Btw po 3 dobach mój Detox szlag trafił bo zapomniałem o jednym z najważniejszych puktów - "pozbądź się telefonu" - zadzwoniłem do rodzinnego na zasadzie i tak na pewno się nie uda. Ale jak gadka mi się włączyła i że za miesiąc mam miec operację itd dostałem 4 upragnione literki - przez telefon wszystko nie ruszając dupy z łóżka. Dla mnie takie pudło 10tek to 5 faz. Albo 4 Mocne ale teraz spadła mi tolerka wie na pewno przerobie to 5 razy . No i cena 10 zł za lutę 120 to jest nic. No i siedzę teraz zrobiony , czuję się jak król świata , jeszcze wiadereczko zajebałem ale gdzieś na dnie samego siebie mam takie uczucie że po raz kolejny zjebałem i nigdy z tego nie wyjdę. Jedno jest tylko pewne - nie zjem tego w ciągu. Na tym skręcie doceniłem jeszcze bardziej wartość opiatów i że żarcie ich codziennie totalnie obdziera je z ich magii oraz tego jaką ulgę i szczęscie potrafią dać. Gdzie tego typu uczucia nie występują w ciągu.
17 sierpnia 2020zolpi pisze: U mnie biegunka po odstawieniu trwa grubo ponad 2 miesiące, jak coś w siebie wcisnę to wszystkie wnętrzności mnie bolą, typowy ból brzucha jak na skręcie. Piję dużo wody i loperamid mi pomaga, do trgo zaczęłam brać probiotyki na mikroflorę (multilac). Loperamid najpierw rano 2 tabletki 2mg, później jak nie przechodzi to dobieram jeszcze dwie max. Biegunka to był u mnie zawsze jeden z pierwszych objawów, później bóle zębów (mimo, że mam zdrowe i dentysta kazał mi wypierdalać). Do tego te cholerne skurcze i rowerki... wykończyć się idzie. Zaczęłam suplementować magnez z Olmp labs i potas. Trzeba ogarnąć te zgliszcza.
Podobno biegunka może utrzymywać się do pół roku po dłgich ciągach.
Polecam naturalne rozwiązania,jogurt naturalny, kefir i maślanka w 1 gramie powinny zawierać minimum 10 mln jednostek bakterii Bifidobacterium lub 100 mln bakterii Lactobacillus, aby mogły być uznane za produkt probiotyczny. Dobrej jakości jogurty i maślanki na opakowaniach powinny mieć podane, których szczepów bakterii użyto do produkcji. Wybierając produkt zwróć uwagę na skład. Składników powinno być jak najmniej. Jeśli znajdzie się w nim cukier, odstaw jogurt na półkę, bo jego działanie probiotyczne będzie zerowe.Druga rzecz to probiotyki w postaci syntetycznej,nawet nie marnuj pieniędzy kupując w aptece tani preparat zawierający probiotyki,ponieważ dobrej jakości probiotyk kosztuje minimum 100 zł. Jeżeli bardziej chcesz się wgłębić w temat, to polecam poczytać Probiotyki, prebiotyki i synbiotyki . A prawidłowe działanie jelit ma niewymierny wpływ na nasze samopoczucie.
17 sierpnia 2020Mordarg pisze: Podłączam się do pytania kolegi powyżej bo ta wizja mnie przeraża ....
Btw po 3 dobach mój Detox szlag trafił bo zapomniałem o jednym z najważniejszych puktów - "pozbądź się telefonu"
"Old habits die hard" - świetnie pasuje w tym kontekście
Nie ma lekko, ale każde zwycięstwo okupione ciężką walką jest tego warte.
19 sierpnia 2020Mordarg pisze: taak. Jestem zrobiony Oxy dalej ale kac moralny jest straszliwy . Aż ciężko mi się tą bombą cieszyć że nie wyrobiłem i zacząłem magika urabiać,
"Mówiłem nigdy więcej, a czas mi przyniósł plaster
Zagoiło się nieźle skoro goiło z otwartej
Zasypiam w pół do pierwszej, zasypiam w pół do czwartej
Albo znów kurwa nie śpię przez co jeszcze nim zasnę..."
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/b/beff1643-37ec-4bea-8a47-713912b903e7/Djdmglrktkfk.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250702%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250702T225002Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=a263bfb0f94fc42c0e4a597be66b1e8d3db2a6b579751115fb267af6bc091366)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psyloszwajcaria.jpg)
Szwajcaria – jedyne miejsce w Europie z legalną terapią psychodeliczną
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/nowenarkogis.jpg)
Coraz więcej Polaków przedawkowuje nowe narkotyki. Raport GIS
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/aptekadyzurna.jpg)
Rewolucja w receptach na opioidy przyniosła skutek? Przepisy miały uderzyć w receptomaty
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/obraz_2025-06-21_152357458.png)
Marynarka wojenna Salwadoru skonfiskowała ponad 6 ton kokainy
Prezydent Salwadoru, Nayib Bukele, ogłosił w piątek przejęcie 6,3 tony kokainy i aresztowanie 17 podejrzanych handlarzy narkotyków podczas czterech „bezprecedensowych” operacji marynarki wojennej kraju na Oceanie Spokojnym.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/tajlandia.jpg)
Marihuana tylko na receptę. Tajlandia zmienia politykę dotyczącą "miękkich" narkotyków
Marihuana w Tajlandii jest dostępna już tylko na receptę; w życie wszedł dekret zmieniający wprowadzone trzy lata wcześniej liberalne zasady sprzedaży specyfiku - podała w piątek agencja AP, przypominając, że Tajlandia była pierwszym azjatyckim państwem, które zdekryminalizowało obrót marihuaną.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mozgnastolatka.png)
THC i rozwój mózgu nastolatków – co pokazują najnowsze badania?
Używanie marihuany może prowadzić do ścieńczenia kory mózgowej u nastolatków – wynika z najnowszego badania prowadzonego przez Gracielę Piñeyro i Tomáša Pausa, naukowców z CHU Sainte-Justine oraz profesorów Wydziału Medycznego Uniwersytetu w Montrealu. Współpraca dwóch laboratoriów badawczych, korzystających z uzupełniających się podejść, wykazała, że THC – czyli tetrahydrokannabinol, substancja aktywna w konopiach – powoduje kurczenie się arborescencji dendrytycznej, czyli „sieci anten” neuronów, które odgrywają kluczową rolę w komunikacji między nimi. Skutkuje to zanikiem (atrofią) pewnych obszarów kory mózgowej – co jest szczególnie niepokojące w wieku, w którym mózg się rozwija.