Na drugim tripie spokojnie ogarniałem 90 mg. A grzyby do której tryptaminy najbardziej podobne? Do hometa? Czy grzyby są słabsze/silniejsze od większości rc tryptamin? Ostatnio znalazłem 11 lysiczek, dzianie przypominało mikrodawke miprocyny, tylko nieprzyjemny bodyload. Ech, jak by tak z 50 znalezc było by super.
  • 5298 / 952 / 0
Grzyby najbardziej właśnie 4aco-DMT.
Wszystko co pisze to fikcja literacka która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, historię opisywane na forum to moje sny.
  • 1444 / 76 / 0
08 października 2020chlorekturbokofeiny pisze:
Doświadczenie jakieś mam, swego czasu brałem dużo DXM, difenidyna, pare razy MXE. miprocyna wydawała mi się przez to bardzo lajtowa. Na drugim tripie spokojnie ogarniałem 90 mg.
Doświadczenie z sajko. Dyso są zupełnie inne. Mówię Ci, wybierz sobie najpierw którąś z tych 4-tryptamin, nie ma się co spieszyć.
Lepiej sobie krok po kroku podnosić poprzeczkę, nić dać się zmiażdżyć badtripowi, bo się kozaczyło %-D

Tak jak mówi serek Aco jest bardzo grzybowe.

Nie brałeś 90 mg 4-ho-mipta, chyba, że metodą rozsmarowania na skórze w roztworze majonezu 😄
35 to już naprawdę mocny trip. Nie wiem kto sprzedaje takie słabe rozcierki, ale była pewnie 3:1 albo i mniej. Sprawdź, czy nie ma na samarce słowa mannitol.
LSD - Piękna i Bestia
  • 2538 / 215 / 0
To było 3 lata temu, z 3 różnych źródeł. I raz w prochu. Moje pierwsze to byly znane ,,zielone tabletki" od pas***ata. Nie przecze, ze mogly byc kancone, choc ludzie pisali ze po 1 mieli grubo ja ledwo czułem.
  • 1444 / 76 / 0
Bierzesz jakieś leki?
Czasem niektórzy mają inną wrażliwość, albo na psychodeliki w oógle, albo na daną substancję.
Np. sympatyczny @BedeSoba-Obiecuje miał taką podwyższoną "odporność" na 5-MeO-MiPTa. Tak czy siak zaufaj mi i zanurzaj się stopniowo, każda z tych substancji jest warta uwagi. Mam sporo na głowie i nie jestem w stanie pisać codziennie, ale przyjmij moją radę jako mapę doświadczonego podróżnika.
Na psychodeliki nie ma kozaków.
Są tylko dawki, zawartość baniaka* i set and settings.
Również mnie po ponad 100 tripach nie raz przerósł lot.

To nie jest zabawa. To wspinaczka po stromym zboczu.

Chyba, że jesteś masochistą :D
Ale i to potrafi się obrócić przeciw Tobie.

*że głowy
LSD - Piękna i Bestia
ODPOWIEDZ
Posty: 2182 • Strona 214 z 219
Newsy
[img]
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk

WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.

[img]
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok

Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.

[img]
Ucieczka zakończona w jeziorze

Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.