1.Ktoś używał igły, następnie wytarł ją husteczką ale ja się ukułem tą igłą w palec.
2.Maleńka kropelka czyjejś krwi wleciała mi do oka.
I chcę was zapytać jakie mniej więcej ryzyko zarażenia jest w tych dwóch sytuacjach ? Prosiłbym o odpowiedź na te dwie sytuacje osobno.
a przetarcie zakazonej igły chusteczką to jest ....huj pisząc nie ładnie.
07 sierpnia 2018klimson pisze: Witam w 2015 miałem stosunek oralny z Nigeryjką w jej stronę. od kilku miesięcy mam przewlekłe zapalenie gardła, które przeniosło się też na uszy( wcześniej czułem ciśnienie w głowie, terz tylko dzwoni w uszach) Dodam, że jaram papierosy i mj codziennie. czy mogę mieć hiv?
Mogłeś się w trakcie kontaktu seksualnego zarazić wirusem hiv. Wpisz w swojej miejscowości lub pobliskim mieście w wyszukiwarce - "badanie w kierunku HIV" i udaj się niezwłocznie.
Ponadto wykonaj resztę badań w kierunku chorób wenerycznych i wirusowego zapalenia wątroby obu typów. Badania mogą być bezpłatne, lub mogą kosztować nieduże pieniądze. Musisz to wiedzieć.. zrób to jeszcze w tym tygodniu.
ps. Osoba która świadomie zaraża innych HIV podlega karze więzienia.
Zrób szereg badań na opryszczkę, brodawczaka, hiv, hcv. Afryka dzika, ale być może nie wylosowałeś najgorszego. Radzę się zbadać dla świętego spokoju i bezpieczeństwa innych, tutaj nikt Ci pewności nie da.
07 sierpnia 2018Thermoc pisze: do autora tematu : w obu przypadkach jestes narazony z tym ze w drugim przypadku jak krew wleciała do oka to chyba mniej bo łza ktora jest w oku ma odczyn solny i zabja potencjalne organizy obce.
Psychoaktywny kameleon. Dlaczego marihuana to nie psychodelik?
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Psylocybina i medytacja w jednym badaniu klinicznym
USC uruchamia pierwszy w swojej historii kliniczny eksperyment z psylocybiną. Badanie finansowane przez agencję ARPA-H sprawdzi, czy ośmiotygodniowy trening uważności wzmacnia efekty terapii psylocybinowej u zdrowych dorosłych – i co to może oznaczać dla przyszłości psychiatrii.
Marihuana medyczna w wywiadzie stomatologicznym. Pytanie, którego nie warto pomijać
Jeszcze kilka lat temu marihuana medyczna kojarzyła się przede wszystkim z leczeniem przewlekłego bólu lub łagodzeniem dolegliwości u pacjentów onkologicznych. Dziś coraz częściej mówi się o jej stosowaniu także w depresji, zaburzeniach lękowych czy zespole stresu pourazowego. Nie oznacza to jednak, że skuteczność takiego postępowania została potwierdzona. Wyniki najnowszej metaanalizy wskazują, że dowody naukowe są w tym zakresie ograniczone, a w przypadku depresji brakuje dowodów z randomizowanych badań klinicznych.
Policjanci z warszawskiej Woli udaremnili przemyt narkotyków z Hiszpanii do Polski
Policjanci z warszawskiej Woli udaremnili międzynarodowy przemyt narkotyków i zabezpieczyli ponad 10 kg czystej kokainy ukrytej w specjalnych skrytkach pojazdu. Dzięki funkcjonariuszom narkotyki nie trafią na warszawski rynek, a osoby biorące udział w tym procederze, usłyszały zarzuty w prokuraturze i zostały tymczasowo aresztowane. Zatrzymanym mężczyznom może grozić kara do 20 lat więzienia.
